Menu
Your Cart

Saszetki podłużne

Model: 207
Maszyna pakująca w saszetki typu STICK - model KSTPWykonywana jest w wersji do 20 linii, co przy jej szybkości 80cykli/minutę pozwala osiągnąć do 1600 saszetek typu stick na minutę. Osłony wykonane z PETG Rama wykonana z lakierowanej stali RAL 9007 Płyta czołowa wykonana ze s..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 45
Maszyna do pakowania produktów stałych, sypkich, cieczy i oleistych w długie wąskie torebki. Pakowanie różnych typów produktów osiąga się przez stosowanie różnych dozowników. Maszyna automatycznie odmierza odpowiednią ilość produktu w wielu liniach, transportuje go i napełnia uformowany prze..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 46
Maszyna do pakowania produktów stałych, sypkich, cieczy i oleistych w długie wąskie torebki. Pakowanie różnych typów produktów osiąga się przez stosowanie różnych dozowników. Maszyna automatycznie odmierza odpowiednią ilość produktu w wielu liniach, transportuje go i napełnia uformowany prze..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 44
Maszyna do pakowania produktów stałych, sypkich, cieczy i oleistych w długie wąskie torebki. Pakowanie różnych typów produktów osiąga się przez stosowanie różnych dozowników. Maszyna automatycznie odmierza odpowiednią ilość produktu w wielu liniach, transportuje go i napełnia uformowany przez sie..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 43
Maszyna do pakowania produktów stałych, sypkich lub cieczy w długie wąskie torebki typu „stick". Maszyna automatycznie odmierza odpowiednią ilość produktu, transportuje go i napełnia uformowany przez siebie worek, drukuje datę i kod, zgrzewa i odcina worek. System servo-napędów kontroluje ciąg..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Wydajne saszetkarki podłużne przyszłością produkcji

Produkcja różnego rodzaju maszyn pakujących, jest obecnie jedną z wiodących branż w zastosowaniu robotów. Nic dziwnego, w dzisiejszych czasach właściwie każdy produkt znajdujący się na rynku potrzebuje swojego opakowania. Spełnia ono wiele funkcji. Z jednej strony zapewnia ochronę danego produktu, a z drugiej pełni rolę informacyjną lub marketingową. To właśnie na maszynach pakujących spoczywa odpowiedzialność w procesie produkcji. Korzystają z nich przedsiębiorstwa działające w zróżnicowanych branżach. Pakowane są bowiem zarówno produkty spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne lub przemysłowe. Saszetkarki podłużne sprawdzają się w tej roli doskonale. Nie ulega wątpliwości, że branża maszyn przemysłowych służących do pakowania towarów, w dalszym ciągu będzie rozwijać się z bardzo dynamiczny sposób. W każdym roku zwiększa się bowiem robotyzacja i automatyzacja wszelkich procesów związanych z pakowaniem. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą w znaczący sposób zwiększyć komfort, szybkość oraz wydajność swojej codziennej pracy, a co za tym idzie, uzyskiwać również większe zyski. To właśnie dla osiągnięcia takich celów, sklep internetowy znakpak.com.pl przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę wysokiej jakości urządzeń. W naszym szerokim asortymencie znaleźć można między innymi saszetkarki podłużne do płynów, saszetkarki podłużne do granulatów lub też saszetkarki podłużne do produktów sypkich. Wybór konkretnych rozwiązań uwarunkowany jest potrzebami przedsiębiorstwa oraz rodzajem prowadzonej produkcji. Korzyści, które przemawiają za wykorzystaniem saszetkarek są nieocenione. Redukują one zarówno koszty produkcji, jak i zatrudnienia. Ponadto zwiększają one wydajność i elastyczność wytwarzania określonego typu towarów. Automatyzacja to także ergonomia pracy i większa higiena. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z wszystkimi propozycjami, które znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wykorzystaj saszetkarki podłużne automatyczne

Wydajne saszetkarki podłużne stanowią produkt, w który z całą pewnością warto zainwestować. Proponowany przez nas sprzęt charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Wykorzystanie zaawansowanych technologicznie układów sterujących i napędowych, pozwala na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań produkcyjnych w mniejszych oraz dużych przedsiębiorstwach działających w odmiennych branżach. Saszetkarki wyróżniają się pod względem bezpieczeństwa użytkowania oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, które świadczą o ich dobrej klasie. Niezawodność urządzeń pozwala na ich pracę w ruchu ciągłym. Dostępne w naszym sklepie propozycje cechuje także korzystna cena zakupu, niskie koszty związane z codzienną eksploatacją oraz zużyciem energii elektrycznej. 
Podłużne saszetkarki są także bardzo uniwersalne w swoim zastosowaniu. Maszynę dostosować można pod kątem indywidualnych wymagań i preferencji. Mogą być to na przykład saszetkarki podłużne do produktów sypkich, granulatów lub płynów. Popularna są również saszetkarka do herbaty, która pozwala w szybki sposób odmierzyć odpowiednią gramaturę produktu i umieścić go w opakowaniach. Poszczególne rozwiązania różnią się od siebie sposobem pakowania i zgrzewania opakowań. Sklep internetowy znakpak.com.pl poleca saszetkarki podłużne 3 zgrzewowe oraz saszetkarki podłużne 4 zgrzewowe, które idealnie spełnią swoją rolę w każdym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji i wybrania rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się we własnej firmie.

Nowoczesne saszetkarki podłużne automatyczne

Saszetkarki podłużne automatyczne z całą pewnością mogą okazać się przyszłością i szansą rozwoju dla wielu przedsiębiorstw. Żeby jednak czerpać w pełni z ich możliwości, należy przede wszystkim zaopatrzyć się w urządzenia najwyższej klasy. Taką właśnie ofertę przygotował dla swoich klientów sklep internetowy znakpak.com.pl. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają szybko i komfortowo pakować saszetki podłużne typu stick. Opakowania stick są bardzo funkcjonalne oraz prezentują się w estetyczny sposób. Najlepiej wykorzystać je w przypadku produktów, które użyte będą jednorazowo. Atutem jest w tym przypadku odpowiednio duża pojemność, przy jednoczesnym zapewnieniu niewielkich gabarytów. Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają pakowanie nawet do 1600 saszetek na minutę. Taka wydajność gwarantuje doskonałe efekty produkcji, nawet w przypadku większych przedsiębiorstw. Nowoczesny i niezawodny sterownik zapewnia stabilną pracę. Dotykowy i czytelny wyświetlacz sprawia, że praca operatora jest prosta i intuicyjna. Zaletą oferowanych rozwiązań jest również ich wytrzymałość, precyzja wykonania oraz dobra jakość zastosowanych na etapie produkcji materiałów. Urządzenia są odporne na trudne warunki panujące na halach produkcyjnych, temperatury oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. 
Maszyny wykorzystane mogą zostać do pakowania produktów stałych, sypkich, cieczy i oleistych. Inteligentne mechanizmy pozwalają w automatyczny sposób odmierzać wymaganą ilość produktu w wielu liniach. Opcjonalnie skorzystać można również z szeregu akcesoriów za pomocą których można zwiększyć możliwości poszczególnych modeli maszyn. Chodzi między innymi o drukarkę do dat o kodów lub też urządzenie do wykonywania otworów w paczce. Wszystkie te elementy można nabyć w asortymencie naszego sklepu internetowego. 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług, spotka się z uznaniem naszych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz pełne zadowolenie z dokonanego zamówienia. Chętnie doradzimy również w dokonaniu najlepszego wyboru. Nasz wykwalifikowany personel posiada odpowiednią wiedzę oraz kompetencje, które pozwolą zapewnić dobór najbardziej optymalnych rozwiązań, dedykowanych dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Złóż swoje zamówienie już dziś i przekonaj się o możliwościach jakie dają wydajne saszetkarki podłużne.