Menu
Your Cart

Maszyna do pakowania doypack - automatyzacja produkcji

Model: 286
Maszyna AP-1BT przeznaczona jest do napełniania i zamykania worków płaskich oraz stojących.• Maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304• Magazynek na worki• Szczęki otwierające worek z detektorem otwarcia• Kontroler temperatury P.I.D.• Panel z kolorowym ekranem dotykowym• Transporter wyjści..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 285
Maszyna AP-8BT przeznaczona jest do napełniania i zamykania worków płaskich oraz stojących.• Obrotowa maszyna z 8 stacjami• Obsługa i regulacje przy pomocy ekranu dotykowego• Wyświetlanie błędów i komunikatów na ekranie sterownika• Konstrukcja „higieniczna” łatwa do czyszczenia• Możliwość integracji..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Chcesz zwiększyć wydajność swoich linii produkcyjnych? Obecnie do najskuteczniejszych sposobów na poprawę efektywności należy wdrożenie automatycznych maszyn pakujących. Nowoczesne maszyny do pakowania DoyPack skracają czas potrzebny na pakowanie, a tym samym pozytywnie wpływają na wydajność całej produkcji. W naszej ofercie znajdziesz w pełni automatyczne maszyny, których obsługa wymaga minimalnego zaangażowania.

Gdzie znajdą zastosowanie maszyny DoyPack?

Są to urządzenia przeznaczone do opakowań typu DoyPack, które w ostatnich latach cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno producentów, jak i konsumentów. Zaletą opakowań DoyPack jest to, że mogą stać samodzielnie na półce, jednocześnie są pojemne, wytrzymałe i pozwalają wykorzystać produkt w całości. Opakowania tego rodzaju dają także duże możliwości personalizacji, co doceniają przede wszystkim producenci.

Kolejną zaletą tych opakowań jest uniwersalność, można je wykorzystać do cieczy, granulatów, a także produktów w proszku. Znajdą one zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, chemicznym oraz kosmetycznym. Maszyny do pakowania DoyPack sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego dozowania i umieszczenia produktów w opakowaniach, które zapewniają duże bezpieczeństwo.

Czym charakteryzują się automatyczne maszyny do pakowania DoyPack?

Oferujemy urządzenia, które działają całkowicie automatycznie, dzięki temu pracownicy są potrzebni jedynie do zarządzania i sterowania maszyną. Całkowita robotyzacja produkcji pozytywnie wpływa także na wydajność. Ta jest uzależniona przede wszystkim od modelu.

Oczywiście urządzenia naszej produkcji mogą być całkowicie dostosowane do wymagań Twojej linii produkcyjnej. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy chcesz produkować karmę dla zwierząt, słodycze, herbatę, chusteczki nawilżane, czy jeszcze inne produkty — nasze maszyny DoyPack poradzą sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Znajdziesz u nas jednoliniową oraz rotacyjną maszynę do pakowania w gotowe torebki DoyPack, dzięki temu możesz dobrać odpowiednie urządzenie do Twojej linii produkcyjnej. Obie wersje są w pełni automatyczne i kompleksowo zajmują się pakowaniem, począwszy od pobrania pustego opakowania, poprzez napełnienie, na zgrzaniu z odmierzoną zawartością kończąc. Maszyny tego typu są bardzo elastyczne i szybko mozna zmienić rozmiar torebki.

Inne modele naszych maszyn produkują torebki DoyPack z folii na rolce. Maszyny tego typu charakteryzują się większą wydajnością, jednak są mniej elastyczne w porównaniu z maszynami pakującymi w gotowe torebki.

Dlaczego warto kupić urządzenia DoyPack u nas?

Przede wszystkim współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do zespołu specjalistów. Dzięki temu nasza oferta nie ogranicza się do dostarczenia zamówionego produktu. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują m.in. dostosowanie zamówionej maszyny do potrzeb twojej linii produkcyjnej, a także doradztwo, a przede wszystkim serwis maszyn oraz części zamienne.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na wsparcie merytoryczne jeszcze przed zakupem urządzenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu.