Pakowarki próżniowe

Pakowanie próżniowe polega na usunięciu powietrza z opakowania (specjalnej torebki z folii gazoszczelną barierą uszczelniającą), które następnie jest szczelnie zgrzane. Nasze maszyny zapewniają bardzo dobre rezultaty pakowania próżniowego dzięki zastosowaniu wysokowydajnych pomp BUSH.

Maszyny próżniowe zewnętrzne
Maszyny próżniowe komorowe

 

 W każdej branży produkt dopuszczony do sprzedaży musi spełniać szereg wymogów i być odpowiedniej jakości. Szczególnymi obwarowaniami cechuje się przemysł spożywczy. Dlatego z myślą o naszych klientach reprezentujących tę branżę, stworzyliśmy urządzenie, dzięki któremu ich produkty będą zawsze świeże i spełnią wszystkie wymagania. Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu pakowarki próżniowe. Urządzenie to sprawdza się idealnie do pakowania produktów spożywczych, które mają krótszy termin przydatności. Oferujemy Państwu maszyny próżniowe zewnętrzne oraz komorowe.

 
Pakowarki próżniowe skupiają się na usunięciu powietrza z opakowania, a następnie na szczelnym jego zgrzaniu. Opakowanie to jest stworzone ze specjalnej, gazoszczelnej folii barierowej, z której wypompowują powietrze   pompy próżniowe Bush. Wytwożenie próżni w opakowaniu oraz szczelne zamknięcie uniemożliwia dostanie się do opakowania  powietrza, który umożliwiłby bakteriom rozwój, a tym samym zepsucie produktu. Jednak te urządzenia sprawdzą się nie tylko w branży spożywczej. Taki sposób pakowania pozwala na zmniejszenie wielkości paczek, a tym samym przewiezienie w jednej dostawie większej ilości towaru Pakowarki próżniowe to jeden z najbardziej skutecznych sposobów pozwalających na zachowanie świeżości i wysokiej jakości produktów. Jeśli zależy Państwu na zwiększeniu jakości oferowanych produktów, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością zaprezentują możliwości naszych urządzeń.
 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019