Menu
Your Cart

Drukarki i maszyny znakujące

Model: 271
Drukarka CODITHERMRewolucyjna drukarka opatentowana przez firmę EIDOS drukująca bezpośrednio na produktach, również wykonanych z porowatych materiałów lub o nieregularnych powierzchniach.Jest to alternatywa dla tradycyjnych drukarek ink-jet lub systemów druku laserowego.Elastyczny, wydajny, pro..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 272
Drukarko-etykieciarka PrintessDrukarko-etykieciarka Printessto najlepszy system do drukowania i aplikowania etykiet. Jest owocem 30 lat doświadczenia i rozwoju.Drukowanie i aplikowanie jest rozwiązaniem kompaktowym, ekonomicznym, niezawodnym i łatwym do zaimplementowania.Jest to „robot etykietuj..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
SWING -  drukarka termotransferowa automatyczna drukująca na foli lub papierze
Nowość
Model: 270
Drukarka SwingSwing jest automatyczną, elektroniczną drukarką termotransferową mogącą drukować bezpośrednio na foli lub papierze. Stosowana w połączeniu z automatyczną maszyną pakującą poszerza możliwości produkcji, zmniejsza koszty likwidując konieczność zakupu wielu indywidualnych opakowań (folii)..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Znakowanie przemysłowe — niezawodne urządzenia znakujące

Drukarko-etykieciarka to urządzenie, bez którego sprawna praca magazynu nie istnieje. Podobnie jak w przypadku oklejarek automatycznych. Z początku, kiedy prowadzisz jedynie niewielkie przedsiębiorstwo, wydaje Ci się to zbędną inwestycją. Jednak z kolejną paczką, którą wysyłasz do klienta, a etykietę wysyłkową musisz drukować ręcznie, wiesz, że to niezastąpiony sprzęt.

Działanie maszyny znakującej jest banalnie proste. Jej głównym zadaniem jest drukowanie etykiet czy naklejek samoprzylepnych z kodem kreskowym, etykietą wysyłkową czy innym oznaczeniem produktowym, które przydatne będzie do odnalezienia sprzętu np. w magazynie.


Jak działają maszyny znakujące?

W zależności od rodzaju sprzętu drukarka generuje na powierzchni etykiety papierowej lub samoprzylepnej nadruk, za pomocą technologii termicznej lub termotransferowej. Sam wydruk jest czarno-biały, jednak wielu przedsiębiorców chcąc się wyróżnić, używa kolorowych taśm czy etykiet, które sprawiają, że wydruk staje się kolorowy.


Jakie urządzenie znakujące wybrać?

W naszej ofercie dostępnych jest wiele drukarek, których rola jest ta sama: wydruk oznaczeń. Jednak to, który sprzęt sprawdzi się najlepiej w Twojej branży, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie na etykiety. Drukarki dostosowuje się, przeliczając ilość dziennych wydruków w metrach bieżących. Oznacza to, że nie do końca liczy się to, ile sztuk dziennie potrzebujesz, ze względu na to, że rozmiar etykiet może być różny. Aby to ujednolicić, moce przerobowe danego urządzenia określa się właśnie w metrach bieżących. Warto zastanowić się także nad tym, jaki rodzaj wydruku będzie jej najczęściej zlecony. Czy potrzebujesz etykiet dla kurierów, czy też oznaczeń produktów. Warto także przemyśleć to, jaka wydajność druku będzie nam potrzebna i czy jest to istotny dla nas parametr, a także na prędkość druku liniowego. Jeśli masz wątpliwości, który sprzęt najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, skorzystaj z naszej porady. Doświadczeni fachowcy udzielą Ci rzeczowych informacji i dopasują sprzęt do potrzeb Twojej branży.


Znakowanie przemysłowe

Najbardziej wydajne są drukarki przemysłowe, które stosuje się głównie wtedy, kiedy zapotrzebowanie jest na wyższy nakład druku. Wtedy obsługa jest zdecydowanie prostsza i mniej pracochłonna. Dodatkowo posiadają ułatwienia np. w wymianie materiałów eksploatacyjnych.


Urządzenia znakujące ze wsparciem technicznym

W naszej ofercie znajdują się produkty, które objęte są nie tylko gwarancją, ale także wsparciem technicznym producenta. Oznacza to, że w zależności od modelu możesz liczyć na 1 lub nawet 5 lat opieki posprzedażowej. Oferowane wsparcie techniczne i warunki gwarancji powinny być także istotną kwestią podczas porównywania konkretnych modeli i rozważania zakupu z danego punktu. Z naszej strony oferujemy pełne wsparcie nie tylko w momencie zakupu, ale także po nim.

Wybór najlepszego urządzenia znakującego to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników. Jednak warto się nad nim pochylić, gdyż to od niego zależy czy będziesz w pełni zadowolony z późniejszego działania sprzętu.