Menu
Your Cart

Etykieciarki automatyczne

Model: 198
Automatyczna maszyna etykietująca na gorący klej "Hot-melt"Automatyczna etykieciarka do aplikowania etykiet przy pomocy kleju hot-melt (na gorący klej). Maszyna służy do owijania butelek szklanych lub PET etykietą papierową lub OPP. ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 199
Automatyczna maszyna etykietująca kombinacyjnaNa maszynie etykietującej kombinacyjnej “COMBI” można aplikować różne rodzaje etykiet: samoprzylepne + zimny klej gorący klej + zimny klej gorący klej + samoprzylepne..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 195
Automatyczna liniowa maszyna etykietującaAutomatyczna liniowa maszyna etykietująca do etykietowania cylindrycznych butelek PET lub szklanych etykietami samoprzylepnymi lub na zimny klej. Pozwala na etykietowania do 6000 butelek na godzinę. Etykiety mogą być częściowe lub owijane wokół butelki...
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 197
Automatyczna karuzelowa etykieciarka na etykiety samoprzylepneAutomatyczna maszyna etykietująca do aplikowania etykiet samoprzylepnych na butelkach PET lub szklanych. Maszyna może etykietować przód, tył lub szyjkę butelki...
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 196
Automatyczna maszyna etykietująca na zimny klejAutomatyczna maszyna etykietująca do etykietowania cylindrycznych butelek PET lub szklanych etykietami na „zimny klej”. Maszyna może aplikować etykiety z przodu, z tyłu, owijać wokół butelki, etykietować szyjkę, naklejać banderole itp. Maszyna może być ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 200
Automatyczna etykieciarka "ZeroOtto" do aplikowania etykiet samoprzylepnychMaszyna wykonana jest na ramie ze stali nierdzewnej. Służy do aplikowania etykiet samoprzylepnych w odpowiednim miejscu na paczce. Wyposażona jest w fotokomórkę czytającą znacznik na etykiecie, dzięki czemu można wybrać opóźn..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 233
Automatyczna etykieciarka NINION MIX UP etykietująca boki i górę produktu Podwójny napędzany transporter z bandami wykonany na ramie ze stali nierdzewnej Regulowane prowadnice ze stali nierdzewnej, dla produktów o różnych szerokościach Napędzany transporter na ruchomym podnośniku, stabi..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 232
  Automatyczna etykieciarka produktów płaskich NINION SIDERegulowane prowadnice boczne, umożliwiające zmianę wielkości etykietowanego produktu. Standardowo od 30 do 180 mm szerokości produktu. Pneumatyczny system selekcjonowania (separacji) produktu. Zapewniający stały odstęp między etykietowanymi p..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Zrobotyzowane etykieciarki wielogłowiceowe
Nowość
Model: 201
Automatyczne linie i etykieciarki wielogłowicoweAutomatyczne linie i maszyny do etykietowania produktów spożywczych oraz niespożywczych. Zintegrowane z przemysłowymi drukarkami. Zrobotyzowane zarządzani formatami i programowane pozycje głowic pozwalające na etykietowanie różnych produktów. Podwójne ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Dlaczego etykieciarka automatyczne to obowiązkowe wyposażenie?


Produkt, jakim jest etykieciarka automatyczna to bardzo potrzebne urządzenie, które służy do nanoszenia etykiet na dany wyrób. Umieszcza na produktach etykiety, które zawierają istotne informacje, takie jak: skład, data ważności, numer partii czy data wytworzenia. Zawieranie takich informacji na wielu produktach jest obowiązkowe. Znakowanie artykułów spożywczych, kosmetyków oraz towarów jest wymagane przez rynek i międzynarodowe standardy. Jest również bardzo istotne w przypadku zatrucia. Umożliwia wtedy szybkie wycofanie produktów danej partii oraz poinformowanie konsumentów o niespożywaniu ich. Obecnie etykietowanie staje się coraz bardziej popularne. Gdybyśmy chcieli nanosić takie etykiety na każdy produkt ręcznie, byłoby to bardzo czasochłonne. Właśnie tutaj przychodzą z pomocą nasze maszyny do etykietowania. Automatyczne etykieciarki z całą pewnością dostosują się do Państwa wymagań i oczekiwań, a jednocześnie przyczynią się do lepszego zarządzania produkcją i zwiększenia efektywności pracy.
W naszej ofercie zainteresowani Klienci odnajdą produkt taki jak etykieciarka automatyczna do butelek w wielu odsłonach. Proponujemy urządzenia, które służą do aplikowania etykiet na różne rodzaje butelek: 
  • szklane 
  • PET 
  • cylindryczne szklane
  • cylindryczne PET 

Dodatkowo automatyczne etykieciarki do butelek pozwalają na aplikowanie różnych rodzajów etykiet, np. papierowych czy OPP na różne sposoby:
  • na zimny klej
  • na gorący klej
  • samoprzylepne
  • samoprzylepne + na zimny klej
  • na gorący klej + na zimny klej
  • na gorący klej + samoprzylepne

Zapoznaj się z naszą ofertą etykieciarek automatycznych!


Oferujemy urządzenia, które są w stanie etykietować nawet do 6000 butelek na godzinę. A to pozwoli na optymalizację procesu oznaczania produktów i z pewnością przyczyni się do wzrostu wydajności. Nasze maszyny do automatycznego etykietowania pozwalają na aplikowanie etykiet z przodu, z tyłu czy na szyjkę butelki, a oprócz tego owijać je wokół butelki, a także naklejać banderole. Posiadamy również automatyczne maszyny do etykietowania, które mogą zostać wyposażone w obrotowy lub stały magazyn w zależności od wymaganej wydajności.

Nasz asortyment zawiera również produkt etykieciarka automatyczna do kartonów w wielu wydaniach. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji każdy może znaleźć odpowiednie urządzenie, które spełni jego oczekiwania. Znajdziesz u nas solidne maszyny, które zostały wykonane na ramie ze stali nierdzewnej. Automatyczne etykieciarki do kartonów są przeznaczone do aplikowania etykiet samoprzylepnych w odpowiednim miejscu na paczce. Niektóre z naszych produktów są wyposażone w fotokomórkę czytającą znacznik na etykiecie, co pozwala na wybranie opóźnionego aplikowania etykiety oraz jej położenia. Posiadają również regulowaną prędkość etykietowania czy cyfrowy panel sterujący z wyświetlaczem, który pozwala na kontrolowanie i regulację parametrów maszyny. Decydując się na nasze automatyczne maszyny do etykietowania, otrzymasz również inne przydatne funkcje, takie jak zapamiętywanie pozycjonowania etykiet czy dokładność aplikowania etykiet: +/-0,5 mm. Oferujemy maszyny do etykietowania produktów spożywczych oraz niespożywczych, które są zintegrowane z przemysłowymi drukarkami i umożliwiają etykietowanie różnych produktów.

Automatyczne etykieciarki od sprawdzonego sprzedawcy


Automatyczne maszyny do etykietowania, które oferujemy, posiadają regulowane prowadnice ze stali nierdzewnej dla produktów o różnych szerokościach, pneumatyczny system selekcjonowania produktu czy stół odbiorczy na wyjściu o średnicy 700 mm. Etykieciarki są wyposażone w programy diagnostyczne, płyty podpierające dla ciężkich rolek etykiet, a także stacje aplikujące etykiety z boku lub na górze produktu. Maszyny zazwyczaj działają w kierunku od lewej do prawej strony, pozwalają na zrobotyzowane zarządzanie formatami i na programowanie pozycji głowic, które oznaczają produkty. Dodatkowo niektóre z naszych zautomatyzowanych maszyn do etykietowania posiadają podwójne rolki do szybkiej zmiany etykiet. Dużym atutem maszyn jest system, który stabilizuje produkt w trakcie etykietowania. Warto też zwrócić uwagę, że wyjście maszyn ma silnik asynchroniczny kontrolowany przez falownik.

Z pewnością każdy, kto poszukuje odpowiedniej maszyny do etykietowania, zwraca uwagę na jakość jej wykonania oraz dostępne funkcje, ale jest jeszcze jedna kwestia, która jest niezwykle ważna. W przypadku produktu etykieciarka automatyczna cena jest istotna. W pełni zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci przede wszystkim zwracają uwagę na jakość produktu do jego ceny. Właśnie dlatego z niezwykłą dokładnością i starannością dbamy o zadowolenie naszych Konsumentów. Oferujemy maszyn, które spełniają wszystkie oczekiwania – od funkcjonalności i praktyczności, przez wysoką jakość i łatwość w obsłudze, aż po cenę etykieciarki automatycznej, która jest w pełni adekwatna do funkcji i możliwości maszyny. Warto pamiętać, że im więcej urządzenie posiada opcji, tym jego cena z pewnością będzie wyższa. Dlatego zanim wybierzemy etykieciarkę, musimy zdecydować czego tak naprawdę od niej oczekujemy oraz jakie funkcje są nam potrzebne.