Zaklejarki do kartonów

 

Automatyczne zaklejarki kartonów

Zaklejarki obsługiwane przez operatora

 

Pakowanie gotowych produktów i przygotowanie ich do wysyłki może być procesem długotrwałym i kosztownym lub też szybkim i tanim. Jeśli zależy Państwu na tym drugim sposobie, to zachęcamy do skorzystania z najprostszego z możliwych, a jest nim zakup zaklejarki do kartonów. Oferujemy szeroki wybór urządzeń tego typu, który pozwoli zwiększyć wydajność.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje zaklejarek:

  • automatyczne;

  • obsługiwane przez operatora.

Wybór rodzaju maszyny zależy wyłącznie od Państwa potrzeb. Zaklejarki do kartonów automatyczne mogą być częścią linii do pakowania. Samoczynnie sięgają po kartony, zamykają ich klapy i zaklejają je od dołu i góry z pomocą taśmy samoprzylepnej lub z pomocą gorącego kleju. W zaklejarek obsługiwanych, kartony muszą być podawane przez operatora. Pierwszy typ dodatkowo nie wymaga przy procesie zaklejania obecności pracownika nadzorującego maszynę.

Zaklejarki do kartonów mogą być regulowane i dostosowywane do wielkości opakowań. Wyposażone są w osłony zabezpieczające powodujące, że praca z nimi jest w pełni bezpieczna.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju urządzeniem - bądź też innymi urządzeniami pakującymi - serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi pracownicy chętnie przedstawią wszystkie właściwości naszych maszyn i pomogą w doborze najbardziej odpowiednich. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy spersonalizowaną ofertę - taką, która będzie stanowić odpowiedź na oczekiwania i wymagania. 

 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019