Menu
Your Cart

Paletyzatory i Depaletyzatory - Do butelek, worków

Model: 130
Maszyna paletyzująca D 200BMaszyna zaprojektowana do depaletyzowania butelek o różnej średnicy z palet o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, o maksymalnej wysokości 2100mm. Depaletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej war..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 129
Maszyna paletyzująca MINIDEPALMaszyna zaprojektowana do depaletyzowania butelek o różnej średnicy z palet o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, o maksymalnej wysokości 2000mm. Depaletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 125
Maszyna paletyzująca MINIPAL Maszyna zaprojektowana do paletyzowania paczek (pudeł, skrzynek itp.) na palety o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, do maksymalnej wysokości 2150mm. Paletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwające..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 127
Maszyna paletyzująca PAL Maszyna zaprojektowana do paletyzowania paczek (pudeł, skrzynek itp.) na palety o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, do maksymalnej wysokości 2000mm. Paletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej wa..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Ręczne układanie produktów na paletach to proces czasochłonny i kosztowny. Należy zadbać o odpowiednią precyzję, ponieważ popełnione błędy wpływają negatywnie na bezpieczeństwo transportowanych towarów. Przez błędy ludzkie może dojść do uszkodzenia produktów, co spowoduje niepotrzebne straty. Dlatego coraz częściej wykorzystuje się maszyny automatyzujące pakowanie. Dzięki nim produkcja staje się powtarzalna i zautomatyzowana, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo transportowanych produktów, a także wydajność zakładu.

Dlaczego warto zainwestować w paletyzatory i depaletyzatory?

Od lat obserwujemy rosnące zainteresowanie automatyzacją produkcji. Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pozwalają one zwiększyć wydajność produkcji, przy ograniczeniu kosztów, co przekłada się na większą rentowność zakładu. Nowoczesne urządzenia pozwalają też redukować różnego rodzaju koszty ukryte np. nieoptymalnie wykorzystany lub zniszczony materiał do pakowania, czy też produkty uszkodzone z powodu błędów popełnionych podczas pakowania. Tego typu koszty mogą zostać niemal całkowicie wyeliminowane w przypadku pakowania automatycznego. W parze z tymi wszystkimi korzyściami idzie również mniejsza kadra pracownicza. Zamiast zatrudniać kilkadziesiąt osób do wykonywania powtarzalnych czynności potrzeba tylko pracowników, którzy będą obsługiwali maszyny. Można spotkać się z obawami, że roboty automatyzujące paletyzację nie sprawdzą się w zakładach, gdzie produkcja jest zróżnicowania. Nie jest to jednak prawda. Są to urządzenia, których parametry można w szerokim zakresie modyfikować, dzięki czemu są stosunkowo uniwersalne.

Paletyzatory i depaletyzatory magazynowe

Paletyzatory i depaletyzatory sprawdzą się nie tylko na liniach produkcyjnych, ale także w magazynach. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które pozwalają paletyzować różnego rodzaju towary na europalety do wysokości 2,15 metra. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza pracę w magazynie, ponieważ skraca czas potrzebny do przygotowania jednej palety. Posiadamy urządzenia o różnej wydajności. Najprostsze modele są w stanie przygotować nawet 60 warstw w ciągu godziny, natomiast najbardziej wydajne maszyny przygotują w tym czasie nawet 200 warstw. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni model do potrzeb zakładu.

Depaletyzatory do butelek

W naszej ofercie znajdziesz również maszyny do depaletyzowania butelek. Pozwalają one w skuteczny sposób rozładowywać palety z butelkami o różnej średnicy. Urządzenia dostępne w naszej ofercie cechują się dużą dokładnością, co przekłada się zarówno na bezpieczeństwo, jak i wydajność pracy. Mogą być wykorzystywane do pracy z butelkami o różnych średnicach na paletach o wymiarach 1200 mm x 800 mm lub 1200 mm x 1000 mm. Operacje kontrolowane są przez operatora, który steruje maszyną za pomocą panelu sterującego.