Menu
Your Cart

Folia termokurczliwa

Zajmują się Państwo produkcją wyrobów spożywczych? A może specjalizują się w tworzeniu produktów przemysłowych? Bez znaczenia jest dla nas, w czym się Państwo specjalizujecie.   zależy nam na tym, aby produkty były starannie zapakowane. Dlatego z myślą o naszych klientach stworzyliśmy maszyny pakujące produkty w folie termokurczliwe.
 
Folia termokurczliwa umożliwia precyzyjne zapakowanie produktu. Pod wpływem odpowiedniej temperatury obkurcza się na produkcie  , chroniąc go przed takimi czynnikami zewnętrznymi jak wilgoć, brud i kurz. Oferujemy szeroki wybór maszyn, który umożliwi Państwu usprawnienie procesu pakowania produktów. Pakowanie w folię termokurczliwą może służyć estetycznemu pakowaniu produktów na pólkę sklepową lub zabezpieczeniu w transporcie (zgrzewki z napojami, zgrzewaki z puszkami itp.)  Nasza firma z przyjemnością może pochwalić się tym, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem włoskiej firmy Pactur, tworzącej maszyny pakujące w folie termokurczliwe najwyższej jakości. Każde z urządzeń posiada możliwość dopasowania parametrów pakowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki naszych urządzeniom zwiększą Państwo wydajność swojej firmy oraz zredukują koszty pakowania.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasz wykwalifikowany personel przedstawi Państwu szerokie zastosowanie, jakie ma folia termokurczliwa oraz maszyny ją wykorzystujące, i przedstawi stworzoną specjalnie na Państwa potrzeby indywidualną ofertę.