Menu
Your Cart

Klipsownice automatyczne

Model: 84
Automatyczna maszyna klipsująca SA 50 SPEEDMaszyna klipsująca dużej wydajności do  klipsowania  plastikowymi klipsami. Może być używana do zamykania worków lub opakowań typu "pillow" w przypadku produktów, które będą otwierane i zamykane wielokrotnie. Materiał na klips odwijany jest z rolki autom..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 85
Automatyczna maszyna wiążąca SA 90 TWIST Automatyczna maszyna pakująca dużej wydajności przeznaczona do zamykania paczek przez zakręcenie ich tasiemką zaciskową (twistband). Używana głównie przy produktach, które mają być w łatwy sposób wielokrotnie otwierane i zamykane, a jednocześnie nie chcemy..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
SA 50 SUPER i SA 50 TWIST
Nowość
Model: 80
Automatyczna maszyna pakująca SA 50 SUPER i SA 50 TWIST. Maszyna ta jest idealna do połączenia z innymi maszynami pakującymi pionowymi lub poziomymi.Model SA 50 SUPER zamyka torebki klipsem (clipband)natomiast model SA 50 TWIST zamyka przy pomocy zakręconego drutu w otoczce z tworzywa sztucznego (tw..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Maszyny do autpomatycznego klipsowania — zastosowanie


Automatyczne maszyny do klipsowania pozwolą na zamykanie różnego rodzaju osłonek — woreczków, folii oraz siatek. Ten proces powinien przebiegać płynnie, a także w taki sposób, aby zachować staranność i najwyższą jakość. To wszystko po to, aby Klienci mogli otrzymać doskonały produkt spełniający ich oczekiwania. Decydując się na nasze maszyny do automatycznego klipsowania, wybierają Państwo nowoczesne rozwiązania, unikatowe konstrukcje oraz wysokiej jakości materiały. Maszyny gwarantują zwiększoną efektywność pracy. Cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami, pewnością i wydajnością pracy, ergonomią, a także higieną produkcji. Dodatkowo pozwalają zmniejszenie kosztów. Zostały stworzone z myślą o pracowaniu w różnych pozycjach. Taka opcja pozwala, aby urządzenia współpracowały z poziomymi i pionowymi maszynami czy transporterami. 
Nasz asortyment zawiera urządzenia: 
  • SA 50 SPEED
  • SA SUPER I SA 50 TWIST
  • SA 90 TWIST
Produkty należące do naszego asortymentu wpisują się w standardy i wymagania, które obowiązują na terenie Unii Europejskiej. 

Czym powinny charakteryzować się automatyczne klipsownice?

Automatyczne klipsownice do zakładów produkcyjnych muszą przede wszystkim być wykonane z bardzo wytrzymałych elementów i służyć przez wiele lat. Kolejnymi istotnymi kwestiami są oczywiście standardy higieniczne oraz łatwość w obsłudze. Sprawdzą się w najróżniejszych branżach, takich jak: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna czy farmaceutyczna. Klipsownice bardzo często są wykorzystywane do chronienia serów, różnych wyrobów przemysłowych, a także rybek akwariowych. Klipsownice automatyczne, które są wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, gwarantują sprawne i bezpieczne pakowanie najróżniejszych wyrobów. Nasze maszyny sprawdzą się zarówno w większych, jak i mniejszych firmach. Podczas masowego klipsowania niezwykle istotna jest precyzja. To właśnie ona wpływa na zamykanie produktu szczelnie i higienicznie. Dodatkowo proces ten jest w stanie zagwarantować hermetyczne zamykanie artykułów. Dzięki maszynom i pracownikowi nadzorującemu klipsowanie przebiega w sposób szybki, sprawny i w pełni bezpieczny.

Klipsownice automatyczne od Znakpak!

W naszej ofercie znajdą Państwo wydajne klipsownice automatyczne, które są przeznaczone do klipsowania plastikowymi klipasami. Maszyna może być używana do zamykania worków lub opakowań typu „pillow”. Sprawdzi się do produktów, które mogą być wielokrotnie otwierane i zamykane. Materiał, z którego powstanie każdy z klipsów jest odwijany z rolki automatycznie. Posiadamy maszyny wyposażone w rolki, które wystarczają nawet na około 12 500 klipsów. Nasz asortyment zawiera również automaty klipsujące, które świetnie sprawdzą się z liniami pakującymi poziomymi lub pionowymi. Oferujemy modele, które zamykają przy pomocy zakręconego drutu w otoczce z tworzywa sztucznego, tasiemki zaciskowej czy plastikowych klipsów. Nasze urządzenia działają w bardzo prosty sposób. Najpierw produkt trafia na transporter, gdzie następnie jest przesuwany do głowicy klipsującej. Głowica zamyka paczkę, używając klipsa aluminiowego, z tworzywa sztucznego czy twistbandu. Po zapakowaniu maszyna wyprowadza produkt na taśmociągu. 

Klipsownice, które oferujemy w sklepie internetowym znakpak.com.pl są niezawodnym rozwiązaniem, które doskonale dopasuje się do potrzeb naszych Klientów. Innowacyjna budowa maszyn sprawia, że są one bardzo łatwe w czyszczeniu, a jednocześnie są zbudowane z wytrzymałych materiałów, które poradzą sobie nawet w trudnych warunkach. Te proste w obsłudze urządzenia z niezwykłą starannością i solidnością wykonają pracę, do której zostały stworzone. To właśnie maszyny do klispowania coraz chętniej są wykorzystywane w różnych zakładach. Warto zaznaczyć, że ergonomiczne klipsownice automatyczne obniżą koszty pakowania, ale to nie jest jedyna ich zaleta. Nie można też zapomnieć o ich głównej funkcji, która jest niezwykle istotna dla każdego. Urządzenia sprawiają, że możemy cieszyć się artykułami, które nie popsują się tak szybko. Szczelność opakowania jest niezwykle istotna, ponieważ doskonale zabezpiecza produkt przed przenikaniem szkodliwych substancji ze środowiska. 

Dzięki ergonomicznym klipsownicom, które znacznie obniżają koszty pakowania, zakład może przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na inne ważne aspekty w firmie, które być może potrzebują nowych rozwiązań czy ulepszeń. Przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniej maszyny do klispowania, warto zastanowić się nad tym, jakie jej funkcje i możliwości są niezbędne, a także jakie inne maszyny są potrzebne, aby linia produkcyjna działała bez zarzutu. Jesteśmy pewni, że każde przedsiębiorstwo, które chce w pełni zautomatyzować pakowanie produktów i jednocześnie zwiększać wydajność pracy znajdzie odpowiednie urządzenie w naszej ofercie produktowej. Oprócz bogatego asortymentu nasz sklep internetowy oferuje również pomoc pod różnymi postaciami. Mogą Państwo skorzystać z naszej opieki posprzedażowej, a także z wysokiej jakości usług serwisowych. Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby Klienci byli w pełni zadowoleni nie tylko podczas zakupów, ale również długi czas po ich dokonaniu.

Klipsownica automatyczna dla twojej linii produkcyjnej

Maszyny klipsujące zbudowane są przeważnie ze stali nierdzewnej lub innego tworzywa, które jest przetestowane i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu z powodzeniem mogą pracować w przemyśle spożywczym. To gwarancja, że cała produkcja przebiega sprawnie, bez zakłóceń na końcowym etapie pakowania. Zaciskarki to sprzęt, który nie dość, że jest prosty w obsłudze, to całość bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wbrew pozorom to bardzo ważny aspekt, kiedy produkt wykorzystywany jest na co dzień, warto zadbać o to, aby jego obsługa była prosta i nie wymagała zbyt dużego nakładu pracy. W naszym urządzeniu jest to zapewnione dzięki przemyślanej konstrukcji. 

Siła klipsownicy może być zmieniana i regulowana w zależności od tego, jaki produkt aktualnie jest pakowany. Dzięki temu jest to urządzenie uniwersalne, które po przeprowadzeniu drobnych modyfikacji możesz wykorzystać do pakowania różnych produktów. Współpracuje ona także z innymi urządzeniami jak np. porcjomat.