Menu
Your Cart

Zgrzewarki impulsowe

Ręczna zgrzewarka impulsowa
Nowość
Model: 157
Ręczne zgrzewarki impulsowe Zgrzewarki używane do produkcji i zamykania worków przez proste i szybkie zgrzewanie.Maszyny są produkowane w czterech różnych szerokościach. Maszyny te można używać z różnymi foliami, jak PE, PP, POF, PVC i cieńsze folie dwuwarstwowe.Cechy maszyny: Regulowany potencjo..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Stołowa zgrzewarka impulsowa
Nowość
Model: 156
Zgrzewarki impulsowe stołoweZgrzewarki używane do produkcji i zamykania worków przez proste i szybkie zgrzewanie.Maszyny są produkowane w pięciu różnych szerokościach. Czas zgrzewania i czas chłodzenia może być ustawiany osobno, dzięki czemu maszyny te są idealne do używania z różnymi foliami, jak..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Zgrzewarki impulsowe - metoda na silny i trwały zgrzew

Szukasz sprzętu, który umożliwi Ci szybki i komfortowe wykonywanie naprawdę silnych zgrzewów? Mamy coś, co powinno Cię zainteresować. Profesjonalne zgrzewarki impulsowe dostępne w naszej ofercie, to proste w działaniu urządzenia, przy pomocy których przygotujesz dowolną ilość solidnych i precyzyjnie wykonanych zgrzewek. Jak zawsze, możesz u nas liczyć na niezawodne maszyny wykonane z materiałów wysokiej jakości. Są one, oczywiście, dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu uzupełnisz asortyment swojej firmy i wydajny sprzęt ułatwiający pracę bez zbędnego nadwyrężania swojego budżetu. Koniecznie sprawdź, jakie zgrzewarki impulsowe do pakowania w folię termokurczliwą czekają na Ciebie w naszej ofercie i wybierz model dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.

Impulsowe zgrzewarki do pakowania w folię termokurczliwą - jak to działa?

Zastanawiasz się, jak działają zgrzewarki impulsowe? Tak naprawdę, praca takich urządzeń nie jest zbyt skomplikowana. Zgrzewanie impulsowe to nic innego, jak uplastycznienie zgrzewanego materiału. Polega ono na przepływie prądu elektrycznego przez materiał oporowy, co skutkuje jego intensywnym nagrzaniem się. Folia, która jest ułożona na listwie z taśmą oporową zaczyna się dzięki temu uplastyczniać i łączyć. Następnie, urządzenie schładza ten fragment, co skutkuje powstaniem silnego zgrzewu. Ta metoda pozwala na zgrzanie folii o grubości nie większej niż 5 mm w przypadku zgrzewania dwustronnego. W przypadku zgrzewania jednostronnego grubość folii nie może przekraczać 2 mm. Sporą zaletą tego rozwiązania jest chłodzenie łączonego miejsca już w fazie docisku, dzięki czemu bardzo rzadko dochodzi do niepowodzenia i uszkodzenia zgrzewu. Pozwala to na wygenerowanie oszczędności związanych z mniejszą ilością zmarnowanego materiału. Te cechy sprawiają, że impulsowe zgrzewarki cieszą się ostatnio coraz większą popularnością w wielu branżach, w których stawia się na wysoką jakość opakowania. Można śmiało założyć, że ta metoda zgrzewania jest aktualnie jedną z najpopularniejszych technik łączenia tworzyw sztucznych. Istotne jest jednak to, by korzystać ze sprzętu wysokiej jakości. Właśnie taki czeka na Ciebie w naszej ofercie. Sprawdź, jakie urządzenia możesz zamówić na naszej stronie.

Ręczne zgrzewarki impulsowe

Dla Twojej wygody nasza oferta zgrzewarek impulsowych dedykowanych pakowaniu w folię termokurczliwą została podzielona na dwie osobne kategorie. Mowa tu o impulsowych zgrzewarkach ręcznych oraz stołowych. W tej pierwszej grupie czeka na Ciebie szeroki wybór prostego sprzętu przeznaczonego do ręcznej obsługi. Ręczne zgrzewarki impulsowe są przeznaczone do produkcji, a także zamykania worków z folii różnego rodzaju poprzez szybkie i całkiem proste zgrzewanie. Umożliwiają one pracę z foliami takimi jak: PE, PP, POF, PVC czy folie dwuwarstwowe do 5mm. Urządzenia dostępne w naszej ofercie produkowane są w różnych szerokościach. Proces zgrzewania polega w ich przypadku na ręcznym zamykaniu ramienia odpowiedzialnego za łączenie materiału. Sprzęt dostępny w ramach naszej oferty jest wyposażony w specjalny nóż zintegrowany z ramieniem. Jest on, oczywiście, zabezpieczony specjalną, solidną obudową. W opisie tej grupy zgrzewarek impulsowych znajdziesz komplet potrzebnych informacji. Dostępne są również zdjęcia poglądowe oraz przycisk, który przekieruje Cię do formularza kontaktowego. Możesz przy jego pomocy zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące dostępności lub specyfikacji urządzenia.

Stołowe zgrzewarki impulsowe

W drugiej kategorii zebraliśmy dla Ciebie nasze stołowe zgrzewarki impulsowe. Podobnie, jak wersja ręczna, umożliwiają one szybkie, wygodne i co najważniejsze - skuteczne zgrzewanie folii. Maszyny dostępne w naszej ofercie są produkowane w pięciu szerokościach. Ważne jest, by odpowiednio dopasować szerokość zamówionego urządzenia do potrzeb swojej działalności. Właśnie dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności - zachęcamy do skorzystania z opcji kontaktu z naszymi przedstawicielami. W zestawie standardowej zgrzewarki impulsowej typu stołowego znajdują się: listwa zgrzewająca, nóż zabezpieczony obudową, stojak z pedałem, stojak do folii, stół roboczy wyposażony w podpórkę na wałek i blokada do końcówki folii. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że można przy jego pomocy zgrzewać folie różnego rodzaju. Podobnie jak w przypadku ręcznych zgrzewarek mowa tu m.in. o PE, PP, POF, PFC czy cienkiej folii dwuwarstwowej. Sprzęt sprawdzi się też w przypadku folii-papieru. Warto zaznaczyć też, że czas zgrzewania i chłodzenia można ustawiać osobno. To dzięki temu sprzęt nadaje się do pracy z różnymi rodzajami folii. Możliwe jest również zamówienie akcesoriów dodatkowych. W naszym sklepie dostępne są m.in.: wydłużone pedały, wydłużone stoły z podpórką na worek, drukarka daty, ramię robocze z aluminium czy jednostka perforująca folię.