Menu
Your Cart

Maszyny automatyczne

Model: 107
  ·         Osłony ochronne wykonane z przezroczystego polikarbonatu, z ramą wykonaną z anodowanego aluminium·         Drzwi ochronne wyposażone w mikrowyłączniki zabezpieczające przed otwarciam osłon w czasie pracy·         Taśmociąg wejściowy wykonany z gładkiego, syntetycznego materiału·         ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 105
Automatyczna linia do pakietowanie i pakowania w zgrzewkiAutomatyczna linia do układania produktów w pakiety zbiorcze i pakowania ich w zgrzewki z folii termokurczliwej. Może ona pakować produkty o kwadratowych, prostokątnych, cylindrycznych i owalnych kształtach. ModelCD070 M CD090 M ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 106
   Automatyczna linia pakująca CS MECC + Tunel obkurczający BM 2007 przeznaczona jest do pakowania cylindrycznych, kwadratowych i prostokątnych produktów z lub bez kartonowej podstawki wspierającej.·         Rama wykonana z lakierowanych płyt stalowych·         Osłony ochronne wykonane z przezroczys..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 242
Maszyna do pakowania w zgrzewki Lady Pack SJest to pierwsza na rynku maszyna pakująca w zgrzewki zaprojektowana w taki sposób, iż obie rolki znajdują się na dole maszyny.Sprawia to, że maszyna jest bezpieczniejsza dla operatora, ponieważ nie musi on dzwigać ciężkiej rolki, żeby umieścić ją na górnym..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Dlaczego warto zdecydować się na zakup maszyny do pakowania w folię termokurczliwą?

Automatyczne maszyny do pakowania w folię termokurczliwą znajdą szerokie zastosowanie w wielu branżach. Dzięki mocnym zgrzewom oraz silnemu obkurczaniu zapewnią niezawodne pakowanie. Umożliwią przygotowanie gotowych towarów do transportu oraz do magazynowania. Doskonale sprawdzą się w przeróżnych gałęziach przemysłowych. Wykorzystywane są do pakowania różnego rodzaju artykułów. Szczególne zastosowanie mają w branżach kosmetycznych, chemicznych, papierniczych oraz spożywczych. Przy zastosowaniu tych nowoczesnych urządzeń otrzymujemy szczelnie zamknięte opakowania, zabezpieczone przed zewnętrznymi czynnikami. Wyróżnia je wysoka estetyka, która jest bardzo ważna w obecnych czasach. Często podkreśla ona walory oraz eksponuje pakowany asortyment. Stosowanie automatycznych maszyn do pakowania w folię termokurczliwą jest szybkie i bardzo precyzyjne. Gwarantuje wydajną i bezpieczną technikę pakowania różnorodnych produktów. Pozwala na solidne ich zabezpieczenie przed wilgocią, kurzem oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i uszkodzeniami. Chroni je przed czynnikami zewnętrznymi. 

Poznaj zalety maszyn do zgrzewkowania!

Automatyczne maszyny do zgrzewkowania to gwarancja szybkiego, wygodnego i bezpiecznego pakowania produktów przy pomocy urządzeń do zgrzewania opakowań foliowych. Jest wyjątkowo skuteczną i popularną metodą, która pozwala na trwałe i wytrzymałe zabezpieczenie różnego rodzaju artykułów, gdzie końcowym efektem jest mocna i praktyczna zgrzewka. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które jest stosowane w przeróżnych gałęziach produkcji. Zapewnia estetyczne, szczelne i wyjątkowo wytrzymałe opakowania, które chronią zapakowane elementy. Doskonale zabezpieczają produkty w czasie transportu, magazynowania, jak również już na półkach w sklepach. Znakomita wydajność i spełnianie najwyższych normy, to zalety oferowanych w naszym sklepie automatycznych maszyn do zgrzewkowania. Urządzenia te charakteryzują się trwałością i wytrzymałością wykonania oraz wysoką jakością i niezawodnością. Wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na niełatwe warunki, jakie bardzo często panują na halach produkcyjnych. Spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i są bezawaryjne. Jeżeli potrzebujesz maszyn, które zapewnią Ci w szybki i wygodny sposób pakowanie gotowych produktów w formie zgrzewek, to sprawdź, jakie urządzenia czekają na Ciebie w naszym sklepie. Oferowany przez nas sprzęt jest dostępny w kilku wersjach. 

Maszyny automatyczne do pakowania w zgrzewki są mechanicznymi urządzeniami przeznaczonymi do tworzenia większych pakietów z przeróżnych pojedynczych artykułów: butelek szklanych i PET, słoików, puszek, pudełek, kartonów, itp. Nasze zaproponowane urządzenia starannie i szybko połączą pojedyncze, jednostkowe produkty w opakowania zbiorcze, tworząc wielopaki. Są wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki. Sprawdzają się w branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej oraz farmaceutycznej. Są również stosowane przy różnych promocjach oraz do tworzenia pakietów na specjalne okazje. Główne zalety maszyn automatycznych do pakowania w zgrzewki, które wyróżniają nasze urządzenia to dokładność, solidność oraz bezusterkowość. Są one nowoczesne i w pełni zautomatyzowane. Odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesną technologią. W zależności od modelu charakteryzują się różnymi parametrami, jak również posiadają szereg dodatkowych funkcji. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt, który zapewni Ci pracę z różnego rodzaju produktami. Decydując się na zautomatyzowany proces pakowania w zgrzewki, zaoszczędzisz czas oraz osiągniesz w swojej firmie lepszą wydajność i efektywność. Różne gabaryty, jak również estetyczne konstrukcje naszych urządzeń spełnią oczekiwania właścicieli zarówno dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

Postaw na maszyny dostępne w naszej ofercie!

Automatyczne pakowanie jest nowoczesnym rozwiązaniem, które zapewnia sprawne i szybkie pakowanie różnego rodzaju produktów. W tym celu wykorzystywane są specjalne urządzenia pakujące. Maszyny do zgrzewek automatyczne pakowanie zapewniają dzięki minimalistycznemu nakładowi pracy operatora. Przeznaczone są do zbiorczego pakowania pojedynczych produktów w opakowaniach o kształtach cylindrycznych, kwadratowych oraz prostokątnych. Umożliwiają układanie produktów w pakiety zbiorcze i pakowanie ich w zgrzewki z folii termokurczliwej. Urządzenia tworzą opakowania dzięki łączeniu taśm folii. Pod wpływem wysokiej temperatury dochodzi do obkurczania się materiału. W efekcie powstaje mocne i szczelne opakowanie. W naszej ofercie spośród maszyn do zgrzewek automatycznych na szczególną uwagę zasługuje maszyna do pakowania w zgrzewki Lady Pack S. Jest to pierwsze na rynku urządzenie pakujące w zgrzewki, które zostało zaprojektowane z myślą o pracownikach obsługujących sprzęt. Obie rolki znajdują się na dole maszyny. Dzięki temu operator nie musi dźwigać ciężkich rolek, aby umieścić je w górnej części urządzenia. Jeżeli jesteś zainteresowany naszym sprzętem i masz jakiekolwiek pytania, to zachęcamy Cię do kontaktu. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.