Menu
Your Cart

Tunele obkurczające

Tunele obkurczające TL 30, 70, 80 z transporterem teflonowym do lekkich produktów
Nowość
Model: 98
 Tunele produkowane są w wersji  niezależnej, wyposażonej w panel sterujący kontrolujący temperaturę w tunelu, prędkość pasa transmisyjnego, wentylatory, lub w wersji zintegrowanej z maszyną pakującą, sterowane z panelu sterującego maszyny.Tunele obkurczające TL 30, 70 i 80 to podstawowe wersje tune..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Tunele obkurczające TL 30B, 70B i 80B z transporterem rolkowym
Nowość
Model: 101
Tunele obkurczające TL 30B, 70B i 80BTunele obkurczające w wersji TL 30B, 70B i 80B wyposażone są w transporter rolkowy, który pozwala na pracę również z ciężkimi produktami. Rolki w otulinie silikonowej gwarantują idealne rezultaty obkurczania nawet ze spodniej strony produktu.  Tunele produkow..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Tunele obkurczające TL 30M, 70M i 80M z transporterem z siatki metalowej
Nowość
Model: 100
Tunele obkurczające TL 30M, 70M i 80MTunele obkurczające w wersji TL 30M, 70M i 80M wyposażone są w transporter z siatki metalowej, który pozwala na pracę z ciężkimi produktami, w których nie istotnie jest wykończenie spodniej części paczki. Tunele produkowane są w wersji  niezależnej, wyposażon..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Jako jedna z nielicznych firm na rynku oprócz całych linii pakujących proponujemy również tunele obkurczające przeznaczone do zabezpieczania produktów folią termokurczliwą. W naszej ofercie dostępnych jest kilka typów maszyn, które różnią się między sobą wymiarami oraz wydajnością. Mogą być stosowane do pracy z lekkimi (wersja z transporterem teflonowym) lub ciężkimi przedmiotami (model z transporterem rolkowym). Są wyposażone w wentylatory oraz innowacyjny panel kontrolujący temperaturę i prędkość. Dzięki możliwości regulacji parametrów nie ma żadnego problemu z dostosowaniem urządzenia do konkretnych potrzeb. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta tuneli obkurczających do folii, serdecznie zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące sprzedawanych przez nas maszyn.

Tunele obkurczające do zabezpieczania produktów folią termokurczliwą

Folia termokurczliwa to wyjątkowy materiał, który pozwala na dokładne i solidne zabezpieczenie szerokiej gamy produktów. Wykorzystuje się ją m.in. w branży spożywczej, budowlanej czy poligraficznej. Przy jej pomocy tworzy się także schludne wielopaki, z których korzysta się podczas różnego rodzaju promocji. Produkty umieszcza się w folii przy pomocy zgrzewarek różnego rodzaju, które czekają na Ciebie, oczywiście, w ofercie naszego sklepu. Warto jednak, by taka folia była obkurczona i dokładnie przylegała do pakowanego artykułu. Do tego przydadzą się specjalne tunele obkurczające. Ich ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie z tym miejscu. Chcesz wiedzieć, na czym polega działanie takiego urządzenia i dlaczego warto postawić właśnie na nasze propozycje? Czytaj dalej i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Czym są tunele obkurczające do zabezpieczania produktów folią termokurczliwą?

Czym dokładnie są tunele obkurczające do folii? Są to urządzenia, które umożliwiają wykwalifikowanym pracownikom obkurczenie folii, w którą zapakowany jest konkretny produkt. Dzięki temu będzie ona przylegać do niego w idealny sposób, co ma spory wpływ zarówno na estetykę pakowania, jak i odpowiednie zabezpieczenie produktu przed czynnikami zewnętrznymi. Tunele obkurczające są wyposażone w specjalną komorę. Produkty zapakowane w folię termokurczliwą trafiają do niej na wbudowanym taśmociągu. We wnętrzu urządzenia dochodzi do bardzo wyraźnego podniesienia temperatury, co skutkuje natychmiastowym obkurczeniem się folii i dopasowaniem się jej do kształtu pakowanego artykułu. Zaletą sprzętu tego rodzaju jest fakt, że można w nim obkurczać folię na elementach różnej wielkości. Tunele dostępne w naszej ofercie są dostosowane do przygotowania także wyjątkowo długich produktów. Sprawdzają się także w przypadku większych opakowań zbiorczych. Można przy ich pomocy przygotowywać tzw. wielopaki - np. zgrzewki z wodą czy większe opakowania z kilkoma sztukami tego samego produktu. Sprzęt tego typu wykorzystuje się m.in. w branży spożywczej, chemicznej czy kosmetycznej.

Tunele obkurczające z transportem rolkowym - budowa

Zastanawiasz się, jak zbudowane są tunele obkurczające do folii? Zdecydowanie, najważniejszym elementem takiej konstrukcji jest komora grzewcza. To właśnie w niej dochodzi do podniesienia poziomu temperatury, który skutkuje natychmiastowym obkurczeniem się folii i jej dopasowaniem się do kształtu pakowanego wyrobu. W jej wnętrzu znajdują się, oczywiście, grzałki oraz system nawiewu. Są one odpowiedzialne za sprawną regulację temperatury potrzebnej do obkurczenia się folii w tunelu. Maszyna nie będzie efektywna, jeśli nie będzie wyposażona w sprawnie działającą taśmę transportową. To na niej umieszcza się zapakowany w folię produkt. W urządzeniach dostępnych w naszej ofercie, taśma może pracować w różnym tempie. Dzięki temu bez problemu dopasujesz jej działanie do swoich potrzeb. Całość jest pokryta izolacją wykonaną ze stali. Potrzebne są również osłony przygotowane z myślą o operatorach maszyny. Ci, obsługują ją na specjalnym panelu, na którym wybierają tryb pracy i kontrolują jej tempo i temperaturę. Jeśli szukasz tuneli obkurczających do folii z transportem rolkowym, to polecamy modele TL30B, TL70B i TL80B. Transporter tego rodzaju pozwala na pracę również z bardzo ciężkimi produktami. Rolki pokryte silikonową otuliną umożliwiają precyzyjne obkurczenie się folii nawet od spodu ciężkiego elementu. Jeśli więc szukasz sprzętu umożliwiającego odpowiednie zabezpieczenie cięższych produktów - sprawdź szczegóły naszej oferty i wyślij do nas zapytanie dotyczące dostępności oraz ceny sprzętu.

Tunele obkurczające z transportem teflonowym

W naszej ofercie czekają na Ciebie także tunele obkurczające z transportem teflonowym. Taki rodzaj transportera sprawdza się w przypadku produktów o mniejszej masie. Stosuje się go również do elementów, przy których wykończenie pakowania od spodu nie jest aż tak istotne. Podobnie, jak w przypadku wersji rolkowej, oferujemy urządzenia wyposażone w wygodne panele sterowania, które umożliwiają m.in. kontrolę temperatury w tunelu, a także pracy wentylatorów czy prędkości pasa transportującego produkt. W tej kategorii polecamy m.in. modele TL30, TL70 i TL80.
Jeśli z kolei Twoja działalność opiera się na pracy z elementami cięższymi, ale nadal wykończenie spodniej części paczki nie jest w ich przypadku zbyt istotne, to idealnym rozwiązaniem będzie inwestycja w tunele obkurczające do folii z transporterem wykonanym z metalu. Polecamy modele TL30M, TL70M i TL80M. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, opowiemy o specyfikacji każdego oferowanego przez nas urządzenia i pomożemy w podjęciu decyzji o zamówieniu odpowiedniego sprzętu.