Maszyny etykietujące, ważąco-etykietujące

Maszyny etykietujące na etykiety samoprzylepne, hot-melt (gorący klej),cold glue (zimny klej), naklejarki etykiet, etykieciarki, dyspensery etykiet, datowniki

 

Etykieciarki półautomatyczne

Etykieciarki automatyczne

Wago-etykieciarki

Datowniki, pląbowanie tacek

 

Firma ZnakPak ma niezwykłą przyjemność zaprezentować stworzone specjalnie dla Państwa maszyny etykietujące. Dzięki nim każdy produkt zyskuje swoją etykietę umożliwiającą jego identyfikację i wyróżniającą go spośród produktów konkurencji.
 
Nasze maszyny etykietujące mogą być wykorzystywane zarówno przy produktach o regularnych, jak i nieregularnych kształtach. Sprawdzą się zarówno przy słoikach czy butelkach o prostej formie i standardowych rozmiarach, jak i przy tubkach, puszkach lub wiaderkach (nawet z rączką) o nietypowych wymiarach. Etykiety można bez najmniejszego problemu umieszczać na opakowaniach o formie cylindrycznej lub płaskiej i owalnej.
 
Po wprowadzeniu odpowiednich parametrów maszyna umieszcza na produkcie samoprzylepne etykiety. Istnieje możliwość ustawienia urządzenia tak, aby etykietowała ona produkt z 2 stron z pomocą jednej lub    dwóch głowic etykietujących. W naszej ofercie posiadamy etykieciarki automatyczne jak i półautomatyczne. Panel sterujący z ekranem dotykowym sprawia, że obsługa jest prosta a wszystkie komunikaty bardzo czytelne dla operatora.  
 
Oferujemy kilkanaście modeli naszych maszyn, dzięki czemu będą mieli Państwo niezwykłą okazję wybrać właśnie te, które sprawdzą się najlepiej w Państwa przedsiębiorstwie. Każda z nich posiada możliwość ustawienia indywidualnych parametrów dla każdego oferowanego przez Państwa produktu. Aby dokładnie poznać nasze maszyny etykietujące wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami. Nasz fachowy personel przedstawi wszystkie możliwości maszyn oraz specjalnie stworzoną, indywidualną ofertę. 
 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019