Menu
Your Cart

Maszyny do pakowania w folie termokurczliwą

Folia termokurczliwa ma szerokie zastosowanie w procesach produkcyjnych. Sprawdzi się ona zarówno do pakowania artykułów spożywczych, jak i zbiorczego pakowania produktów przemysłowych. Nasza firma oferuje bogaty wybór maszyn, które pozwalają zautomatyzować pakowanie za pomocą folii termokurczliwej.

Zalety pakowania w folię termokurczliwą

Przede wszystkim folia termokurczliwa dokładnie dopasowuje się do pakowanego produktu. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w przypadku produktów o nieregularnych kształtach. Tę zaletę od dawna wykorzystuje się podczas pakowania żywności, jednak coraz częściej dostrzegają ją także inni producenci.

Ponadto folia termokurczliwa cechuje się dużą wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu stanowi duże zabezpieczenie dla przechowywanych produktów. Z tego powodu wykorzystywana jest powszechnie do zbiorczego pakowania artykułów przemysłowych, używa się jej m.in. do pakownia zgrzewek napojów. Wysoką odpornością cechują się również nadruki na folii termokurczliwej, ma to duże znaczenie z punktu widzenia budowania wizerunku firmy.

Jej wytrzymałość i trwałość sprawiają, że produkt jest dobrze chroniony — zarówno w transporcie, jak i w sklepie. Dobrze wyglądający towar pozostawia lepsze wrażenie, natomiast w trasie, czy też sklepie stacjonarnym jest on narażony na uszkodzenia. Dlatego warto go odpowiednio zabezpieczyć.

Ponadto folia termokurczliwa daje duże możliwości personalizacji, można na niej nadrukować teks lub grafikę.

Maszyny do pakowania w folię

Podczas pakowania w folię termokurczliwą niezbędne jest jej podgrzanie. Do tego konieczne są odpowiednie urządzenia. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór maszyn usprawniających ten proces.

Oferujemy urządzenia do pakowania automatycznego i półautomatycznego, tunele obkurczające, a także maszyny do zgrzewarek i zgrzewarki impulsowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że folia termokurczliwa ma bardzo duże zastosowanie w przemyśle, dlatego przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, co pozwala dopasować urządzenia do pakowania w folię termokurczliwą do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Wykorzystując specjalistyczne maszyny, możesz znacząco zwiększyć wydajność linii produkcyjnej, co przełoży się na niższe koszty pakowania i większe zyski.

Dlaczego warto kupić maszyny do pakowania w folię w ZnakPak?

Przede wszystkim zatrudniamy zespół specjalistów, dzięki czemu każdy klient może liczyć nie tylko na otrzymanie towaru najwyższej jakości, ale też pomoc oraz wsparcie w wyborze odpowiedniej maszyny.

Ponadto jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kilku producentów maszyn pakujących w folię termokurczliwą, dzięki temu możemy wybrać dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie pod względem funkcjonalności jak i ceny.