Maszyny do pakowania

Dla nas liczy się wysoka jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w zwiększeniu jakości oferowanych usług i stworzeniu z nich wzoru dla innych przedsiębiorstw. Od wielu lat korzystamy z naszego bogatego doświadczenia, oferując proste w obsłudze, a zarazem efektywne rozwiązania dla przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą produkcją. Proponujemy uniwersalne maszyny, które sprawdzą się w przedsiębiorstwach z różnych branż produkcyjnych - zarówno w przemyśle spożywczym, jak i chemicznym.

Maszyny do pakowania w folię termokurczliwą
Poziome maszyny pakujące typu Flow-Pack
  Pionowe maszyny pakujące

Saszetkarki

Zgrzewarki tacek i kubeczków
Termoformierki - maszyny dwurolowe
Owijarki palet, owijarki poziome
Paletyzatory - Depaletyzatory

 

Maszyny rozlewnicze, napełniające, płuczące, styrylizujące i zakręcające


Pakowarki próżniowe
Maszyny etykietujące i ważąco-etykietujące
Klipsownice
Celofoniarki - koperciarki
Zaklejarki kartonów
Kartoniarki
Materiały opakowaniowe

 

Dla nas pakowanie nie ma tajemnic. Jako producent maszyn pakujących nieustannie rozwijamy się, poszerzając naszą wiedzę dotyczącą nowych technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju maszyny pakujące, które przyspieszają proces logistyczny i zagwarantują terminowe dostarczenie towaru do klientów. Oferujemy  maszyny do pakowania   dostosowane do Twoich  indywidualnych potrzeb. Maszyna do pakowania to absolutna konieczność w każdym przedsiębiorstwie. Bez niej proces produkcyjny trwa znacznie dłużej, niż byśmy tego chcieli. Dzięki nim mogą Państwo przyspieszyć   proces produkcyjny, zwiększyć efektywność oraz zredukować koszty. Nasze urządzania są proste w obsłudze, dzięki czemu proces ich   wdrażania i szkolenia  pracowników   nie zajmie wiele czasu . Wśród nich znajdą Państwo m.in. paletyzatory, pakowarki próżniowe, kartoniarki, saszetkarki, maszyny typu flowpack , zaklejarki kartonów, owijarki do palet, zgrzewarki i wiele innych.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo również całą gamę materiałów eksploatacyjnych   stosowanych do pracy z maszynami pakującymi, jak    folie do pakowania, taśmy pakowe czy też urządzenia peryferyjne jak drukarki etykiet, maszyny etykietujące, transportery, dozowniki, wykrywacze metali itp.. Każdy z oferowanych produktów został przez nas osobiście przetestowany, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy wyłącznie to, co najlepsze. Na każdy produkt dajemy pełną gwarancję.
 
Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi partnerami, dla których - tak samo jak dla nas - ważne są indywidualne rozwiązania i zwiększenie efektywności pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą szeroką ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Wykwalifikowany personel przedstawi pełną ofertę oraz pomoże dobrać indywidualne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.
 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019