Menu
Your Cart

Z operatorem

Model: 134
Zaklejarka kartonów GEM 320 Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez dwa pasy dolne napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł.Maszyna w standardz..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 136
Zaklejarka kartonów GEM 350 Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokrę..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 140
Zaklejarka kartonów GEM 360Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 141
Zaklejarka kartonów GEM 500Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 142
Zaklejarka kartonów GEM 520Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 143
Zaklejarka kartonów GEM 670Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 144
Zaklejarka kartonów GEM 820Zaklejarka przeznaczona do ręcznego podawania kartonów przez operatora. Pudełka przesuwane są przez cztery pasy boczne, dwa u dołu i dwa u góry, napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwó..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 145
Zaklejarka kartonów GEM B52 Zaklejarka przeznaczona zaklejania kartonów od spodu.  Pudełka przesuwane są przez dwa pasy boczne napędzane silnikiem elektrycznym. Regulacja maszyny do różnych wymiarów paczki jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł.Maszyna w standardzie wyposażona je..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)
Zaklejarki do kartonów - z operatorem