Menu
Your Cart

Celofoniarki - koperciarki

Model: 49
Automatyczna celofoniarka AM-4/100B owija w folię tworząc opakowanie typu kopertowego; umożliwia szybkie przestawienie do określonych rozmiarów produktu*; zakłada kolorową tasiemkę rozrywającą (wyposażenie opcjonalne); wyposażony w układ automatycznego stopu; a..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 132
Automatyczna celofoniarka AM-5 owija w folię tworząc opakowanie typu kopertowego; umożliwia szybkie przestawienie do określonych rozmiarów produktu ( przestawienie maszyn do nowego rozmiaru produktu wymaga dodatkowego oprzyrządowania) zakłada kolorową tasiemkę rozrywaj..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Celofoniarki kopertowe dla firm

Celofoniarki kopertowe są urządzeniami, które pozwalają wygodnie i automatycznie pakować produkty w folię celofanową (BOPP). Przydają się więc między innymi podczas zabezpieczenia papierosów, płyt CD oraz wielu kosmetyków. Maszyny te doskonale radzą sobie w firmach, gdzie są stosowane do małych, średnich oraz dużych serii produkcji. Warto pamiętać, że celofoniarki kopertowe należą do urządzeń prostych w obsłudze i nie wymagają zaawansowanej wiedzy do wdrożenia konfiguracji. Możesz więc zapewnić sobie szybką, automatyczną i niezawodną produkcję wyrobów, a ostatnim etapem całego procesu będzie zapakowanie produktu przy pomocy naszego urządzenia. Koperciarki dostępne na ZnakPak są innowacyjne, ale poznanie podstawowych funkcji nie wymaga zbyt wiele czasu. Wszystkie urządzenia są projektowane w taki sposób, aby zagwarantować jak najłatwiejszą obsługę. Jednocześnie wyposażenie to nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych na utrzymanie. Koperciarki pobierają energię w maksymalnie zredukowanym stopniu – takie rozwiązanie sprzyja nie tylko ekonomicznie, ale również pod kątem żywotności poszczególnych komponentów.

Celofoniarki półautomatyczne do pakowania produktów

W naszej ofercie dostępne są celofoniarki półautomatyczne, czyli maszyny idealnie sprawdzające się w branży kosmetycznej, fonograficznej oraz spożywczej. Z pewnością wiesz, w jaki sposób pakuje się prezenty – ekskluzywne alkohole, drogie czekoladki lub zmysłowe perfumy. Najczęściej opakowanie powstaje właśnie z celofanu. Przedstawione urządzenia to nie tylko nowoczesność i ekonomia, ale także wysoki poziom wydajności. Wszystkie celofoniarki półautomatyczne zapewniają efektywną pracę, obsługując wiele opakowań w krótkim czasie. Pamiętaj, że odpowiednie opakowanie produktu to nie tylko zabezpieczenie wyrobu przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (brudem, kurzem i wilgocią), ale także zachęta do zakupu dla klienta. Zadbaj o to, aby przedmioty estetycznie się prezentowały. Celofoniarki półautomatyczne będą w tym przypadku szczególnie pomocne.

Maszyny do pakowania w folię BOPP

Dlaczego warto wykorzystywać folię BOPP do pakowania produktów? Przede wszystkim materiał ten ma doskonałe właściwości grzewcze, co ułatwia obróbkę automatyczną. Za sprawą wysokiej przeźroczystości klient może zobaczyć, jaki produkt znajduje się wewnątrz, co zwiększa szansę na sprzedaż. Maszyny do pakowania w folię BOPP sprawią, że przedmioty będą nie tylko zabezpieczone, ale przede wszystkim zaprezentują się od jak najlepszej strony. Oczywiście pamiętaj, że sprzęt może obrabiać wyroby o określonych wymiarach. Ważne jest, aby wybrać maszynę do pakowania w folię BOPP, która będzie odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb. W urządzeniach półautomatycznych proces pakowania rozpoczyna pobieranie przedmiotu z przenośnika taśmowego, rolkowego lub bezpośrednio z maszyny produkcyjnej. Następnie sprzęt wykonuje opakowanie z folii BOPP. Nowoczesne wyposażenie posiada szereg czujników, które znacznie ułatwiają pracę i sprawiają, że końcowy efekt jest znacznie bardziej precyzyjny.

Celofoniarki spożywcze i kosmetyczne

Proponujemy celofoniarki spożywcze, które gwarantuję bezawaryjną pracę oraz maksymalną wydajność. Jednocześnie to urządzenia, które dobrze się prezentują i posiadają budowę intuicyjną. Dzięki temu obsługa jest znacznie łatwiejsza w każdej sytuacji. Na szczególną uwagę zasługują także funkcje dodatkowe, czego przykładem jest opcjonalnie wyposażony w system pozycjonowania folii drukowanej oraz ekran dotykowy. Korzystanie z celofoniarki spożywczej pozwala wygodnie zarządzać całym procesem pakowania. Na dodatek to ogromne ułatwienie dla całej organizacji. Maszyny o takim charakterze sprawiają, że gotowy produkt może być szybko zapakowany, a następnie dostarczony do magazynu lub bezpośrednio na środek transportu. Wszystkie proponowane przez nas celofoniarki kosmetyczne powstają w myśl nowoczesnych technologii, aby sprostać potrzebom każdego klienta. Głęboko wierzymy, że zadowolimy nawet szczególnie wymagające osoby, poszukujące rozwiązań z górnej półki.

Innowacyjne maszyny do pakowania od ZnakPak

Celofoniarki spożywcze to oczywiście nie wszystko, co możemy zaproponować. W ZnakPak dostępne są maszyny przystosowane do pakowania różnego rodzaju produktów. Proponujemy między innymi owijarki do palet, systemy flowpack i doy-pack, a także innowacyjne saszetkarki i wydajne kartoniarki. Sprostamy więc potrzebom naprawdę wszystkich klientów, którzy szukają automatycznego wyposażenia do swojej firmy. Jeżeli nie wiesz, jaką celofoniarkę kosmetyczną wybrać lub masz pytania dotyczące pozostałego asortymentu, prosimy o kontakt. Udzielimy odpowiedzi, a także chętnie doradzimy, Jeśli tylko zajdzie taka ewentualność. Proponujemy wyłącznie jakościowe i nowoczesne maszyny, które są trwałe i powstały ze starannie opracowanych komponentów. Dzięki temu świetnie sobie radzą nawet z intensywną eksploatacją podczas codziennej pracy. Sięgając po urządzenia od ZnakPak, wybierasz to, co najlepsze!