Menu
Your Cart

Saszetkarki

Saszetkarki to uniwersalne maszyny pakujące, które pozwalają spakować produkty w saszetki. Wykorzystuje się je do pracy zarówno z proszkami i płynami, jak i produktami stałymi, granulatami oraz substancjami oleistymi. Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego urządzenia do specyfiki linii produkcyjnej. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia od sprawdzonych producentów, ponadto współpracując z nami możesz liczyć na profesjonalne doradztwo przed zakupem oraz wsparcie posprzedażowe. Duży wybór maszyn sprawia, że z pewnością uda Ci się znaleźć saszetkarkę dopasowaną do linii produkcyjnej w Twoim przedsiębiorstwie.

Saszetkarki do proszków i herbaty cena

Saszetkarki często wykorzystuje się do pakowania produktów w formie proszku. Sprawdzą się podczas produkcji m.in. saszetek z kawą, cukrem, przyprawami, a nawet herbatą. Kształt opakowania możemy dopasować do rodzaju produktu. Wyróżniamy dwa podstawowe modele: podłużne oraz płaskie.

Podłużne są często wykorzystywane m.in. do kawy, cukru, natomiast w saszetkach płaskich pakowane są np. zioła, zestawy przypraw.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór urządzeń, przeznaczonych zarówno do mniejszych, jak i większych linii produkcyjnych. Niektóre modele są w stanie pracować z nawet 20 liniami, co pozwala osiągnąć wydajność na poziomie 1600 produkowanych saszetek na minutę. Oczywiście na ostateczną wydajność wpływa wiele czynników, dlatego też jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać urządzenie odpowiadające potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

Saszetkarki do płynów

W naszym asortymencie znajdziesz także saszetkarki do płynów oraz produktów oleistych. Te urządzenia sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej, często są wykorzystywane podczas produkcji kosmetyków np. do przygotowania próbek.

Saszetkarki precyzyjnie odmierzają ilość produktu, a następnie zgrzewaja opakowanie. Urządzenia w naszej ofercie pozwalają dokładnie kontrolować temperaturę zgrzewu, co umożliwia zachowanie odpowiednich standardów produkcji. Ponadto maszyny mogą nadrukować datę oraz kod produktu.

Saszetkarki do produktów sypkich i granulatów

Najczęściej saszetkarki są wykorzystywane do pakowania proszku lub cieczy, jednak nierzadko używa się je do pakowania granulatu, a nawet produktów stałych. Dlatego do linii produkcyjnej należy dopasować nie tylko maszynę pakującą, ale także akcesoria np. dozownik. Przykładowo dla granulatów najlepszym wyborem jest dozownik objętościowy, w przypadku proszków można wybrać zarówno dozownik objętościowy, jak i ślimakowy. Natomiast do pakowania płynów konieczna jest pompa dozująca.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko saszetkarki, ale także niezbędne akcesoria. Wszystkie produkty spełniają normy prawa europejskiego i posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki temu możesz bez obaw używać ich w swoim zakładzie.

Ponadto maszyny zostały wyposażone w intuicyjne panele sterowania, które pozwalają dopasować parametry pracy. Można z nich także odczytać informacje na temat produkcji, ponadto ekran pozwala zapoznać się z diagnostyką błędów.