Menu
Your Cart

Datowniki, pląbowanie tacek

Model: 205
Datownik Ultratech Dat 40Zastosowanie:Drukarka DAT 40 służy do trwałego i nieusuwalnego znakowania etykiet lub opakowań formowanych na maszynach pakujących. Urządzenie można zainstalować na wszelkiego rodzaju maszynach pakujących (pionowych lub poziomych, o ciągłym lub przerywanym ruchu medium opa..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 202
Automatyczne maszyny do plombowania tacek i kubeczkówAutomatyczne maszyny i linie do plombowania (nakładania tekturek, zaklejania etykietą itp.) tacek oraz zafoliowanych produktów tekturkami oraz etykietami. Przy pomocy tego systemu można zabezpieczać produkty o różnych kształtach i rozmiarach.   ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Datownik automatyczny - narzędzie, które przyspieszy Twoją pracę

Narzędzia, które usprawniają pracę i ułatwiają ją to podstawa funkcjonowania dzisiejszych przedsiębiorstw. Jednym z takich urządzeń jest właśnie datownik automatyczny. To proste urządzenie, które nadrukowuje niezbędne informacje na opakowaniach. Robi to w niezwykle precyzyjny sposób. W przypadku niektórych produktów informacje takie jak:
 • Data ważności
 • Data produkcji
 • Seria produktu
są niezbędne i wymagane przez odgórne regulacje. Urządzenia do datowania pozwalają na naniesienie informacji nie tylko szybko, ale także wyraźnie i trwale.
Datowniki przemysłowe to urządzenia, które są kompatybilne z pozostałym sprzętem znajdującym się na linii produkcyjnej. Mogą zostać umieszczone zarówno na maszynach pakujących jak i etykieciarkach. W zestawie posiadają wieszaki montażowe do wielu typów maszyn, co znacznie ułatwia umieszczenie ich na właściwym miejscu.Mogą stanowić także pomoc na niezależnych stanowiskach z ręcznym podawaniem opakowań.
Oferowana przez nas drukarka do etykiet korzysta z technologii termodruku. Co to oznacza? Podczas procesu drukowania barwnik przenoszony jest z folii termotransferowej na podłoże poprzez gorące czcionki. Dzięki temu powstały napis jest wyraźny i trwały. Nie rozmazuje się nawet podczas użytkowania opakowania.

Datowniki przemysłowe - nie tylko dla branży spożywczej

Datowniki automatyczne to proste urządzenia, które pozwalają na obniżenie kosztów, a dodatkowo niwelują możliwość powstania błędów. Sprawdzą się nie tylko w branży spożywczej, ale także w pozostałych gałęziach przemysłu gdzie potrzebne jest oznakowanie opakowania. 

Zastosowania dla datowników przemysłowych:
 • Wyroby tytoniowe
 • Napoje
 • Gotowe dania
 • Produkty mrożone
 • Kosmetyki
 • Chemia gospodarcza
 • Owoce, warzywa
 • Produkty mleczarskie
 • Środki farmaceutyczne i medyczne
Prostota tego urządzenia, to jego największa zaleta. Przede wszystkim nie wymaga praktycznie żadnych prac konserwacyjnych, a co za tym idzie pozwala na oszczędności. Dodatkowo podczas codziennego użytkowania, przy stałej linii produkcyjnej nie wymaga regulacji mechanicznej. Umożliwia wprowadzenie do 120 nadruków na minutę, z którego pole każdego może wynieść 24 x 16 cm. Jednorazowo, na każdym wydruku mogą znaleźć się 4 rzędy po 12 znaków. Urządzenie sterowane jest za pomocą dokładnego sterownika mikroprocesorowego. 

Maszyna do etykietowania plastikowych tacek

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sposoby i systemy pakowania nie tylko w branży spożywczej, są naprawdę mocno zróżnicowane. Dostosowanie się do tego nie jest możliwe za pomocą jednego urządzenia. Konieczne jest wykorzystanie różnych rozwiązań z zakresu etykietowania. W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie nieco bardziej urozmaiconej technologii. Dlatego właśnie obok standardowego datownika automatycznego w naszej ofercie znajdują się także etykieciarki do plombowania tacek i kubeczków. 
Są to automatyczne maszyny, a nawet całe linie do plombowania, które umożliwiają całościowe podejście do sprawy. Podczas tego samego procesu następuje zarówno pakowanie jak i znakowanie produktu. Dla przykładu może być to jednoczesne nałożenie tekturki i zaklejenie jej dostosowaną do danego przedmiotu etykietą. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku przedmiotów zafoliowanych. Maszyna do etykietowania plastikowych tacek z plombą może jednocześnie zamknąć opakowanie i oznakować je. System ten jest na tyle uniwersalny, że pozwala na zabezpieczenie produktu o przeróżnych kształtach i rozmiarach. 
Plombowanie opakowań spożywczych to sposób na zwiększenie ich trwałości. To także metoda na zabezpieczenie przed przedostaniem się do środka zanieczyszczeń czy innych niepożądanych elementów. 
Urządzenia oferowane przez naszą firmę pozwalają na zwiększenie wydajności pracy, a także poprawę jakości samych produktów. Pomagają w zwiększeniu przerobu i zapewniają większe możliwości znakowania produktów. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju maszyny przemysłowe, które umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości oznakowania na różnego rodzaju powierzchniach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie wiesz jak najlepiej dobrać produkt do Twoich potrzeb - skontaktuj się z nami.