Menu
Your Cart

Owijarki Stretch - Owijarki do palet, poziome

Owijarki stretch to maszyny pakujące wykorzystywane do owijania produktów folią stretch. To urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, które sprawdzą się w pracy z różnymi rzeczami, również o nieregularnych kształtach. Folia zostaje często wykorzystana do zabezpieczania produktów na czas transportu. Chroni towar nie tylko przed czynnikami zewnętrznymi, ale też dostępem osób trzecich. Żeby dostać się do rzeczy owiniętych folią stretch, konieczne jest naruszenie folii i każda ingerencja jest widoczna. Ponadto odpowiednio zapakowane produkty są zabezpieczone przed przemieszczaniem się w trakcie transportu.

Automatyczna Foliarka, Owijarka do palet

Podczas pakowania produktów na palety kluczową rolę odgrywa odpowiednie zabezpieczenie towaru. Najczęściej wykorzystuje się do tego folię stretch, ponieważ jest tania, uniwersalna i łatwa w użyciu. Na rynku znajdziesz zarówno owijarki ręczne, jak i automatyczne. Cały czas wiele firm korzysta z ręcznych urządzeń. Jednak pakowanie nieautomatyczne sprawdza się tylko w mniejszych zakładach, gdzie wydajność nie odgrywa aż tak istotnej roli. Warto wdrożyć owijarki automatyczne z kilku powodów. Przede wszystkim pakowanie z ich użyciem jest szybsze, przez co rośnie wydajność całego zakładu. Wzrost efektywności łączy się z niższym kosztem pakowania, ponieważ utrzymanie maszyn jest tańsze niż zatrudnienie pracowników. Redukują się także koszty ukryte w postaci wykorzystania zbyt dużej ilości folii, czy też jej przypadkowego zniszczenia. Ponadto pakowanie z wykorzystaniem foliarek automatycznych jest bezpieczniejsze. Minimalizowane są błędy ludzkie, które są najczęstszą przyczyną np. uszkodzenia towaru w transporcie. W skrajnych przypadkach może dojść do uszkodzenia produktów już podczas pakowania. Dzięki temu, że używasz owijarek do palet, to każda partia zachowuje odpowiedni standard jakości.

Owijarka pozioma paletowa

W naszej ofercie znajdziesz automatyczne, manualne oraz półautomatyczne maszyny do poziomego owijania produktów folią stretch. Pozwala to dopasować urządzenie do potrzeb linii produkcyjnej. Urządzenia automatyczne zapewniają największą wydajność i efektywność oraz znacząco redukują koszty pakowania. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w dużych zakładach. Jednak jeśli masz mniejsze potrzeby, to możesz rozważyć modele półautomatyczne, a nawet ręczne.

Maszyny do streczowania

Oferujemy duży wybór wysokiej jakości maszyn do streczowania. Bogaty asortyment umożliwia dopasowanie urządzeń do potrzeb zakładu. Dzisiaj użycie nowoczesnego sprzętu jest niezbędne, jeśli chcesz zwiększyć efektywność produkcji. Coraz więcej firm stawia na automatykę, dlatego, jeśli nie chcesz, żeby Twoje przedsiębiorstwo zostało w tyle, to skontaktuj się z nami. Współpracując z naszą firmą, możesz liczyć na wsparcie specjalistów, którzy pomogą dobrać urządzenie idealne dla Twojego zakładu.