Menu
Your Cart

Tunele obkurczające

TL30; TL70; TL80
Nowość
Model: 98
 Tunele produkowane są w wersji  niezależnej, wyposażonej w panel sterujący kontrolujący temperaturę w tunelu, prędkość pasa transmisyjnego, wentylatory, lub w wersji zintegrowanej z maszyną pakującą, sterowane z panelu sterującego maszyny.Tunele obkurczające TL 30, 70 i 80 to podstawowe wersje tune..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
TL30B; TL70B; TL80B
Nowość
Model: 101
Tunele obkurczające TL 30B, 70B i 80BTunele obkurczające w wersji TL 30B, 70B i 80B wyposażone są w transporter rolkowy, który pozwala na pracę również z ciężkimi produktami. Rolki w otulinie silikonowej gwarantują idealne rezultaty obkurczania nawet ze spodniej strony produktu.  Tunele produkow..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
TL30M; TL70M; TL80M
Nowość
Model: 100
Tunele obkurczające TL 30M, 70M i 80MTunele obkurczające w wersji TL 30M, 70M i 80M wyposażone są w transporter z siatki metalowej, który pozwala na pracę z ciężkimi produktami, w których nie istotnie jest wykończenie spodniej części paczki. Tunele produkowane są w wersji  niezależnej, wyposażon..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Jako jedna z nielicznych firm na rynku oprócz całych linii pakujących proponujemy również tunele obkurczające przeznaczone do zabezpieczania produktów folią termokurczliwą. W naszej ofercie dostępnych jest kilka typów maszyn, które różnią się między sobą wymiarami oraz wydajnością. Mogą być stosowane do pracy z lekkimi (wersja z transporterem teflonowym) lub ciężkimi przedmiotami (model z transporterem rolkowym). Są wyposażone w wentylatory oraz innowacyjny panel kontrolujący temperaturę i prędkość. Dzięki możliwości regulacji parametrów nie ma żadnego problemu z dostosowaniem urządzenia do konkretnych potrzeb. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta tuneli obkurczających do folii, serdecznie zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące sprzedawanych przez nas maszyn.