Menu
Your Cart

Pakowanie półautomatyczne

Model: 63
Zgrzewarka komorowa KLOK 550        Nowa zgrzewarka komorowa KLOK 550 wyposażona jest w nowatorski system grzewczy oszczędzający czas i pieniądze. Osiąga wysoką temperaturę w bardzo krótkim czasie. Gwarantuje bardzo dobre rezultaty zgrzewania i obkurczanie.Wyśmienita jakość naszych maszyn pakujących..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 90
Zgrzewarka kątowa z tunelem obkurczającymZgrzewarka kątowa LadyPack jest maszyną pakującą wyposażoną w przelotowy tunel obkurczający z taśmociągiem, który umożliwia cykl pracy: przód – przód, pracuje jak typowa zgrzewarka kątowa z tunelem. przód – tył, produkt wjeżdża do tunelu, a po zaprog..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 4
Zgrzewarka kątowa z tunelem obkurczającym Lady Pack 45N 65N 80NZgrzewarka kątowa LadyPack45N jest to maszyna pakująca wyposażona przelotowy tunel obkurczający z taśmociągiem, który umożliwia cykl pracy: przód – przód, pracuje jak typowa zgrzewarka kątowa z tunelem. przód – tył, produkt wjeżdż..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Jednym z najbardziej popularnych sposobów pakowania jest zastosowanie przezroczystego polietylenu o małej gęstości, który zapewnia estetyczny wygląd produktów oraz gwarantuje bezpieczeństwo towaru. Maszyny półautomatyczne do folii termokurczliwej w szybki i prosty sposób owiną każdy przedmiot szczelną warstwą ochronną. Modele prezentowane w naszej ofercie cechują się wysoką funkcjonalnością oraz jakością wykonania, dlatego tak chętnie wykorzystywane są w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych. Półautomatyczne maszyny pakujące w folię termokurczliwą zostały wyposażone w wyjątkowy system elektroniczny inteligentnego zgrzewania, który pozwala na eliminację problemów związanych z ustawieniem cyklu pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją techniczną zamieszczoną w opisie każdego urządzenia.