Menu
Your Cart

Paletyzatory i Depaletyzatory - Do butelek, worków

Model: 130
Maszyna paletyzująca D 200BMaszyna zaprojektowana do depaletyzowania butelek o różnej średnicy z palet o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, o maksymalnej wysokości 2100mm. Depaletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej war..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 129
Maszyna paletyzująca MINIDEPALMaszyna zaprojektowana do depaletyzowania butelek o różnej średnicy z palet o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, o maksymalnej wysokości 2000mm. Depaletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 125
Maszyna paletyzująca MINIPAL Maszyna zaprojektowana do paletyzowania paczek (pudeł, skrzynek itp.) na palety o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, do maksymalnej wysokości 2150mm. Paletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwające..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 127
Maszyna paletyzująca PAL Maszyna zaprojektowana do paletyzowania paczek (pudeł, skrzynek itp.) na palety o wymiarach 1200mm x 800mm (Europalety) lub 1200mm x 1000mm, do maksymalnej wysokości 2000mm. Paletyzator wyposażony jest w system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej wa..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Ręczne układanie produktów na paletach to proces czasochłonny i kosztowny. Należy zadbać o odpowiednią precyzję, ponieważ popełnione błędy wpływają negatywnie na bezpieczeństwo transportowanych towarów. Przez błędy ludzkie może dojść do uszkodzenia produktów, co spowoduje niepotrzebne straty. Dlatego coraz częściej wykorzystuje się maszyny automatyzujące pakowanie. Dzięki nim produkcja staje się powtarzalna i zautomatyzowana, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo transportowanych produktów, a także wydajność zakładu.

Dlaczego warto zainwestować w paletyzatory i depaletyzatory?

Od lat obserwujemy rosnące zainteresowanie automatyzacją produkcji. Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pozwalają one zwiększyć wydajność produkcji, przy ograniczeniu kosztów, co przekłada się na większą rentowność zakładu. Nowoczesne urządzenia pozwalają też redukować różnego rodzaju koszty ukryte np. nieoptymalnie wykorzystany lub zniszczony materiał do pakowania, czy też produkty uszkodzone z powodu błędów popełnionych podczas pakowania. Tego typu koszty mogą zostać niemal całkowicie wyeliminowane w przypadku pakowania automatycznego. W parze z tymi wszystkimi korzyściami idzie również mniejsza kadra pracownicza. Zamiast zatrudniać kilkadziesiąt osób do wykonywania powtarzalnych czynności potrzeba tylko pracowników, którzy będą obsługiwali maszyny. Można spotkać się z obawami, że roboty automatyzujące paletyzację nie sprawdzą się w zakładach, gdzie produkcja jest zróżnicowania. Nie jest to jednak prawda. Są to urządzenia, których parametry można w szerokim zakresie modyfikować, dzięki czemu są stosunkowo uniwersalne.

Paletyzatory i depaletyzatory magazynowe

Paletyzatory i depaletyzatory sprawdzą się nie tylko na liniach produkcyjnych, ale także w magazynach. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które pozwalają paletyzować różnego rodzaju towary na europalety do wysokości 2,15 metra. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza pracę w magazynie, ponieważ skraca czas potrzebny do przygotowania jednej palety. Posiadamy urządzenia o różnej wydajności. Najprostsze modele są w stanie przygotować nawet 60 warstw w ciągu godziny, natomiast najbardziej wydajne maszyny przygotują w tym czasie nawet 200 warstw. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni model do potrzeb zakładu.

Depaletyzatory do butelek

W naszej ofercie znajdziesz również maszyny do depaletyzowania butelek. Pozwalają one w skuteczny sposób rozładowywać palety z butelkami o różnej średnicy. Urządzenia dostępne w naszej ofercie cechują się dużą dokładnością, co przekłada się zarówno na bezpieczeństwo, jak i wydajność pracy. Mogą być wykorzystywane do pracy z butelkami o różnych średnicach na paletach o wymiarach 1200 mm x 800 mm lub 1200 mm x 1000 mm. Operacje kontrolowane są przez operatora, który steruje maszyną za pomocą panelu sterującego.

Paletyzatory  – obowiązkowe wyposażenie w Twojej firmie!

Paletyzatory i depaletyzatory to niezwykle potrzebne maszyny, których głównym zadaniem jest usprawnienie i przyspieszenie procesów zachodzących w firmach przemysłowych. Paletyzatory to maszyny, które są przeznaczone do formowania lub układania w stosy opakowań grupowych czy sztywnych pojemników z zawartością. Swoją pracę wykonują niezwykle precyzyjnie. Posiadają możliwość pracy trzyzmianowej, a także obsłużenia kilku stanowisk. Sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest powtarzalność ułożenia elementów. Gwarantują poprawę warunków, a także bezpieczeństwa pracy. 

W naszej ofercie produktowej posiadamy depaletyzatory: 

  • MINIDEPAL
  • D 200B

A także paletyzatory:

  • MINIPAL

Nasze wysokiej jakości maszyny są przystosowane do paletyzowania paczek, pudełek czy skrzynek z palet, które posiadają wymiary 1200mm x 800mm lub 1200mm x 1000mm, do maksymalnej wysokości 2100mm. Oferujemy również urządzenia do depaletyzowania butelek o różnej średnicy z palet o wymiarach 1200mm x 800mm lub 1200mm x 1000mm, o maksymalnej wysokości 2100mm.

Wyróżniamy różne rodzaje paletyzatorów:

  • Ergonomiczne paletyzatory jednostanowiskowe to maszyny, które są przeznaczone do układania pojedynczych opakowań na palecie. Zostały skonstruowane w taki sposób, aby w tym samym czasie nie można było rozpocząć formowania paletowej jednostki ładunkowej, dopóki poprzednia nie zostanie zabrana ze stanowiska formowania.
  • Ergonomiczne paletyztaory wielostanowiskowe to urządzenia, które zostały skonstruowane w taki sposób, że w tym samym czasie można formować kilka jednostek ładunkowych.

Paletyzatory jednostanowiskowe i paletyzatory dwustanowiskowe, które są niezwykle ergonomiczne to świetna propozycja do wielu firm i zakładów. Usprawnią prace i jednocześnie wpłyną na obniżenie kosztów. Nasze paletyzatory różnią się wydajnością. Mieści się ona w przedziale od 60 do 200 warstw na godzinę. Zarówno maszyny do paletyzowania, jak i do depaletyzowania posiadają system dwóch kolumn pracujących w osi pionowej i karty przesuwającej warstwy w osi poziomej.

Zasada działania depaletyzatorów

Depaletyzatory to maszyny, które są przeznaczone do rozformowywania paletowych jednostek ładunkowych z opakowań grupowych czy sztywnych pojemników z konkretną zwartością. 

Depaletyzatory – rodzaje:

  • jednostanowiskowe
  • wielostanowiskowe 

Urządzenia depaletyzujące różnego rodzaju chwytają butelki przy pomocy płyty z rozszerzającymi poduszkami i przenoszone są na transporter. Cały proces jest kontrolowany przy pomocy panelu sterującego z boku maszyny. Decydując się na maszyny z naszej oferty produktowej, stawiają Państwo na wysokiej jakości wykonanie, łatwość w utrzymaniu w czystości i przede wszystkim na niezawodność. Urządzenia są wykonane z solidnych materiałów, które sprawiają, że są przystosowane do działania w trudnych warunkach. Pracują one w sposób automatyczny, co pozwala na ograniczenie do minimum czynności wykonywanych przez człowieka. Dodatkowo dostosują się do indywidualnych potrzeb produkcji, jednocześnie gwarantując wysoką wydajność, efektywność, a także bezpieczeństwo pracy.