Menu
Your Cart

Wago-etykieciarki

Model: 240
Automatyczna elektroniczna wago-etykieciarkaPodawane produkty są ważone i etykietowane etykietą z informacją o wadze, cenie za kilogram jak również cenie całkowitej (opcjonalnie w dwóch walutach)·         Samoprzylepne etykiety na papierze termicznym są aplikowane dzięki naszemu systemowi „air-jet”..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 171
Automatyczna elektroniczna wago-etykieciarkaPodawane produkty są ważone i etykietowane etykietą z informacją o wadze, cenie za kilogram jak również cenie całkowitej (opcjonalnie w dwóch walutach)·         Samoprzylepne etykiety na papierze termicznym są aplikowane dzięki naszemu systemowi „air-jet”..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Wago-etykieciarka

Etykiety znajdują się na wszystkich produktach, nie tylko spożywczych, które dopuszczone są do sprzedaży. To taki standard, więc niewielu z nas zastanawia się nad tym, jak one są tam umieszczane. Do produkowania ich używa się urządzenia, które nazywa się etykieciarka. Dostępnych jest wiele modeli, które różnią się pomiędzy sobą nie tylko sposobem wydruku czy używanymi akcesoriami do druku, ale także stopniem automatyzacji procesu. W naszej ofercie dostępne są modele automatyczne, jak i półautomatyczne. Wago-etykieciarki to połączenie dwóch urządzeń, które finalnie pozwalają na całkowitą automatyzację procesu.

Jak działają wago-etykieciarki?

To automatyczne urządzenia, które sprawdzają się idealnie w branży spożywczej, mięsnej, ale także przemysłowej. Ich działanie pozwala na automatyzację procesu. Urządzenie samo waży i etykietuje podany mu produkt. Oznacza to, że na produkcie może znaleźć się nie tylko informacja o wadze, ale także o dacie przydatności czy kod kreskowy. To dwa urządzenia w jednym, które idealnie sprawdzą się szczególnie w dużych zakładach przemysłowych.

Funkcje wago-etykieciarki

Maszyny te można dowolnie dostosować do potrzeb swojego biznesu. Poza tym, że podaje ona rzeczywistą wagę produktu i jego cenę i kod kreskowy, można ją zaprogramować tak, aby pełniła dodatkowe funkcje:

  • Dodawanie etykiety na produkcie, którego masa mieści się w zakresie, jako stała waga
  • Nie dodawanie etykiety do produktu, którego waga jest poza zakresem
  • Ważenie produktu, którego waga odbiega od zakresu i podawanie prawidłowej wagi

Dane, które możesz umieścić na etykiecie

To także jedna z największych zalet tego urządzenia. Możesz dowolnie dostosować wygląd etykiety do swoich potrzeb. Oznacza to, że jeżeli chcesz, aby na produkcie znajdowały się jedynie podstawowe informacje — nie ma problemu. Jednak możesz nieco bardziej rozbudować etykietę i sprawić, że będzie na niej widoczna informacja o:

  • Ilości sztuk
  • Logo firmy
  • Data produkcji
  • Data przydatności
  • Skład
  • Dowolne, ustalone przez Ciebie oznaczenia czy informacje

Dopasuj wagi etykietujące do swoich potrzeb

Etykieciarka z wagą to urządzenie, które umożliwia wprowadzenie różnorodnych personalizacji, co sprawia że jest naprawdę uniwersalnym sprzętem. Sprawdzi się w różnego rodzaju branżach czy dziedzinach, a możliwość dostosowania poszczególnych funkcji sprawi, że zastosowanie sprzętu poprawi znacząco wydajność produkcyjną. Ich możliwości w dużej mierze zależą od wybranego modelu, jednak większość z nich umożliwia wydruk w dowolnym języku czy wprowadzenie różnych wersji językowych, a także umożliwia drukowanie etykiet zbiorczych czy umieszczenie na wydrukach różnego rodzaju znaków graficznych. Dzięki temu na produktach możesz umieścić nie tylko niezbędne i wymagane według prawa elementy, ale także przekaz marketingowy do klienta, który poprawi rozpoznawalność Twojej marki.

Wago etykieciarka to urządzenie, które może pracować całkowicie automatycznie lub półautomatycznie. Wszystko zależy od tego, na jaki model się zdecydujesz. Nowoczesne sprzęty umożliwiają połączenie się z programem komputerowym, który pozwala na szybkie i praktyczne wprowadzenie zmian. 

W naszej ofercie dostępne są urządzenia, które sprawdzą się jako całkowicie niezależne urządzenia, a także takie które możesz połączyć z innymi sprzętami tworząc z nich kompatybilne zestawy. Niezależnie od tego na jaki rodzaj sprzętu się zdecydujesz, możesz liczyć na precyzję i dokładność działania, a także niezawodność i najwyższy poziom wykonania. 

Każda waga etykietująca stworzona jest z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się odpornością i trwałością, co z kolei pozwala na niezawodną pracę urządzenia przez wiele godzin. W naszym asortymencie dostępne są zarówno urządzenia półautomatyczne jak i całkowicie automatyczne. Niezależnie od tego, na które z nich się zdecydujesz, z pewnością ułatwią Twoją codzienną pracę i sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej wydajna, a oznaczanie kolejnych produktów czy paczek będzie łatwiejsze.

Etykieciarka z wagą - wyższy poziom Twojego biznesu

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem etykieciarki z wagą, ale wciąż nie jesteś pewny, czy urządzenie to może pomóc Ci w prowadzeniu biznesu,sprawdź nasze argumenty.

Przede wszystkim etykieciarki automatyczne sprawiają, że dane są generowane prawidłowo, a informacje które finalnie trafiają do klienta końcowego są zgodne z tym, co znajduje się w opakowaniu. Wszystko dzięki temu, że jest to automatyczny proces polegający na zaciągnięciu danych prosto z systemu, co znacząco niweluje możliwość pomyłki. Dodatkową korzyścią, która z tego płynie, jest lepsza ochrona informacji. Jako, że jest to proces automatyczny, dodatkowe osoby nie mają dostępu do systemu.

Jednym z argumentów, który ma duży wpływ na końcową decyzję klientów jest to, że etykieta generowana automatycznie jest całkowicie bezpieczna. Siła nacisku urządzenia jest dostosowywana do przedmiotu, na którym on się znajduje. Urządzenie potrafi dostosować swoją moc nawet do delikatnych przedmiotów, a także takich o zróżnicowanej powierzchni jak szkło czy papier. Automatyczna etykieciarka to urządzenie, które może zastąpić człowieka przy pracach potencjalnie niebezpiecznych i sprawić, że znacząco zwiększy się poziom bezpieczeństwa na hali produkcyjnej.