Menu
Your Cart

Maszyny rozlewnicze - Nalewarki do butelek, płynów, PET, grawitacyjne

Model: 193
Maszyna korkującaMaszyna korkująca składa się z kolumny z głowicami korkującymi. Korki dostarczane są do głowic rynną zsypową. Zamykanie wykonywane jest przed nacisk stożkowej głowicy. W przypadku braku butelki głowica korkująca nie zwalnia korka. Dystrybutor korków w sposób ciągły podaje korki i wy..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 192
Zakręcarki butelekStacja zakręcająca składa się z kolumny z dystrybutorem nakrętek, podajnika nakrętek z rynną zsypową i głowicami zakręcającymi. Maszyna zakręcająca produkowana jest w dwóch wersjach:PPV – do nagwintowanych plastikowych nakrętek wyposażona w system „Pick&Place”. Stacja zakręcająca..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 194
Maszyny z systemem EFS - wydłużające czas życia produktu Maszyny z systemem przedłużającym okres przydatności do spożycia. Produkowane są również w wersjach ULTRACLEAN i ASEPTIC.Elektroniczny czujnik przepływu użyty w dozowniku dokonuje pomiarów na podstawie zmian pola powstałego w trakcie przepły..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 190
Maszyny nalewające ciecze gazowane Ten system nalewania jest stosowany do gazowanych cieczy w niskiej temperaturze lub temperaturze otoczenia. Zbiornik z produktem wytrzymuje ciśnienie 6 barów a jest testowany przy 9 barach.  Maszyna zgodna jest z dyrektywą PED (Pressure Equipment Directive) i zatw..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 187
Maszyny nalewające grawitacyjnieNapełnianie odbywa się przez grawitacyjne opadanie cieczy z głowicy napełniającej. Gdy osiągnięty zostanie żądany poziom, przepływ produktu zostaje zatrzymany. Zbiornik wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 316 tak jak i wszystkie inne części mające kontakt z produk..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 188
Maszyny nalewające grawitacyjnie z lekkim ciśnieniem W tym systemie, stałe ciśnienie wytworzone jest przez sterylne powietrze lub gaz obojętny wstrzykiwany do zbiornika z produktem. Wartość ciśnienia regulowana jest w zakresie 0,1 do 0,5 Barów. Napełnianie butelki jest ułatwione dzięki wytworzeniu t..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 191
Maszyny nalewające objętościoweSystem ten wyposażony jest w zestaw dysz dozujących, które pobierają produkt ze zbiornika znajdującego się  w centralnej części nalewarki. Ciecz jest odmierzana objętościowo i wstrzykiwana do pojemników. Jest to bardzo efektywny i dokładny system, który może być zarówn..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 189
Maszyny nalewające z podciśnieniem System napełniający wyposażony w pompę próżniową, która wytwarza podciśnienie w zbiorniku. Napełnianie jest przeprowadzane po fazie wytwarzania podciśnienia. Nadmiar produktu z dyszy jest zbierany w specjalnym dodatkowym zbiorniku i może być ponownie użyty w kolejn..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)

Nowoczesne maszyny rozlewnicze pozwalają zautomatyzować linie produkcyjne, które zajmują się produkcją m.in., napojów. W ofercie naszej firmy znajdziesz duży wybór urządzeń takich jak nalewarki, zakręcarki, maszyny korkujące. Zróżnicowana oferta pozwala dobrać model do potrzeb Twojego zakładu i linii produkcyjnych. Ponadto zapewniamy na każdym etapie wsparcie specjalistów.

Wysokiej jakości nalewaczki

W ostatnich latach coraz większa ilość zakładów produkcyjnych stawia na automatyzację. Nowoczesne urządzenia pozwalają zwiększyć wydajność produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów. Wykorzystując maszyny, angażujesz mniejszą ilość pracowników, co nie tylko wpływ na koszty, ale także zmniejsza ryzyko błędów. To wszystko sprawia, że produkcja z wykorzystaniem maszyn rozlewniczych staje się powtarzalna, a każdy produkt opuszczający linię produkcyjną jest zgodny ze standardami jakości. Nasza firma oferuje duży wybór maszyn przeznaczonych do nalewania płynów. Oprócz klasycznych nalewarek są to m.in. urządzenia z systemem EFS, które wydłużają czas życia produktu. Ponadto mamy również specjalistyczne modele np. zakręcarki, maszyny korkujące.

Nalewarki do płynów do butelek

Posiadamy duży wybór urządzeń nalewających. W naszej ofercie znajdziesz m.in. maszyny nalewające z podciśnieniem. Napełnianie butelek odbywa się po wytworzeniu podciśnienia, przekłada się to na wysoką wydajność pracy. Kolejną propozycją są maszyny nalewające objętościowe. W tych urządzeniach ciecz jest odmierzana objętościowo i wstrzykiwana do pojemników. To dokładny oraz efektywny system, który pozwala precyzyjnie odmierzać ilość cieczy. Przygotowaliśmy także maszyny dla producentów zajmujących się produkcją cieczy gazowanych. Wykorzystywany w naszych urządzeniach zbiornik wytrzymuje ciśnienie 6 barów, ponadto całość jest zgodna z dyrektywą PED, jest zatwierdzona przez EEC. Współpracują one z butelkami PET/PE/HDPE. Nie mogło zabraknąć też maszyn z systemem przedłużającym przydatność do spożycia. Wyeliminowano w nich kontakt elementów przepływomierza ze strumieniem wlewanego płynu, a tuba nalewaka nie ma kontaktu z butelką podczas napełniania. Zapewniają wysoką precyzję nalewania i mogą być sterylizowane w temperaturze 120 stopni.

Nalewarki grawitacyjne do butelek pet

Możesz u nas kupić także maszyny grawitacyjne do butelek PET/PE/HDPE. Wykorzystują one siłę grawitacji, przepływ cieczy zostaje wstrzymany, gdy zostanie osiągnięty odpowiedni poziom. Posiadamy również urządzenia nalewające grawitacyjnie z lekkim ciśnieniem. Jego wartość można regulować w zakresie od 0,1 bara do 0,5 bara. Wykorzystanie ciśnienia ułatwia napełnienie butelki i przyśpiesza produkcję. Ponadto zapewniamy wsparcie specjalistów w wyborze odpowiedniej maszyny rozlewniczej. Dlatego, jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu.