Menu
Your Cart

Zaklejarki do kartonów z operatorem

Model: 134
Zaklejarka kartonów GEM 320 Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez dwa pasy dolne napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł.Maszyna w standardz..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 136
Zaklejarka kartonów GEM 350 Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokrę..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 140
Zaklejarka kartonów GEM 360Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 141
Zaklejarka kartonów GEM 500Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 142
Zaklejarka kartonów GEM 520Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 143
Zaklejarka kartonów GEM 670Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 144
Zaklejarka kartonów GEM 820Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwó..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 145
Zaklejarka kartonów GEM B52 Zaklejarka przeznaczona zaklejania kartonów od spodu.  Pudełka przesuwane są przez dwa pasy boczne napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł.Maszyna w standardzie wyposażona je..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)

Jak przyspieszyć proces zaklejania kartonów?

Ostatnim etapem w procesie pakowania gotowych produktów jest zaklejanie kartonów. Czynność ta może zostać znacznie przyspieszona i zautomatyzowana dzięki maszynom do zaklejania kartonów, czyli zaklejarkom. Znajdują się one na końcu linii pakujących. Są to małe i poręczne urządzenia, które wykorzystują taśmę samoprzylepną, podawaną z rolki, do zaklejenia górnej i dolnej części kartonu. Zaklejarki mogą być regulowane. Ich ustawienia można dostosować do wielkości pakowanych kartonów. Są urządzeniami, które są dostępne w dwóch rodzajach – w wersji automatycznej i półautomatycznej. Półautomatyczne zaklejarki do kartonów są wolnostojącymi urządzeniami obsługiwanymi przez operatorów. Składanie klap kartonów wykonywane jest ręcznie, a maszyna jest odpowiedzialna jedynie za zaklejenie kartonu. Do niektórych półautomatycznych zaklejarek do kartonów można dokupić moduły, które umożliwią zamykanie trzech klap kartonu. Czwarta klapa musi zostać domknięta przez operatora i maszyna odpowiada za zaklejenie kartonu. Niektóre modele zaklejarek półautomatycznych samodzielnie składają górne klapy kartonu, a następnie są one przez nie zaklejane.

Czym charakteryzują się półautomatyczne zaklejarki?


Maszyny do półautomatycznego zaklejania w kartony są sprzętem o wysokiej klasie. Gwarantują komfort pracy oraz wysoką jakość przy zaklejaniu opakowań. Są stosowane z dużym powodzeniem w różnorodnych gałęziach gospodarki. Znakomicie sprawdzają się w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Z ogromnym powodzeniem są wykorzystywane przez branżę logistyczną i e-commerce. Zastosowanie maszyn do półautomatycznego zaklejania w kartony zdecydowanie przyspiesza proces pakowania produktów w pudełka oraz zwiększa jego wydajność. Tym samym przyspiesza przygotowanie paczki do wysyłki oraz podnosi jakość zaklejanych opakowań. Zaklejanie kartonów przebiega szybko i sprawnie. Pozwala znacznie skrócić czas, który jest potrzebny na spakowanie dużej ilości produktów. Wpływa to również na optymalizację kosztów, co przekłada się na realne oszczędności. Zaklejarki zużywają mniej taśmy, ponieważ kleją znacznie bardziej precyzyjnie niż człowiek. Posiadając zaklejarkę, możemy również oddziaływać na ograniczenie ilości osób potrzebnych do zaklejania kartonów. Maszyny do półautomatycznego zaklejania kartonów możemy podzielić na takie, które:
  • same dopasowują się do wielkości kartonów, wówczas mogą mieć podawane losowo wielkości kartonów
  • są ręcznie dopasowywane przy wykorzystywaniu korb, które umożliwiają regulację pozycji taśm lub prowadnic z boku i z góry
Zaklejarki do kartonów z operatorem to maszyny, które są ręcznymi zaklejarkami. Pozwalają na znaczne przyspieszenie pakowania. Znakomicie nadają się do małych i średnich przedsiębiorstw, ale również z powodzeniem mogą być wykorzystywane w dużych firmach. Ogromną zaletą zaklejarek do kartonów z operatorem jest to, że nie mają potrzeby być połączone z linią produkcyjną. Pozwala to na ustawienie ich w dowolnym miejscu w hali produkcyjnej, dokładnie tam, gdzie w danym momencie są najbardziej potrzebne. Ze względu na to, że są to urządzenia o małych gabarytach, mogą być wykorzystywane również w sklepach zajmujących się sprzedażą wysyłkową oraz wszędzie tam, gdzie odbywa się pakowanie towaru w kartony. 

Zainteresuj się bogatą ofertą Znakpak!


W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór maszyn służących do zaklejania kartonów z operatorem, które charakteryzują się wysoką jakością, jak również wydajnością. Są to trwałe i wytrzymałe urządzenia, które zostały dostosowane do trudnych warunków pracy, jakimi charakteryzują się hale produkcyjne. Z powodzeniem będą służyć przez długie lata. Rola operatora tych urządzeń sprowadza się do podawania kartonów do zaklejania. Pudełka przesuwane są przez pasy, które napędzane są silnikiem elektrycznym. Operator posiada również możliwość regulacji i dostosowania urządzenia do wymiarów paczek. Jest to czynność bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł. Nasze półautomatyczne zaklejarki w standardzie wyposażone zostały w głowice do taśm samoprzylepnych. Opcjonalnie urządzenia mogą być wyposażone w koła. 

W naszej ofercie na uwagę zasługuje również półautomatyczna zaklejarka przeznaczona do zaklejania kartonów od spodu. Posiada ona dwa pasy boczne napędzane silnikiem elektrycznym. Również w przypadku tego urządzenia istnieje możliwość jego dostosowania do różnych rozmiarów paczek. W standardzie maszyna wyposażona została w głowicę do taśm samoprzylepnych. Opcjonalnie może być wyposażona w koła. Nasz bogaty asortyment półautomatycznych zaklejarek do kartonów umożliwia dopasowanie odpowiedniego rodzaju urządzenia do potrzeb danego przedsiębiorcy.  Decydując się na zakup zaklejarki do kartonów z operatorem ważne, aby dokonać tego u rekomendowanego sprzedawcy, który dysponuje wysokiej jakości urządzeniami. W jego ofercie znajdzie się również profesjonalny serwis oraz pomoc techniczna, dzięki którym Klienci będą spokojni w razie nieprzewidzianych awarii. Jeśli potrzebujesz zaklejarkę do kartonów, to skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą wybrać Ci odpowiednie urządzenie, zgodne z Twoimi oczekiwaniami.