Menu
Your Cart

Zaklejarki do kartonów - Ręczne, Automatyczne

Zaklejarki do kartonów, to urządzenia, które pozwalają przyspieszyć pakowanie produktów w pudełka. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości maszyny do różnych rodzajów kartonów. Kupisz u nas zarówno modele ręczne, jak i automatyczne, co pozwala dostosować rodzaj zaklejarek do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Zaklejarka do kartonów ręczna

Ręczne zaklejarki do kartonów pozwalają w znacznym stopniu przyspieszyć pakowanie. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w małych i średnich zakładach, jednocześnie mogą być z powodzeniem wykorzystywane także w dużych firmach. W naszej ofercie znajdziesz maszyny, których wydajność to nawet 1000 sztuk na godzinę. Dlatego też efektywność pracy zależy w dużej mierze od pracowników. Rolą operatora jest podawanie kartonów do zaklejenia. Ponadto może on dostosować maszynę do wymiarów paczek. Dużą zaletą zaklejarek ręcznych jest to, że nie wymagają połączenia z linią produkcyjną, dzięki temu mogą być ustawione w dowolnym miejscu - tam gdzie aktualnie są najbardziej potrzebne. A ich niewielkie rozmiary sprawiają, że zaklejarki ręczne doskonale sprawdzą się nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale też np. w sklepach, które zajmują się sprzedażą wysyłkową. Ogólnie rzecz biorąc, to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie pakuje się towar w kartony.

Zaklejarka do kartonów automatyczna

Maszyny automatyczne są przeznaczone do zakładów produkcyjnych, którym zależy na najwyższej efektywności. Wydajność urządzeń w naszej ofercie to nawet 1300 sztuk na godzinę. Zaklejarki automatyczne są doskonałym uzupełnieniem bezobsługowych linii produkcyjnych. Oferujemy modele, które nie tylko zaklejają kartony, ale także składają klapy górne. Urządzenia automatyczne dostępne w naszej ofercie są regulowane. Pozwala to dopasować parametry maszyny do aktualnych potrzeb, dzięki temu sprawdzą się one w pracy z paczkami o różnych wymiarach. Korzyścią z inwestycji w maszyny automatyczne jest również standaryzacja procesów produkcji oraz uniezależnienie wydajności od czynników ludzkich. Urządzenia z tej kategorii pracują z określoną wydajnością, dzięki temu produkcja staje się przewidywalna.

Oklejarki - profesjonalne maszyny do zaklejania kartonów

Wybierając zaklejarkę do kartonów, należy dopasować urządzenie do potrzeb linii produkcyjnej. Najważniejsze jest określenie, jakiej wydajności potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na dużej efektywności, to najlepszym wyborem są maszyny automatyczne. Oferują one największą szybkość pracy, ponadto uniezależniają tempo pakowania od czynników ludzkich. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na wsparcie specjalistów, którzy pomogą wybrać odpowiedni sprzęt. Dzięki temu nie musisz analizować parametrów technicznych maszyny - wystarczy, że opowiesz o swoich wymaganiach, potrzebach oraz linii produkcyjnej, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Zaklejarka kartonów — małe urządzenie, które ma wiele zalet

Zaklejarka kartonów to urządzenie, które odnajduje się w wielu branżach i pomaga w codziennym usprawnianiu procesów. Ci, którzy ją wypróbowali, nie wyobrażają sobie wypełniania swoich obowiązków bez niej. Głównie ze względu na to, że zaklejarki znacznie przyspieszają proces przygotowania produktu do wysyłki. To także ogromna oszczędność dla pracodawcy. Zamiast zatrudniać kolejną osobę na dane stanowisko może zainwestować w maszynę, której sprawność jest o wiele większa. W tym przypadku w starciu z człowiekiem maszyna wygrywa bezapelacyjnie. Argument odnoszący się do usprawniania procesów nie do końca do Ciebie przemawia? Kolejną zaletą zaklejarki jest fakt, że zużywa ona zdecydowanie mniej materiału, czyli taśmy klejącej. To kolejny element, który przekłada się na realne oszczędności dla całej firmy. W ujęciu miesięcznym czy rocznym, szczególnie w przypadku dużych przedsiębiorstw, różnica ta może być znacząca.

Na co zwrócić uwagę kupując zaklejarkę do kartonów?

Zaklejarka do kartonów to inwestycja, która może przynieść sporo korzyści dla Twojej firmy. Najbardziej istotny jest czas, który możesz zaoszczędzić na pakowaniu kolejnych paczek. Jednak aby tak było, musisz właściwie dobrać produkt do swoich potrzeb. Podczas zakupu zaklejarki do kartonów warto pamiętać, że nie każda maszyna działa tak samo, a oszczędzanie i zakup tańszego zamiennika może przynieść w tym wypadku więcej problemów niż korzyści. Kupując u nas, masz pewność, że towar pochodzi od rekomendowanego sprzedawcy, który oferuje jedynie produkty wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców. Dodatkowo każdy zakupiony u nas produkt objęty jest gwarancją i zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców.

Dodatkowo musisz rozważyć zakup także pod kątem technicznym. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na zaklejarkę automatyczną lub półałtomatyczną.

Oferowane przez nas urządzenia to wysokiej jakości sprzęt, który jest wytrzymały i z powodzeniem jest użytkowany przez długie lata. Naszym atutem jest również profesjonalny serwis zaklejarek, dzięki któremu nasi klienci mogą być spokojni w przypadku ewentualnych awarii.