Menu
Your Cart

Składarki kartonów - Kartoniarki - Zaklejarki do kartonów

Model: 229
Automatyczna składarka kartonów F 2000Składarka kartonów F 2000 jest automatyczną maszyną, która pobiera z magazynu rozłożone kartony czteroklapowe i składa dolne klapy. Po złożeniu dolnych klap karton przesuwany jest do zaklejarki, która zakleja karton od spodu. Następnie podawany jest do linii n..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 230
Półautomatyczna składarka kartonów PAK POINT 08Maszyna Pak Point 08 jest półautomatyczną składarką kartonów typu amerykańskiego. Operator umieszcza karton w komorze składania, gdzie pneumatyczne siłowniki dokonują złożenia dolnych klap. Następnie pneumatyczny popychacz przesuwa karton do stacji zakl..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Zaklejarki do kartonów, to urządzenia pozwalające zautomatyzować proces pakowania produktów w różnych rozmiarów pudełka. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne maszyny pozwalające na pracę z wieloma rodzajami kartonów.

Dlaczego warto zainwestować w składarki do kartonów

Składarki do kartonów pozwalają zautomatyzować końcowy etap linii produkcyjnej — pakowanie. Znacząco zwiększają one wydajność i przepustowość linii produkcyjnej. To jednak tylko jedna z zalet płynących z automatyzacji. Nie mniej istotna jest standaryzacja procesu składania kartonów. Dzięki temu każde opakowanie, które opuszcza linię produkcyjną, spełnia określone standardy i normy. To wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo produkowanych towarów oraz na odbiór przez klientów. Dzisiaj każdy szczegół ma znaczenie i estetycznie zapakowane produkty mają duży wpływ na odbiór marki. Ponadto automatyzacja składania kartonów pozwala efektywniej wykorzystać zasoby. Zmniejsza ilość uszkodzonych opakowań. Znajdziesz u nas składarki z funkcją zaklejania, co pozwala także optymalnie wykorzystywać taśmę klejącą.

Kartoniarki automatyczne — wysoka wydajność i niezawodność

W naszej ofercie znajdziesz automatyczne kartoniarki. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu, to możesz skorzystać z pomocy naszego specjalisty, który pomoże wybrać idealny model. Dzięki temu Ty nie musisz znać się na parametrach technicznych — wystarczy, że wiesz, czego potrzebuje Twoja firma. Posiadamy m.in. w pełni automatyczną składarkę kartonów F 2000. Składa dolne klapy, zakleja je, a następnie pudełko trafia do linii napełniającej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ten model świetnie sprawdzi się także w pracy z bardzo lekkimi opakowaniami. Ponadto urządzenie można połączyć z zasobnikiem kartonów, co pozwala w jeszcze większym stopniu zautomatyzować pracę. Dużą zaletą modelu F2000 są nieduże wymiary, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w zakładach, gdzie jest ograniczona ilość dostępnego miejsca. Posiadamy także półautomatyczne modele. Doskonale sprawdzą się one w firmach, które nie potrzebują najwyższej wydajności i chcą tylko częściowo zautomatyzować pracę.

Składarki z zaklejarką do kartonów

Wybierając kartoniarkę, warto postawić na modele z funkcją zaklejania. Użycie taśmy klejącej nie zwiększa znacząco kosztów opakowania, natomiast wpływa pozytywnie na jego trwałość i wytrzymałość. Ponadto zwiększa bezpieczeństwo towaru. Dzisiaj coraz większą rolę w zakładach produkcyjnych odgrywa automatyzacja. Stawiają na nią nawet niewielkie firmy. Dlatego jeśli pakujesz produkty w kartony i chcesz zwiększyć wydajność linii produkcyjnej, to użycie kartoniarek jest niezbędnym krokiem. Jeśli nie potrzebujesz dużej wydajności, to alternatywą dla urządzeń w pełni automatycznych są półautomatyczne kartoniarki. Jednocześnie, gdy masz pytania związane z wybraniem odpowiedniego urządzenia do potrzeb linii produkcyjnej, to skontaktuj się z nami — pomożemy dobrać Ci idealny sprzęt.