Menu
Your Cart

Poziome owijarki stretch

Model: 113
Automatyczna maszyna do poziomego owijania produktów folią stretchPanel kontrolny ze sterownikiem PLC ustawia następujące funkcjie: Ilość owinięć na początku i końcu cyklu owijania Pneumatyczny docisk górnyCykle pakowania: Ciągłe owijanie Owijanie początku i końca Owijanie..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 131
Automatyczna maszyna owijająca folią stretch - całkowicie zamykająca Automatyczna maszyna do całkowitego zamykania (owijania) paczek, składająca się z: Dwóch rolek owijania wzdłużnego  zamykających krańce paczki Głowicy do automatycznego owijania poprzecznego, do zakończenia zamknięc..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 109
Prędkość obrotowa pierścienia kontrolowana przez falownik Rolka zatrzymuje sięzawsze w tej samej pozycji 8 rolkowy transporter wejściowy i wyjściowy Wałek na rolkę z samoblokadą Ręczne odcinanie i zakleszczanie końcówki folii Nie wymagane sprężone powietrze  ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 111
Półautomatyczna maszyna owijająca folią stretch Prędkość obrotowa pierścienia kontrolowana przez falownik Półautomatyczna maszyna do poziomego owijania produktów przy pomocy folii stretch. Regulowana wysokość obydwu transporterów. System odcinania i zakleszczania końcówki stretch’a. ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Poziome owijarki stretch - warto w nie zainwestować

Każdy, kto choć raz owijał taśmą stretch element o niestandardowym kształcie wie, że ta z pozoru prosta czynność potrafi okazać się wymagająca fizycznie. Inna sprawa, że zdarza się, że podczas owijania omsknie nam się ręka i element nie będzie zabezpieczony w odpowiedni sposób. Warto skorzystać więc w takiej sytuacji z profesjonalnego sprzętu, a do takiego zaliczymy z pewnością owijarki stretch w wersji poziomej. Ich ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie w tym miejscu. Sprawdź nasze propozycje i dowiedz się, na czym dokładnie polega praca poziomych foliarek czytając dalszą część tego opisu. Warto zaznaczyć na wstępie, że ten fachowy sprzęt możesz zamówić u nas w naprawdę atrakcyjnych cenach. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zwiększ wydajność swojego przedsiębiorstwa.

Foliarki poziome - jak działają?

Zastanawiasz się, na czym polega praca poziomych foliarek? To bardzo proste! Są to urządzenia, które wykonają za Ciebie niewdzięczną pracę polegającą na owijaniu wybranych elementów stretchem. Wystarczy ustawić towar na odpowiedniej platformie, umiejscowić rolkę z taśmą w komorze i uruchomić wcześniej ustawiony program. Maszyna w precyzyjny sposób zabezpieczy element dokładnie taką ilością stretchu oraz w taki sposób, jak sobie tego życzysz. Brzmi świetnie, prawda? Takie rozwiązanie ma naprawdę mnóstwo zalet. Począwszy od tego, że zdejmuje ciężar związany z ręcznym owijaniem z barków pracowników, kończąc na znacznym zwiększeniu wydajności całej firmy. Możesz nie zdawać sobie bowiem sprawy z tego, że oprócz szybkiego nakładania stretchu, zarówno manualne, jak i półautomatyczne, oraz automatyczne poziome owijarki stretch cechuje bardzo niewielkie ryzyko popełnienia błędu. Dzięki temu zdecydowana większość pozycji jest zabezpieczona prawidłowo, a ty oszczędzasz w ten sposób sporo pieniędzy. Oszczędzasz bowiem nie tylko czas, ale i materiał, a także nerwy. Warto wspomnieć też o prostej, intuicyjnej obsłudze sprzętu. Nowoczesne poziome owijarki stretch, a właśnie takie są dostępne w ofercie naszego sklepu, są wyposażone w przejrzyste panele, na których ustawia się pożądany program. Wystarczy ustawić odpowiednie parametry, a maszyna zrobi za Ciebie resztę.

Automatyczne poziome owijarki stretch

Zdecydowanie najwygodniejszym i jednocześnie bardzo popularnym rozwiązaniem są poziome owijarki stretch automatyczne. Jak sama nazwa wskazuje, maszyna pracuje z automatu, a więc samodzielnie. Do obowiązków osoby obsługującej urządzenie należy więc jedynie ustawienie odpowiednich parametrów pracy. W sprzęcie dostępnym w ramach naszej oferty można ustawić m.in. ilość owinięć na początku i końcu cyklu owijania. Regulacji podlega także pneumatyczny docisk górny. Automatyczne owijarki stretch oferują kilka cykli pakowania - m.in. ciągłe owijanie czy owijanie w odstępach czasowych. Wszystko można zaprogramować na wygodnym panelu kontrolnym. Oferujemy również sprzęt dostosowany do wykorzystania folii innego rodzaju. Poza stretchem do wzdłużnego i poprzecznego owijania, można skorzystać z folii polipropylenowej oraz bąbelkowej. Ponadto nasze maszyny są wyposażone w system odcinania i zakleszczania końcówki taśmy stretch, a także w specjalne wałki do mocowania folii umożliwiające jej szybką wymianę. Szczegółowa specyfikacja każdej automatycznej owijarki stretch w poziomie dostępna jest na odpowiednich podstronach.

Półautomatyczne poziome owijarki stretch

Innym rodzajem poziomej foliarki jest owijarka stretch w wersji półautomatycznej. Naturalnie, jest to pozycja nieco tańsza od opcji automatycznej, a również spełnia swoją funkcję w należyty sposób. Sprzęt dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w falownik, który kontroluje prędkość obrotową pierścienia. Ponadto wysokość obydwóch transporterów podlega regulacji. Podobnie, jak odpowiednik w wersji w pełni automatycznej to urządzenie posiada system odcinania i zakleszczania końcówki streczu. Półautomatyczne poziome owijarki stretch również są wyposażone w wałek umożliwiający szybką i swobodną wymianę zużytej rolki taśmy. W przejrzystej tabeli dostępnej na podstronie z tymi urządzeniami znajdziesz komplet informacji dotyczących specyfikacji sprzętu oraz wykaz dostępnych modeli. W razie jakichkolwiek pytań - zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Można go uruchomić klikając przycisk “Zadaj pytanie”.

Manualne poziome owijarki stretch

Ostatnią kategorią przygotowaną w ramach poziomych foliarek w naszym sklepie są owijarki stretch w wersji manualnej. Do skorzystania z urządzenia tego typu i odpowiedniego zabezpieczenia produktu potrzebna jest osoba obsługująca. Minimalna szerokość rolki w jego przypadku wynosi 70 mm, natomiast maksymalne - 125 mm. Prędkość obrotowa manualnej poziomej owijarki stretch może wynieść nawet 160 obrotów na minutę. Waga całej maszyny wynosi 85 kg, natomiast jest ona zamontowana na platformie z kółkami, dzięki czemu można bez problemu transportować ten sprzęt z miejsca na miejsce. Podobnie, jak w przypadku innych wersji foliarek prędkość obrotowa jest kontrolowana przez falownik, a wałek na rolkę ma samoblokadę. Warto zaznaczyć, że rolka zatrzymuje się zawsze w tej samej pozycji. Ponadto urządzenie nie wymaga sprężonego powietrza. Zachęcamy do inwestycji również w ten model urządzenia nakładającego stretch. Jest to bardzo opłacalna opcja, szczególnie w świetle przygotowanych przez nas cen. Zachęcamy do kontaktu i wysyłania zapytań cenowych. Przypominamy też, że w tym miejscu omówione zostały foliarki w wersji poziomej - nadające się do zabezpieczania elementów różnego rodzaju, ale o określonej wielkości. Do stretchowania palet należy skorzystać z innego rodzaju owijarki. Oczywiście, znajdziesz je również w ofercie naszego sklepu.