Menu
Your Cart

Saszetki płaskie

Saszetkarka PM-100
Nowość
Model: 290
Saszetkarka do pakowania w saszetki płaskie 3 lub 4 zgrzewowe PM-100GOpis: Automatyczna jednoliniowa maszyna pakująca w opakowania typu saszetki 3 lub 4 zgrzewowe Standardowy zgrzew 6 mm (inne na zamówienie) Wydajność 30 – 50 szt/min (do potwierdzenia na produkcie) Długość torebki: 30mm..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Saszetkarka PM-150 B4
Nowość
Model: 291
Saszetkarka PM-150 B4 do pakowania w saszetki płaskie Opis:• Automatyczna jednoliniowa maszyna pakująca w saszetki płaskie• Wydajność mechaniczna 30 – 50 szt/min• Długość torebki: do 180mm (regulowana)• Szerokość torebki: 30mm-130mm (w zależności od tubusa)• Maszyna sterowana przez sterownik PLC• Fo..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Saszetkarka PM-320
Nowość
Model: 292
 Saszetkarka PM-320Opis: • Automatyczna maszyna pakująca w opakowania typu saszetki płaskie• Wydajność 30 – 40 szt/min• Długość torebki: 80 – 200 mm• Szerokość torebki: 50mm-160mm• Wymiary maszyny: L 1180 x W 1020 x H 1340 mm• Maszyna sterowana przez sterownik PLC firmy PANASONIC• Wyposażona w kolor..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Saszetkarka PM-320/2
Nowość
Model: 293
 Saszetkarka dwuliniowa PM-320/2Opis: • Automatyczna dwuliniowa maszyna pakująca w opakowania typu saszetki płaskie• Wydajność 30 – 80 szt/min• Długość torebki: 80 – 200 mm• Szerokość torebki: 50mm-160mm• Wymiary maszyny: L 1180 x W 1020 x H 1340 mm• Maszyna sterowana przez sterownik PLC firmy PANAS..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Zaawansowane technologicznie saszetkarki płaskie

Saszetkarki płaskie stanowią niezastąpione maszyny służące do pakowania różnego rodzaju produktów. Technologia wykorzystywana jest w rozmaitych branżach, gdzie doskonale sprawdza się do zwiększenia komfortu oraz szybkości wykonywanej pracy. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, bowiem w saszetkach umieszczać można niezwykle zróżnicowane produkty. Stosowane są w przypadku pakowania produktów spożywczych, przypraw, dań w proszku, cukru, kawy lub herbaty. Jednak nie tylko branża spożywcza wykorzystuje saszetki. W przemyśle chemicznym saszetki wykorzystywane są do umieszczania w nich takich produktów, jak mydła w płynie, płyny do prania, wybielacze lub odkamieniacze. Korzysta w nich także branża kosmetyczna, w której doskonale sprawdzają się one w przypadku umieszczania w nich próbek past do zębów, szamponów, odżywek lub kremów do celów promocyjnych. 
Saszetkarki płaskie automatyczne dają spore możliwości. Saszetki w zależności od oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa mogą bowiem przyjmować różnego rodzaju wielkości oraz kształty. Są także zgrzewane w odmienny sposób oraz mogą posiadać różne formy zamknięć. Lista możliwości jest spora, dlatego też urządzenia cieszą się zainteresowaniem. Saszetki są bardzo dobrym sposobem na wygodne przechowywanie w ich wnętrzu różnego rodzaju produktów. Pomagają także na dłużej zachować ich świeżość.
Płaskie saszetkarki świetnie sprawdzają się do pracy z bardzo zróżnicowanym asortymentem. W ofercie naszego sklepu internetowego znakpak.com.pl można bowiem znaleźć saszetkarki płaskie do produktów sypkich, które idealnie sprawdzają się do pakowania ziół, przypraw, kawy lub cukru. Naszym klientom proponujemy także saszetkarki płaskie do granulatów wraz z niezbędnymi akcesoriami. W przypadku płynów posiadamy w sprzedaży saszetkarki płaskie do płynów, które w precyzyjny sposób odmierzą oraz przygotują odpowiednią dawkę produktu. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i dokonania wyboru satysfakcjonujących dla siebie rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Wydajne saszetkarki płaskie o dużych możliwościach

Saszetkarki są urządzeniami wobec których stawiane są wysokie wymagania. Podczas wyboru najlepszych rozwiązań należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Poszczególne modele mogą w odmienny sposób manipulować saszetkami, transportować, grupować, ustawiać na krótszej lub dłuższej krawędzi, rozdzielać lub odrzucać. Jedną z najważniejszych kwestii jest niezawodność ich działania. Należy zdawać sobie bowiem sprawę z tego, iż sprzęt wielokrotnie wykorzystywany jest na terenie dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Liczba pakowanych towarów jest znacząca, dlatego sprzęt wykonuje swoje zadania w systemie 2 lub nawet 3 zmianowych. Każdy przestój wiąże się dla danej firmy ze stratami materialnymi. Dlatego to właśnie niezawodność jest kluczowym elementem dla zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego. Pod uwagę należy także wziąć koszty związane z eksploatacją sprzętu. Oprócz ceny budowy linii produkcyjnej, jest to jeden z ważniejszych aspektów branych pod uwagę przez klientów zainteresowanych zakupem tego rodzaju urządzeń. Do kosztów tych zaliczyć można między innymi ceny zużywających się części, a także cenę serwisu po upływie okresu gwarancyjnego. Nakłady finansowe, które należy ponieść w związku z wykorzystywaniem sprzętu, wiążą się również z rodzajem zastosowanej technologii. Najlepiej sprawdzają się pod tym względem sprawdzone rozwiązania, które charakteryzują się prostotą. Warto wziąć pod uwagę także koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. 
Mając na uwadze wszystkie te elementy, wymagającym klientom polecić można wydajne saszetkarki płaskie oferowane przez sklep internetowy znakpak.com.pl. Charakteryzują się one bowiem bardzo wysokim poziomem niezawodności, a także niskimi kosztami związanymi z ich codzienną eksploatacją. To bardzo korzystna inwestycja dla każdego przedsiębiorstwa. Dostępne w ofercie modele dostosować można do indywidualnych preferencji klienta oraz wymagań stawianych przez konkretną branżę. Zapraszamy do skorzystania z naszych sprawdzonych rozwiązań.

Saszetkarki płaskie - szeroki wybór dla każdego

W naszym asortymencie znaleźć można zaawansowane technologicznie i komfortowe w obsłudze urządzenia dla przedsiębiorstw z różnych branży. Polecamy między innymi saszetkarki płaskie 3 zgrzewowe lub też saszetkarki płaskie 4 zgrzewowe. Nasze urządzenia stanowią jednoliniowe lub dwuliniowe maszyny pakujące w opakowania typu saszetki. W zależności od zastosowanego modelu, posiadają one wydajność wynoszącą od 30 do nawet 80 sztuk na minutę. Poszczególne modele sterowane są za pomocą sterownika PLC firmy PANASONIC. Obsługa sprzętu odbywa się za pomocą kolorowego ekranu dotykowego, na którym wyświetlają się wszystkie parametry pracy oraz informacje o aktualnym stanie produkcji. Dzięki temu praca z urządzeniem jest bardzo intuicyjna i nie przysparza operatorowi żadnych problemów. Menu dostępne jest w języku polskim. Sprzęt posiada obudowę, która wykonana została ze stali lakierowanej lub nierdzewnej. Dzięki temu zapewnia wysoką wytrzymałość zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i trudne warunki panujące na stanowisku produkcyjnym. Gwarantuje również długą żywotność. Saszetkarki wyposażone zostały również w drukarki, za pomocą których wykonać można nadruk 3 wierszy po 12 znaków.
Oprócz urządzeń w swojej ofercie posiadamy również szereg przydatnych akcesoriów. Wszystkie produkty spełniają wysokie normy jakości, dlatego można w bezpieczny sposób wykorzystywać je na terenie swojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszego sklepu internetowego. Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością pomoże w dokonaniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie. Dzięki naszym saszetkarkom zwiększysz wydajność pracy oraz zyski swojej firmy. Przekonaj się już dziś o korzyściach związanych z ich wykorzystaniem.