Menu
Your Cart

Półautomatyczne

Model: 263
Klipsiarka pneumatyczna 408PLTradycyjna półautomatyczna klipsownica pneumatyczna przeznaczona do zamykania worków klipsem plastikowym. Klips formowany i odcinany jest z tasiemki (klipbandu) wzmocnionej dwoma drutami o różnej grubości (twardości). Proces formowania klipsa i zamykania torebki odbywa s..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 264
Klipsiarka pneumatyczna 508PLTradycyjna półautomatyczna klipsownica pneumatyczna przeznaczona do zamykania worków klipsem plastikowym. Klips formowany i odcinany jest z tasiemki (klipbandu) wzmocnionej dwoma drutami o różnej grubości (twardości). Proces formowania klipsa i zamykania torebki odbywa s..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 258
NOWOŚĆ!!!!Klipsiarka elektryczna M-355ALKlipsiarka elektryczna do klipsów aluminiowych. NIE wymaga sprężonego powietrza, a tylko podłączenia do zasilania 230V. Pracuje bardzo cicho w porównaniu z tradycyjnymi klipsiarkami pneumatycznymi.Zasilanie 230 VWymiary maszyny (LxWxH) 680 x 700 x 1070 mmWyd..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 259
NOWOŚĆ!!!!Klipsiarka elektryczna M-357ALKlipsiarka elektryczna do klipsów aluminiowych. NIE wymaga sprężonego powietrza, a tylko podłączenia do zasilania 230V. Pracuje bardzo cicho w porównaniu z tradycyjnymi klipsiarkami pneumatycznymi.Zasilanie 230 VWymiary maszyny (LxWxH) 680 x 700 x 1070 mmWyd..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 256
NOWOŚĆ!!!!Klipsiarka elektryczna M-358Klipsiarka elektryczna NIE wymaga podłączenia sprężonego powietrza, a tylko podłączenia do zasilania 230V. Pracuje bardzo cicho w porównaniu z tradycyjnymi klipsiarkami pneumatycznymi. Klipsowanie worków z pieczywem ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 206
NOWOŚĆ!!!!Klipsiarka elektryczna M-408Klipsiarka elektryczna NIE wymaga podłączenia sprężonego powietrza, a tylko podłączenia do zasilania 230V. Pracuje bardzo cicho w porównaniu z tradycyjnymi klipsiarkami pneumatycznymi. Klipsowanie worków z pieczywem ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 257
NOWOŚĆ!!!!Klipsiarka elektryczna M-508Klipsiarka elektryczna NIE wymaga podłączenia sprężonego powietrza, a tylko podłączenia do zasilania 230V. Pracuje bardzo cicho w porównaniu z tradycyjnymi klipsiarkami pneumatycznymi. Klipsowanie worków z pieczywem ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 260
Klipsiarka pneumatyczna 358PLTradycyjna półautomatyczna klipsownica pneumatyczna przeznaczona do zamykania worków klipsem plastikowym. Klips formowany i odcinany jest z tasiemki (klipbandu) wzmocnionej dwoma drutami o różnej grubości (twardości). Proces formowania klipsa i zamykania torebki odbywa s..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wiązarka 104 TW
Nowość
Model: 79
Maszyna wiążąca 104 TWPneumatyczna maszyna do zamykania (zawiązywania) torebek, przewodów, kwiatów lub innych wiązek twistbandem (paskiem z tworzywa sztucznego z wewnętrznym metalowym rdzeniem). Twistband jest na rolce znajdującej się z tyłu maszyny i rozwija się automatycznie w czasie pracy.Dzięki ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wiązarka Mini Twist 160
Nowość
Model: 83
Maszyna wiążąca  160 TWTen model maszyny może zostać wyposażony w pionową lub poziomą, pneumatyczną głowicę, wiążącą tasiemką z tworzywa sztucznego z metalowym rdzeniem (twistband). Wykorzystywana jest do pakowania różnych produktów, szczególnie wiązek kabli i dużych worków. Model Twist 160 Za..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)

Klipsownica ręczna

Klipsownica ręczna to niewielki sprzęt, który polecany jest raczej do domowego użytku. Głównie ze względu na małą wydajność pakowania. W zakładach produkcyjnych czy sklepach spożywczych i gastronomii zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie klipsownic półautomatycznych. To stosunkowo niewielkie sprzęty, których pracę można częściowo zautomatyzować. Wciąż potrzebny jest człowiek do obsługi tego typu maszyny, jednak nie wymaga ona użycia siły. Proces zamykania odbywa się automatycznie.

Klipsownice półautomatyczne

Klipsownice półautomatyczne to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorstw, które pragną wprowadzić automatyzację do swojej codzienności, jednak nie potrzebują w pełni rozbudowanego parku maszynowego. To świetny sprzęt dla średnich przedsiębiorstw, których dzienna produkcja nie jest duża, a klipsownica półautomatyczna świetnie sobie z nią poradzi.

Klipsownice półautomatyczne stosowane są do zamykania różnego rodzaju produktów, a dokładniej ich opakowań, za pomocą specjalnego klipsa. W zależności od rodzaju klipsownicy do zamknięcia może zostać wykorzystany zarówno klips metalowy, jak i plastikowy.

Do największych zalet klipsownic półautomatycznych można dodać także ich uniwersalność. Wiele elementów, w tym np. ramię obsługowe można dopasować do operatora. Dzięki temu praca jest wygodna i komfortowa. Posiadają one także szeroki zakres regulacji samego procesu klipsowania. Bez problemu dobierzesz odpowiednią siłę zamknięcia czy wysokość zamknięcia do danego produktu i zmienisz, kiedy przystąpisz do pakowania innego.

Gdzie sprawdzą się wydajne klipsownice półautomatyczne?

To sprzęt, który idealnie sprawdzi się do różnego rodzaju opakowań czy woreczków, przy których klips stanowić będzie estetyczne i wygodne zamknięcie.