Menu
Your Cart

Pakowanie automatyczne

Folia termokurczliwa. pakowanie w folię termokurczliwą. - automatyczne
Model: 66
Automatyczna maszyna pakująca AUTO 30L/40LZgrzewarka z ciągłym zgrzewem bocznym, przeznaczona do pakowania produktów dowolnej długości. Maszyna o wysokiej wydajności (do 60 opakowań na minutę).Automatyczny system regulujący ustawienia maszyny sprawia, że zgrzew zawsze jest na środku opakowania. Za..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 65
Automatyczna maszyna pakująca AUTO 60           Szeroka gama opcji powoduje, iż ten model maszyny pakującej jest bardzo elastyczny i pasujący zarówno do: małych, dużych, wysokich, niskich, lekkich, ciężkich, pojedynczych i grup produktów.            Automat pakujący "Auto 60" wyposażony jest w nową,..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 75
Automatyczna maszyna pakująca AUTO 60 SUPERAutomatyczna zgrzewarka kątowa z ciągłym zgrzewem bocznym o dużej wydajności. 1. Wyposażona jest w optyczny czujnik śledzący ruch produktu. 2. Ustawienie maszyny do rozmiarów produktu odbywa sie przy pomocy jednego przycisku w sposób automatyczny.3. Zastoso..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 67
Automatyczna maszyna pakująca AUTO 60L/80LMaszyna pakująca z ciągłym zgrzewem bocznym. Automat do pakowania z ciągłym zgrzewem do pakowania produktów o dowolnej długości. Uniwersalne boczne koła zgrzewające dla folii POF i PE. Regulowana wysokość bocznych kół zgrzewających dająca lepszą jak..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
UNICA
Nowość
Model: 64
Automatyczna maszyna pakująca AUTO 40/60 UNICAAutomatyczna kątowa maszyna pakująca zintegrowana z tunelem obkurczającym. Automatyczny system regulujący ustawienia maszyny sprawia, że zgrzew zawsze jest na środku opakowania.  Zainstalowany komputer pozwala zapamiętać ustawienia dla 20 produktów. Zape..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)