Menu
Your Cart

Maszyny do zgrzewek

Maszyny do zgrzewania folii - skuteczna metoda pakowania

Zgrzewanie folii to wyjątkowo skuteczna i popularna metoda pakowania produktów różnego rodzaju. Posiada ona mnóstwo zalet, począwszy od walorów estetycznych, kończąc na tym, że świetnie zabezpiecza pakowane elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi czy wilgocią i zabrudzeniem. Szukasz sprzętu, który umożliwi Ci szybkie i komfortowe korzystanie z tej techniki? Świetnie trafiłeś! W naszym sklepie czeka na Ciebie szeroki wybór maszyn do zgrzewania folii różnego rodzaju. Oferujemy sprzęt dostępny w kilku wersjach, a wspólną cechą całego asortymentu dostępnego w tej kategorii jest wysoka wykonania, wysoki poziom niezawodności i naprawdę atrakcyjne ceny. Koniecznie sprawdź, jakie maszyny do zgrzewek czekają na Ciebie w naszej ofercie i skorzystaj z wyjątkowej okazji na uzupełnienie swojego asortymentu o sprzęt z najwyższej półki - bez zbędnego nadwyrężania swojego budżetu.

Maszyny do zgrzewania opakowań - na czym to polega?

Zastanawiasz się, na czym polega praca maszyn do zgrzewania opakowań foliowych? To bardzo proste! Są to urządzenia mechaniczne, przy pomocy których w szybki, wygodny i bezpieczny sposób przygotujesz produkty zapakowane w tzw. zgrzewki. W naszej ofercie czeka na Ciebie sprzęt dostosowany do pracy z produktami różnego rodzaju. Bez problemu zamówisz u nas maszynę do zgrzewania folii na produktach cylindrycznych, kwadratowych czy prostokątnych. Potrzebujesz opakowania z kartonową podstawką? Takie rozwiązanie również przygotujesz przy pomocy naszego sprzętu. 

Jak przebiega sam proces zgrzewania folii naszymi maszynami? Urządzenie tworzy opakowanie poprzez łączenie taśm folii  Po tym procesie dochodzi jeszcze do obkurczenia się materiału pod wpływem wysokiej temperatury generowanej w komorze. Efektem takiego działania jest silne i szczelne opakowanie, które jest bardzo dobrym zabezpieczeniem produktu trafiającego do transportu, a następnie na półkę sklepową. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że oferowany przez nas sprzęt jest w 100% bezpieczny dla operatora. Praca na naszych maszynach do zgrzewania opakowań nie należy do skomplikowanych, a pracownicy obsługujący urządzenia nie są zmuszania do wytężonej pracy fizycznej. Warto więc zainwestować w taki sprzęt i znacząco wpłynąć na wydajność swoich pracowników, a także solidnie zabezpieczyć produkt przed transportem.

Nasze maszyny do zgrzewania folii - dwie główne kategorie

Dla Twojej wygody nasze maszyny do zgrzewania folii zostały podzielone na dwie główne kategorie: maszyny do zgrzewek automatyczne i półautomatyczne. W tej pierwszej grupie znajduje się sprzęt, z którego korzystanie wymaga od operatora jedynie minimalnego nakładu pracy. Rozwiązaniem godnym polecenia w wersji automatycznej jest z pewnością CS MECC. Jest to kompleksowa stacja wyposażona w linię pakującą połączona z tunelem obkurczającym. Sprawdzi się zarówno w przypadku kwadratowych, prostokątnych, jak i cylindrycznych opakowań. Umożliwia ponadto pakowanie zarówno z, jak i bez podstawki. Jeśli szukasz sprzętu do pakowania produktów o kształcie owalnym, to sprawdź model CD M. Zaletą maszyn do zgrzewek w wersji półautomatycznej są z kolei na pewno niższe koszty inwestycji. Z tej grupy urządzeń polecamy m.in. model zgrzewarki Lady Pack S. Jest to pierwsza na rynku maszyna, którą wykonano w taki sposób, że obie rolki znajdują się w dolnej części urządzenia. Takie rozwiązanie zastosowano z myślą o pracownikach obsługujących sprzęt. W przypadku tego modelu nie muszą oni dźwigać rolki i umieszczać jej w górnej części maszyny.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji i złożenia zamówienia na sprzęt dostępny w naszej ofercie. Warto przed zakupem skorzystać z opcji kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową. Na podstronach z oferowanymi przez nas urządzeniami znajdziesz też specjalny przycisk przekierowujący do formularza zapytaniowego. Kliknij go, by zadać nam konkretne pytanie.