Menu
Your Cart

Automatyczne zaklejarki do kartonów

Model: 138
Zaklejarka kartonów GEM F 470Zaklejarka przeznaczona do automatycznego zaklejania kartonów z dółu i góry taśmą samoprzylepną. Automatycznie zmyka górne klapy. Można ją stosować jako część automatycznej linii do pracy bezobsługowej. Pudełka przesuwane są przez dwa pasy boczne napędzane silnikiem elek..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 147
Zaklejarka kartonów GEM X 520Zaklejarki GEM X są idealnymi urządzeniami do zaklejania kartonów o różnych wymiarach w długości, szerokości i wysokości. Głowica zaklejająca i dwa pasy boczne automatycznie dopasowują cię do wymiarów pudełka. Maszyna może być stosowania jako część automatycznej linii.Ma..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 139
Zaklejarka kartonów GEM XF 520Zaklejarka przeznaczona do automatycznego zaklejania kartonów z dołu i góry taśmą samoprzylepną. Automatycznie zmyka górne klapy. Przeznaczona do stosowania jako część automatycznej linii. Pudełka przesuwane są przez dwa pasy boczne napędzane silnikiem elektrycznym. Reg..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Zaklejarka kartonów Hot-melt
Nowość
Model: 223
  Dane techniczne Min wymiary kartonu 140 x 200 x (h)200 mm Max wymiary kartonu 350 x 4..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Usprawnij proces pakowania z zaklejarką automatyczną!


Zaklejanie kartonów jest ostatnim etapem w procesie pakowania produktów. Gdy każdy wyrób będzie już znajdował się w swoim opakowaniu, następnie musi znaleźć się w zbiorczym kartonie. Właśnie tutaj idealnym i niezawodnym rozwiązaniem staną się urządzenia, takie jak automatyczne zaklejarki do kartonów. Taka maszyna pobiera odpowiedni karton, a następnie go składa. Zautomatyzowane urządzenie gwarantuje szybki i sprawny przebieg pracy. Pozwala znacznie skrócić czas pakowania dużej ilości produktów. Nasze zaklejarki nie wymagają ciągłej obsługi i konfiguracji przez człowieka. Ma to wpływ na optymalizację pracy i zmniejszenie kosztów w firmie. Maszyny gwarantują bezpieczeństwo produktom i przyczyniają się do łatwiejszego przetransportowania ich do odpowiedniego klienta. Poprawiają jakość procesu pakowania, co ma korzyści dla zakładu, jak i dla klientów. 
W naszej ofercie znajdą Państwo zaklejarki do kartonów, które są automatyczne. Są to:
  • GEM F 470
  • GEM X 520
  • GEM XF 520 
  • Zaklejarka kartonów Hot-melt

Zaufaj sprawdzonemu asortymentowi Znakpak!


Jako sklep internetowy staramy się ciągle spełniać coraz nowsze oczekiwania naszych Klientów oraz wprowadzać praktyczne i przydatne rozwiązania do naszej oferty. Wśród wielu maszyn, jakie posiadamy w bogatym asortymencie sklepu, znalazły się różne urządzenia, które pozwalają na bezobsługowe zaklejanie kartonów. Urządzenia cechują się nie tylko usprawnieniem pakowania towarów, ale również wielofunkcyjnością i szybkością działania. Właśnie dlatego uważamy, że są niezastąpionym rozwiązaniem, które stanie się bardzo przydatne w różnych zakładach. Nasze modele zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią maszynę, która sprosta jego wymaganiom oraz panującym warunkom na hali produkcyjnej. Dołożyliśmy wszelkiej staranności, aby maszyny do bezobsługowego zaklejania kartonów pod wieloma względami różniły się od siebie. Dzięki temu można je dostosować do specyfiki wielu branż. Wszystkie nasze urządzenia zapewniają bezpieczną obsługę i wpisują się w standardy i normy produkcyjne wyznaczone przez Unię Europejską.

Wybierz model odpowiedni do Twoich potrzeb!


Zaklejarki automatyczne do kartonów to szeroki wybór maszyn, których celem jest zabezpieczenie wysyłanego lub składowanego towaru w kartonie. Te urządzenia odnajdą swoje zastosowanie w prawie każdym sektorze produkcyjnym, a także w handlu jako element łańcucha dostaw. Obecnie bardzo dynamicznie rozwija się handel internetowy, więc automatyczne zaklejarki do kartonów znajdują duże zastosowanie w branży e-commerce oraz w logistyce kontraktowej. Oprócz tego warto zaznaczyć, że maszyny są w pełni przystosowane do pracy w ciężkich warunkach, z którymi niejednokrotnie będą musiały się zmierzyć. Nasze maszyny są niezbitym dowodem na to, że przygotowywanie towaru do wysyłki jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, jak teraz. Dodatkowo świetnie sprawdzą się nie tylko w branży e-commerce czy logistycznej, ale również w farmaceutycznej, kosmetycznej czy spożywczej, gdzie zapewnią wysoką jakość zaklejania opakowań.

Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają duże możliwości, które przyczynią się do sprawnego i szybkiego pakowania towarów. Są wyposażone w urządzenie, które składa górne klapy przy pomocy pneumatycznego ramienia, dwa równoległe pasy ciągnące samocentrujące, głowice T22 lub T23 do taśm samoprzylepnych o szerokości 50 mm, stałą podstawę, a także osłony zabezpieczające czy osłony zabezpieczające zintegrowane z otwieranym panelem. Urządzenia pozwalają na zaklejanie kartonów na dole i na górze taśmą samoprzylepną. Mogą stać się częścią automatycznej linii czy automatycznej linii bezobsługowej. Maszyny do automatycznego zaklejania kartonów są doskonałym rozwiązaniem do pudełek o różnych wymiarach. Dotyczy to ich długości, szerokości i wysokości. Posiadają możliwość dopasowania urządzeń do różnych wymiarów paczek. Regulacja jest bardzo łatwa. Niektóre maszyny do kartonów posiadają do tej czynności dwa pokrętła, inne zaś wykonują to automatycznie. Urządzenia przesuwają pudełka przy pomocy dwóch pasów bocznych, które są napędzane silnikiem.

Sięgnij po najnowsze rozwiązania technologiczne!


W naszej ofercie znajduje się również automatyczna maszyna do zaklejania kartonów, która została zaprojektowana z myślą kartonach typu amerykańskiego. To urządzenie posiada ramę wykonaną z lakierowanej stali, transparentne osłony z drzwiami. Posiadają one mikrowyłączniki, które zatrzymują pracę maszyny po otwarciu drzwi. Jest wyposażona w ząbkowane pasy boczne PVC z centralnym pasem, co umożliwia idealne zaklejanie klap. Dodatkowo zaklejarka posiada pneumatyczne ramię, które zamyka tylną klapę, a także pręty zamykające boczne klapy. Ten rodzaj maszyny ma głowice zaklejające górne i dolne klapy kartonów przy pomocy kleju Hot-melt. Zaklejarki, które znajdą Państwo w naszej ofercie, z pewnością przyczynią się do podwyższenia jakości świadczonych usług i doskonale wpasują się w oczekiwania. Dodatkowo nasza firma zapewnia również opiekę posprzedażową oraz serwis, który gwarantuje fachową obsługę oraz szybką naprawę ewentualnych usterek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową oraz ofertą dostępnych usług.