Menu
Your Cart

Poziome maszyny typu flowpack

Model: 216
Maszyna pakująca typu Flow-pack, model Carina   Flow-pack CARINA 500 z systemem podawania folii od góry jest zaprojektowany w oparciu o nowoczesną i niezawodną technologię, która sprawia, że ​​maszyna jest wszechstronna i łatwa w obsłudze. Świetnie nadaje się do pakowania szerokiej gamy pr..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 217
Automatyczna maszyna pakująca typu Flow-Pack   Flow-pack Galaxy z systemem podawania folii od dołu jest zaprojektowany w oparciu o nowoczesną i niezawodną technologię, która sprawia, że ​​maszyna jest wszechstronna i łatwa w obsłudze. Świetnie nadaje się do pakowania szerokiej gamy produktów: spoż..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 215
Rama maszyny wykonana jest z lakierowanej stali RAL 9007 (srebrny metalik) Konstrukcja oparta na 4 nogach o regulowanej wysokości Osłony wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 Wieszak na folię:- Mechaniczny system rozpierający klinujący rolkę folii- Maksymalna średnica rolki 350 mm ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 228
Automatyczna maszyna pakująca typu Flow-pack    Flow-pack Orion 700 z systemem podawania folii od góry jest zaprojektowany w oparciu o nowoczesną i niezawodną technologię, która sprawia, że ​​maszyna jest wszechstronna i łatwa w obsłudze. Świetnie nadaje się do pakowania szerokiej gamy produktów: ży..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Sirio
Nowość
Model: Flowapack Sirio
Pozioma pół elektroniczna maszyna pakująca Flow-pack z obrotową szczęką i systemem podawania folii z dołu.·         Główna struktura maszyny wykonana jest z lakierowanej antykorozyjnej stali RAL 9007 (kolor stali nierdzewnej), podparta na czterech nogach o reg..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Taurus
Nowość
Model: 220
Flow-Pack TaurusFlow-pack Taurus jest poziomą maszyną pakującą z systemem podawania folii od góry, zaprojektowaną w oparciu o nowoczesne i niezawodne technologie, które sprawiają, że maszyna ta jest wszechstronna i łatwa w obsłudze. Używana jest do pakowania szerokiej gamy produktów od przemysłu s..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Pakowanie Flow Pack pozwala w szybki, wygodny i estetyczny sposób zapakować produkty w folię. Dlatego, jeśli szukasz sposobów na usprawnienie produkcji, zależy Ci na wysokiej precyzji i chcesz, żeby twoje produkty świetnie  wyglądały, to z pewnością maszyny typu Flow Pack sprawdzą się w Twojej firmie.

Maszyny pakujące flow pack

Każdy przestój linii produkcyjnej powoduje straty. Dlatego też w ZnakPak oferujemy najwyższej jakości urządzenia do pakowania Flow Pack, które zostały wyposażone w intuicyjne panele sterowania. Dzięki temu doskonale radzą sobie w różnych warunkach, a ewentualne awarie można łatwo rozwiązać.

Oferujemy duży wybór modeli, które dodatkowo mają swoje warianty. Takie rozwiązanie umożliwia dokładne dopasowanie urządzenia do specyfiki firmy i wymagań linii produkcyjnej. Ponadto do dyspozycji masz zespół specjalistów, którzy pomogą w wyborze najlepszej maszyny dla Twojej firmy. W ten sposób nie musisz zapoznawać się ze specyfiką każdego urządzenia, wystarczy, że znasz potrzeby swojego przedsiębiorstwa.

Oferowane przez nas urządzenia są automatycznie, dzięki czemu zapewniają najwyższą wydajność całej linii produkcyjnej. Zostały one wyposażone w intuicyjny panel sterowania, więc praca z nimi jest szybka i efektywna.

Czym charakteryzuje się pakowanie Flow Pack?

Wykorzystanie systemu Flow Pack niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim jest to metoda szybka i ekonomiczna, proces pakowania jest w pełni automatyczny, co przekłada się na wysoką wydajność linii produkcyjnej. Natomiast towar jest szczelnie zapakowany, dzięki temu jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Hermetyczne opakowanie pozwala również na pakowanie na maszynie Flow Pack produktów w modyfikowanej atmosferze (MAP) czyli wypełnienie opakowania gazem szlachetnym wydłużającym termin przydatności do spożycia.

Ponadto produkty zapakowane z wykorzystaniem technologii Flow Pack prezentują się estetycznie, dzięki czemu dobrze wyglądają na sklepowych półkach i robią świetne pierwsze wrażenie na klientach.

Dużą zaletą Flow Pack jest uniwersalność. Jest to system, który pozwala pakować zarówno artykuły spożywcze, kosmetyczne, leki, jak i artykuły przemysłowe. Doskonale sprawdzi się do pakowania m.in. batonów, ciastek, pieczywa, artykułów chemicznych i kosmetycznych, jak kostki toaletowe, mydła, szminki, itp.

W systemie Flow Pack mogą być pakowane niemal dowolne towary, jednocześnie najlepsze efekty uzyska się, wykorzystując go do pakowania rzeczy o regularnych kształtach.

Maszyny flow pack w atrakcyjnych cenach

Zastanawiasz się ile kosztują profesjonalne maszyny flow pack? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od wymagań twojego zakładu produkcyjnego.

>Dlatego, jeśli zależy Ci na tym, żeby linia produkcyjna działała sprawnie i bez zakłóceń, to skontaktuj się z naszym specjalistą. On pomoże Ci wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do twoich potrzeb oraz optymalne pod względem finansowym. Współpracując z nami, dopasujemy maszyny FlowPack do indywidualnych potrzeb twojej firmy, co pozwoli uzyskać optymalne rezultaty pakowania.