Menu
Your Cart

Maszyna do pakowania doypack - automatyzacja produkcji

Model: 286
Maszyna AP-1BT przeznaczona jest do napełniania i zamykania worków płaskich oraz stojących.• Maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304• Magazynek na worki• Szczęki otwierające worek z detektorem otwarcia• Kontroler temperatury P.I.D.• Panel z kolorowym ekranem dotykowym• Transporter wyjści..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 285
Maszyna AP-8BT przeznaczona jest do napełniania i zamykania worków płaskich oraz stojących.• Obrotowa maszyna z 8 stacjami• Obsługa i regulacje przy pomocy ekranu dotykowego• Wyświetlanie błędów i komunikatów na ekranie sterownika• Konstrukcja „higieniczna” łatwa do czyszczenia• Możliwość integracji..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Chcesz zwiększyć wydajność swoich linii produkcyjnych? Obecnie do najskuteczniejszych sposobów na poprawę efektywności należy wdrożenie automatycznych maszyn pakujących. Nowoczesne maszyny do pakowania DoyPack skracają czas potrzebny na pakowanie, a tym samym pozytywnie wpływają na wydajność całej produkcji. W naszej ofercie znajdziesz w pełni automatyczne maszyny, których obsługa wymaga minimalnego zaangażowania.

Gdzie znajdą zastosowanie maszyny DoyPack?

Są to urządzenia przeznaczone do opakowań typu DoyPack, które w ostatnich latach cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno producentów, jak i konsumentów. Zaletą opakowań DoyPack jest to, że mogą stać samodzielnie na półce, jednocześnie są pojemne, wytrzymałe i pozwalają wykorzystać produkt w całości. Opakowania tego rodzaju dają także duże możliwości personalizacji, co doceniają przede wszystkim producenci.

Kolejną zaletą tych opakowań jest uniwersalność, można je wykorzystać do cieczy, granulatów, a także produktów w proszku. Znajdą one zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, chemicznym oraz kosmetycznym. Maszyny do pakowania DoyPack sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego dozowania i umieszczenia produktów w opakowaniach, które zapewniają duże bezpieczeństwo.

Czym charakteryzują się automatyczne maszyny do pakowania DoyPack?

Oferujemy urządzenia, które działają całkowicie automatycznie, dzięki temu pracownicy są potrzebni jedynie do zarządzania i sterowania maszyną. Całkowita robotyzacja produkcji pozytywnie wpływa także na wydajność. Ta jest uzależniona przede wszystkim od modelu.

Oczywiście urządzenia naszej produkcji mogą być całkowicie dostosowane do wymagań Twojej linii produkcyjnej. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy chcesz produkować karmę dla zwierząt, słodycze, herbatę, chusteczki nawilżane, czy jeszcze inne produkty — nasze maszyny DoyPack poradzą sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Znajdziesz u nas jednoliniową oraz rotacyjną maszynę do pakowania w gotowe torebki DoyPack, dzięki temu możesz dobrać odpowiednie urządzenie do Twojej linii produkcyjnej. Obie wersje są w pełni automatyczne i kompleksowo zajmują się pakowaniem, począwszy od pobrania pustego opakowania, poprzez napełnienie, na zgrzaniu z odmierzoną zawartością kończąc. Maszyny tego typu są bardzo elastyczne i szybko mozna zmienić rozmiar torebki.

Inne modele naszych maszyn produkują torebki DoyPack z folii na rolce. Maszyny tego typu charakteryzują się większą wydajnością, jednak są mniej elastyczne w porównaniu z maszynami pakującymi w gotowe torebki.

Dlaczego warto kupić urządzenia DoyPack u nas?

Przede wszystkim współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do zespołu specjalistów. Dzięki temu nasza oferta nie ogranicza się do dostarczenia zamówionego produktu. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują m.in. dostosowanie zamówionej maszyny do potrzeb twojej linii produkcyjnej, a także doradztwo, a przede wszystkim serwis maszyn oraz części zamienne.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na wsparcie merytoryczne jeszcze przed zakupem urządzenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu.

Czym jest Doypack?

Doypack to uniwersalne stojące opakowanie, które posiada możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania. Jest bardzo elastyczne pod względem wymiarów, struktury i zawartości. Dają możliwość stworzenia opakowania, które będzie przyciągać wzrok. Są małe, lekkie, ale jednocześnie posiadają sztywną strukturę. Łączą w sobie funkcjonalność, wygodę oraz estetykę. Pozwalają na pakowanie małych przedmiotów czy przechowywania suchej żywności. Dodatkowo dają nowe możliwości. Opakowania doypack są ekonomiczną i dobrą dla środowiska alternatywą, a oprócz tego świetnie nadają się do recyklingu. Mogą pojawiać się pod różną postacią:

  • z narożną wylewką
  • zamknięciem strunowym
  • z okrągłymi narożnikami
  • z rączką
  • z otworem do zawieszenia

Gdzie sprawdzą się opakowania Doypack?

Dzięki opakowaniom doypack utwierdzisz się w przekonaniu, że przechowywanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i komfortowe. Jednak, abyśmy mogli cieszyć się różnymi produktami w tych opakowaniach, muszą one zostać w nich umieszczone przy pomocy specjalnych urządzeń, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Maszyna sprawdzi się przede wszystkim w zakładach firm, które zajmują się produkcją artykułów spożywczych, kosmetycznych, chemicznych czy higienicznych. Ułatwia pracę przy pakowaniu produktów w worki doypack, które po napełnieniu automatycznie zamyka. Pakowanie jest niezwykle ważnym oraz istotnym aspektem. Gdy zostanie zautomatyzowane, zdecydowanie przyczyni się do przyspieszenia i usprawnienia całego procesu. Jednak do tego są potrzebne specjalistyczne urządzenia. 

Nasza firma oferuje maszyny do pakowania doy-pack, takie jak:

  • rotacyjna
  • jednoliniowa

Zalety opakowań typu Doypack

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w takie urządzenie. Przede wszystkim można przyspieszyć sam proces pakowania, zminimalizować błędy, podnieść jakość opakowań czy zaoszczędzić trochę materiałów. Warto zdecydować się na automatyczne maszyny doy-pack, gdy chcemy zaoszczędzić czas i usprawnić proces produkcji w firmie. Specjalistyczny sprzęt odnajdzie się w branżach, które wymagają tego, aby praca stała się bardziej wydajna. 

Maszyny do automatycznego pakowania w folię Doy-Pack są przeznaczone do pakowania produktów proszkowych, płynnych czy granulowanych w opakowania doypack oraz zgrzewania ich. Maszyny cechują się długą żywotnością. Oprócz tego pozwalają na hermetyczne zamknięcie zawartości, jest to niezwykle ekonomiczna metoda pakowania, a dzięki maszynie z opakowania doypack eliminowane jest powietrze przed zgrzewaniem. Dzięki temu mamy pewność, że waga produktu jest prawdziwa i pozostanie on dłużej świeży. W naszej ofercie znajduje się jednoliniowa automatyczna maszyna do pakowania w folię doypack. Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304. Jest przeznaczone do napełniania i zamykania worków płaskich i stojących. Posiada magazynek na worki, szczęki otwierające worek z detektorem otwarcia, kontroler temperatury P.I.D., panel z ekranem dotykowym oraz transporter wyjściowy. Urządzenie i wszystkie jego komponenty posiadają certyfikat CE.

Zaufaj sprawdzonemu sprzedawcy

Nasz asortyment zawiera również inne maszyny do pakowania w folię doypack. Jedną z nich jest maszyna rotacyjna, która przeznaczona jest do napełniania i zamykania worków płaskich i stojących. Jest obrotowa i posiada osiem stacji. To urządzenie niezwykle proste w obsłudze i regulacji, dzięki ekranowi dotykowemu. Wyświetla błędy i komunikaty na ekranie, co pozwala na szybką reakcję i przywrócenie maszyny do normalnego funkcjonowania.  Jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości. Posiada możliwość połączenia z dozownikami ślimakowymi, pojemnościowymi, pompą do cieczy czy urządzeniami peryferyjnymi. Posiada wbudowaną pompę vaccum, która zmniejsza zużycie powietrza. Warto zaznaczyć, że maszyna i jej wszystkie komponenty posiadają certyfikat CE. Maszyna przeznaczona do pakowania w folię doy-pack posiada kontroler temperatury P.I.D. Ponieważ została wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 jest bardzo wytrzymała i odporna na różne ciężkie warunki. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie odpowiednią maszynę dla swojej firmy, która będzie spełniać oczekiwania i służyć przez wiele lat.