Menu
Your Cart

Owijarka do palet - paletownica

Model: 185
Automatyczna owijarka palet RONDA 100W pełni automatyczna linia do owijania palet folią stretch Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Obrotowy rolkowy stół roboczy Urządzenie do centrowania palet, nawet o różnych szerokościach Regulowany elektromagnetyczny wstępny naci..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 183
Owijarka palet RONDA 4000 Pozycja otwarcia stoły obrotowego 90o, 180o i 270o Stała pozycja zatrzymania cyklu Wózek folii napędzany pasem Składana kolumna maszyny Regulowany mechaniczny wstępny naciąg folii Dostosowana do zamontowania górnego docisku Miękki start stołu ob..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 184
Owijarka palet RONDA 4000 S Pozycja otwarcia stoły obrotowego 90o, 180o i 270o Stała pozycja zatrzymania cyklu Cyfrowy panel sterujący Wózek folii napędzany pasem Składana kolumna maszyny Regulowany mechaniczny wstępny naciąg folii Dostosowana do zamontowania górnego docisku..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 182
Owijarka palet RONDA 5000 Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Cyfrowy elektroniczny panel sterujący z wyświetlaczem, z automatycznym programem diagnostycznym, czteroma programami pracy Pozycja otwarcia stoły obrotowego 90o, 180o i 270o Stała pozycja zatrzymania cyklu Wózek..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 174
Owijarka palet RONDA 2500 Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Indeksowane zatrzymanie stołu obrotowego Składana kolumna maszyny Regulowany mechanicznie wstępny naciąg folii dla stałego naciągu Otwory do podnoszenia maszyny przy pomocy podnośnika Dostosowana do zamontowa..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 175
Owijarka palet RONDA 3000 Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Cyfrowy elektroniczny panel sterujący z wyświetlaczem, z automatycznym programem diagnostycznym, czteroma programami pracy Wózek folii napędzany pasem Składana kolumna maszyny Regulowany elektromagnetyczny wstęp..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 179
Owijarka palet RONDA BETA Plus Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Indeksowane zatrzymanie stołu obrotowego Składana kolumna maszyny Regulowany mechanicznie wstępny naciąg folii dla stałego naciągu Otwory do podnoszenia maszyny przy pomocy podnośnika Dostosowana do ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 181
Owijarka palet RONDA BETA TP Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Stała pozycja zatrzymania stołu obrotowego Pozycja otwarcia stołu obrotowego na 90o, 180o i 270o Składana kolumna maszyny Regulowany mechanicznie wstępny naciąg folii dla stałego naciągu Dostosowana do..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 180
Owijarka palet RONDA INOX Struktura maszyny wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316 Składana kolumna maszyny Regulowany mechanicznie wstępny naciąg folii dla stałego naciągu Otwory do podnoszenia maszyny przy pomocy wózka widłowego Dostosowana do zamontowania górnego docisku ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 176
Owijarka palet RONDA 3000 TWIN Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Cyfrowy elektroniczny panel sterujący z wyświetlaczem, z automatycznym programem diagnostycznym, czteroma programami pracy Wózek folii napędzany pasem Składana kolumna maszyny Regulowany elektromagnetyczny ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 173
Owijarka palet RONDA 2000 S Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Indeksowane zatrzymanie stołu obrotowego Składana kolumna maszyny Regulowany mechanicznie wstępny naciąg folii dla stałego naciągu Otwory do podnoszenia maszyny przy pomocy podnośnika Dostosowana do zamonto..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Regulowana owijarka do palet RONDA BETA
Nowość
Model: 178
Owijarka palet RONDA BETA Struktura maszyny wykonana z lakierowanej stali Indeksowane zatrzymanie stołu obrotowego Składana kolumna maszyny Regulowany mechanicznie wstępny naciąg folii dla stałego naciągu Otwory do podnoszenia maszyny przy pomocy wózka widłowego Dostosowana do ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 13 (2 stron)

Owijarki do palet - skuteczna metoda zabezpieczenia towaru

Każdy, kto choć raz miał okazję owijać paletę stretchem, wie jak niewdzięczne potrafi być to zajęcie. W przypadku większej ilości towaru dokładne zabezpieczenie palety może okazać się całkiem męczące, a i nietrudno w takiej sytuacji o brak dokładności. Rozwiązaniem problemów dla osób zajmujących się przygotowywaniem towaru do transportu są specjalne maszyny do dokładnego foliowania palet. Umożliwiają one komfortowe, dokładne i precyzyjne zabezpieczenie wypełnionej palety bez praktycznie jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Chcesz dowiedzieć się, jak działają owijarki do palet i jakie modele czekają na Ciebie w naszej ofercie? Koniecznie sprawdź nasze propozycji i ich szczegółowy opis, a być może znajdziesz u nas sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb.

Maszyny do foliowania palet - jak one działają?

Jeśli zastanawiasz się, jak działają profesjonalne maszyny do foliowania palet, to musisz wiedzieć, że ten rodzaj sprzętu jest bardzo prosty w obsłudze. Foliowanie palet wymaga od osoby obsługującej urządzenie jedynie umieszczenia towaru na platformie, wsadzenia w odpowiednie miejsce folii stretch i uruchomienia wybranego programu. Maszyna zrobi za Ciebie resztę i precyzyjnie zabezpieczy paletę i przygotuje ją do transportu. Warto zaznaczyć, że dzięki inteligentnemu systemowi oraz funkcji programowania, to Ty wybierasz, w jaki sposób i przy pomocy jakiej ilości streczu urządzenie ma owinąć paletę. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko siły i czas, ale i pieniądze, ponieważ minimalizujesz ryzyko marnotrawienia materiału. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że maszyna bardzo rzadko owija towar w sposób nieprecyzyjne, wymagający poprawek. Zazwyczaj taka sytuacja jest spowodowana nieumiejętnym umieszczeniem palety na platformie. Właśnie dlatego, chcąc uniknąć konieczności ponownego owijania produktów, warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy towar jest ustawiony prawidłowo. Gdy masz już pewność, że wszystko jest ok, ustawiasz pożądany program i czekasz, aż paleta będzie gotowa. To bardzo proste!

Automatyczne owijarki do palet

Jedną z najpopularniejszych wersji urządzeń do foliowania palet są automatyczne owijarki. Ten rodzaj sprzętu nie wymaga od osoby obsługującej zbyt wielu czynności. Jak sama nazwa wskazuje, maszyny tego typu działają automatycznie, dlatego wystarczy ustawić pożądany program i czekać na efekty ich pracy. Przykładem bardzo wydajnego sprzętu umożliwiającego automatyczne owijanie palet jest RONDA 100. Jest to w 100% automatyczna linia wyprodukowana z myślą właśnie o paletach. Jest ona wyposażona m.in. w obrotowy stół roboczy, urządzenie do centrowania palet, regulowany wstępny naciąg folii, fotokomórkę, która wykrywa wysokość palety czy nowoczesny cyfrowy panel sterujący. To wszystko sprawia, że korzystanie z tego urządzenia jest naprawdę proste i przyjemne, a efekty jego pracy są wyjątkowo zadowalające. Palety są zabezpieczone w bardzo dokładny i solidny sposób, a wszelkie zerwania folii są wykrywane przez specjalny czujnik. Jeśli chcesz wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w sprzęt z najwyższej półki, to zachęcamy do kontaktu i wysłania zapytania cenowego. W odpowiedzi otrzymasz naszą wycenę zamówienia oraz informację o dostępności tej wyjątkowej automatycznej owijarki do palet różnego rodzaju.

Talerzowe owijarki do palet - proste rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!

Bardzo popularnym rozwiązaniem są również talerzowe owijarki do palet. Są to specjalne maszyny z wbudowaną platformą w kształcie talerza, na której należy umieścić paletę przygotowaną do zabezpieczenia. Platforma podlega ruchom obrotowym, które ułatwiają urządzeniu nałożenie streczu. Podobnie jak automatyczna maszyna RONDA 100 omawiana akapit wyżej, maszyny do owijania palet wyposażone w talerz posiadają cyfrowy panel sterujący, który jest całkiem prosty w obsłudze. Talerz, zwany też stołem startuje w miękki sposób, a za kontrolę jego ruchów odpowiada falownik. Wysokość palety jest wykrywana fotokomórką, a całość kolumny podlega złożeniu, dzięki czemu w stanie spoczynku urządzenie może zajmować znacznie mniej miejsca. Warto zaznaczyć też, że do wyboru osoby obsługującej maszynę jest zarówno automatyczny, jak i ręczny rodzaj pracy. Całość jest wykonana z lakierowanej stali, dzięki czemu sprzęt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Owijarki do palet cyklop - szeroki wybór urządzeń

Sporą zaletą naszej oferty jest fakt, że czeka w niej na Ciebie szeroki wybór owijarek do palet cyklop. Jest to inna nazwa maszyn do owijania palet z talerzem. Do Twojej dyspozycji jest cała gama urządzeń z serii RONDA. Mowa tu o modelach takich jak 2000 S, 2500, 3000, 4000, ALFA czy BETA. Są to maszyny dopasowane do palet o różnych rozmiarach oraz wadze końcowej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Z pewnością znajdziesz u nas urządzenie dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa i zyskasz sprzęt, który w szybki i precyzyjny sposób przygotuje Twoje palety do transportu. Szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji każdego modelu znajdziesz na odpowiednich podstronach. Tam, po kliknięciu przycisku “Zadaj pytanie” przeniesiesz się do formularza kontaktowego, poprzez który możesz wysłać zapytanie cenowe lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnej maszyny.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Stawiamy na profesjonalny sprzęt z najwyższej półki jakościowej. Z naszymi urządzeniami foliowanie palet stanie się banalnie proste i znacznie szybsze, a pomyłki i permanentne marnowanie materiału odejdą w niepamięć.