Menu
Your Cart

Owijarki Stretch

Nasze foliarki - skuteczny sposób na zabezpieczenie wybranego elementu

Folia stretch to materiał, który kojarzy chyba każdy. Jej cechy są powszechnie znane. Znajduje ona zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność szybkiego zabezpieczenia wybranego elementu przed transportem. Folia chroni owijany przedmiot przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promienie słońca, wilgoć czy brud. Zabezpiecza go jednak również przed uderzeniami. Cechuje ją bardzo dobra rozciągliwość oraz odpornośc na uszkodzenia mechaniczne. Właśnie dlatego cieszy się tak dużą popularnością w wielu branżach. W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie coś, co znacznie ułatwi Ci proces nakładania stretchu. Mowa o foliarkach, czyli specjalnych maszynach służących do szybkiego i precyzyjnego owijania nawet większych pozycji. Koniecznie sprawdź szczegóły naszej oferty i zwiększ wydajność swojej placówki inwestując w urządzenie, które usprawni proces zabezpieczania towaru przed transportem.

Owijarki stretch - co to takiego?

Czym w ogóle są owijarki do stretchu? Streczownice, bo również w ten sposób można je potocznie określić, to grupa urządzeń, które służą do komfortowego owijania wybranych produktów folią zabezpieczającą. Ich największą zaletą jest to, że owijają znacznie szybciej niż ludzkie ręce, a co ważniejsze - robią to dokładnie i solidnie. Dzięki temu wybrany element jest bardzo dobrze zabezpieczony i przygotowany do transportu. Kolejną plusem korzystania z maszyn do stretchu jest fakt, że są one dostosowane do owijania także naprawdę dużych pozycji. Można przy ich pomocy zabezpieczyć m.in. załadowane palety różnych wielkości. W przypadku ręcznej próby wykonania takiego procesu, osoba rozwijająca stretch musiałaby włożyć w to sporo siły i nieco się nagimnastykować. Maszyny do streczowania są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy ustawić element, który chcemy owinąć na odpowiedniej platformie i uruchomić konkretny program. Reszta robi się tak naprawdę sama na oczach osoby obsługującej urządzenie. Owijarki są więc tak naprawdę podstawowym wyposażeniem każdej firmy, w której przygotowanie towaru do transportu stanowi istotną część działalności. Jesteś właścicielem, przedstawicielem lub pracownikiem takiej firmy, która jeszcze nie postawiła na zmechanizowanie procesu zabezpieczania produktów? Nie ma na co czekać! Sprawdź szczegóły naszej oferty i postaw na urządzenie dopasowane do profilu Waszej placówki.

Maszyny stretch - zalety

Inwestycja w owijarki do streczu niesie za sobą naprawdę sporo korzyści. Poza tymi oczywistymi, takimi jak ulżenie pracownikowi, który do tej pory musiał ręcznie zabezpieczać folią palety wypełnione towarem, mowa tu m.in. o zwiększeniu wydajności przedsiębiorstwa. Warto wiedzieć o tym, że maszyny do streczowania w wersji automatycznej, a m.in. właśnie takie znajdziesz w ofercie naszego sklepu, mogą pracować bez przerwy przez 24h na dobę. Porównując taki ogrom pracy do tego, na co stać nawet najbardziej zaawansowanego fizycznie pracownika, mamy do czynienia z olbrzymim krokiem naprzód w kwestii zwiększenia efektywności pracy. Sprzęt ten przyda się więc wszędzie tam, gdzie przygotowuje się towar do wysyłki na większą skalę. Warto zaznaczyć też, że wbrew pozorom streczownice pracują bardzo dokładnie i bardzo rzadko owijają wybrany element w sposób niedokładny. Zazwyczaj błędy w zabezpieczeniu towaru są powodowane przez czynnik ludzki, tj. nieprawidłowe umiejscowienie produktu na platformie. Sprzęt ten pozwala też na generowanie oszczędności. Dzięki funkcji programowania zużywa on zawsze dokładnie tyle stretchu, ile jest go potrzebne. Zminimalizowanie ilości pomyłek również wpływa na ograniczenie strat finansowych. Kolejną zaletą jest intuicyjna obsługa. Wszystkie owijarki streczu dostępne w naszym sklepie są wyposażone w przejrzyste panele, na których wybiera się dokładny program, według którego mają one pracować.f

Maszyny do folii stretch - szeroki wybór sprzętu

To, co z pewnością wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji, to wyjątkowo spory wybór maszyn do folii stretch. Dla wygody naszych klientów sprzęt został podzielony na dwie kategorie: owijarki poziome i pionowe. Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie u nas urządzenie dopasowane do swoich potrzeb. W tej pierwszej grupie znajdziesz ponadto zarówno pozycje manualne, jak i półautomatyczne i automatyczne. Foliarki pionowe z kolei świetnie nadają się do owijania palet. Dzięki wielu modelom o różnych parametrach zamówisz u nas odpowiedni z wielkością palet przygotowywanych do transportu w Twoim przedsiębiorstwie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji i uzupełniania swojego asortymentu o profesjonalne maszyny do stretchu. W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub poprzez wygodny formularz dostępny na stronie. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu streczownicy.