Menu
Your Cart

Saszetkarki

Saszetkarki to uniwersalne maszyny pakujące, które pozwalają spakować produkty w saszetki. Wykorzystuje się je do pracy zarówno z proszkami i płynami, jak i produktami stałymi, granulatami oraz substancjami oleistymi. Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego urządzenia do specyfiki linii produkcyjnej. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia od sprawdzonych producentów, ponadto współpracując z nami możesz liczyć na profesjonalne doradztwo przed zakupem oraz wsparcie posprzedażowe. Duży wybór maszyn sprawia, że z pewnością uda Ci się znaleźć saszetkarkę dopasowaną do linii produkcyjnej w Twoim przedsiębiorstwie.

Saszetkarki do proszków i herbaty cena

Saszetkarki często wykorzystuje się do pakowania produktów w formie proszku. Sprawdzą się podczas produkcji m.in. saszetek z kawą, cukrem, przyprawami, a nawet herbatą. Kształt opakowania możemy dopasować do rodzaju produktu. Wyróżniamy dwa podstawowe modele: podłużne oraz płaskie.

Podłużne są często wykorzystywane m.in. do kawy, cukru, natomiast w saszetkach płaskich pakowane są np. zioła, zestawy przypraw.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór urządzeń, przeznaczonych zarówno do mniejszych, jak i większych linii produkcyjnych. Niektóre modele są w stanie pracować z nawet 20 liniami, co pozwala osiągnąć wydajność na poziomie 1600 produkowanych saszetek na minutę. Oczywiście na ostateczną wydajność wpływa wiele czynników, dlatego też jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać urządzenie odpowiadające potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

Saszetkarki do płynów

W naszym asortymencie znajdziesz także saszetkarki do płynów oraz produktów oleistych. Te urządzenia sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej, często są wykorzystywane podczas produkcji kosmetyków np. do przygotowania próbek.

Saszetkarki precyzyjnie odmierzają ilość produktu, a następnie zgrzewaja opakowanie. Urządzenia w naszej ofercie pozwalają dokładnie kontrolować temperaturę zgrzewu, co umożliwia zachowanie odpowiednich standardów produkcji. Ponadto maszyny mogą nadrukować datę oraz kod produktu.

Saszetkarki do produktów sypkich i granulatów

Najczęściej saszetkarki są wykorzystywane do pakowania proszku lub cieczy, jednak nierzadko używa się je do pakowania granulatu, a nawet produktów stałych. Dlatego do linii produkcyjnej należy dopasować nie tylko maszynę pakującą, ale także akcesoria np. dozownik. Przykładowo dla granulatów najlepszym wyborem jest dozownik objętościowy, w przypadku proszków można wybrać zarówno dozownik objętościowy, jak i ślimakowy. Natomiast do pakowania płynów konieczna jest pompa dozująca.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko saszetkarki, ale także niezbędne akcesoria. Wszystkie produkty spełniają normy prawa europejskiego i posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki temu możesz bez obaw używać ich w swoim zakładzie.

Ponadto maszyny zostały wyposażone w intuicyjne panele sterowania, które pozwalają dopasować parametry pracy. Można z nich także odczytać informacje na temat produkcji, ponadto ekran pozwala zapoznać się z diagnostyką błędów.

Czy warto zakupić saszetkarkę?

Maszyna przeznaczona do pakowania saszetek płaskich to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli na wygodne przechowywanie i komfortowy transport różnych produktów. Te urządzenia odnajdą swoje zastosowanie w bardzo zróżnicowanych branżach, od spożywczej, przez chemiczną i kosmetyczną, aż po farmaceutyczną. W branży spożywczej maszyna do pakowania saszetek pozwala na pakowanie przypraw, sosów czy soli. W przemyśle chemicznym umożliwia umieszczenie odplamiaczy czy proszków do prania w odpowiednich opakowaniach. W przypadku branży kosmetycznej będzie to pakowanie kremów, maseczek czy odżywek. W przemyśle farmaceutycznym umożliwiają pakowanie różnych leków, które rozpuszczają się w wodzie.

Nasze saszetarki doskonale wpasują się do oczekiwań Klientów. Pozwalają, aby opakowania przybierały różne formy oraz kształty, co może przełożyć się na komfort użytkownika i jednocześnie na atrakcyjny wygląd, który przyciągnie uwagę. Maszyny mogą zgrzewać opakowania na różne sposoby, a także sprawiać, że będą miały różne formy zamknięcia. Urządzenia przeznaczone do pakowania w saszetki płaskie mają naprawdę duże możliwości, które przyczynią się do usprawnienia i przyspieszenia linii produkcyjnej. Doskonale sprawdzą się przy różnych produktach, jednocześnie dając duże możliwości. Właśnie to wszystko przekłada się na ich spore zainteresowanie wśród różnych branż. W naszej ofercie znajdą Państwo saszetarki trzyzgrzewowe oraz czterozgrzewowe, które posiadają wysoką wydajność – od trzydziestu do osiemdziesięciu sztuk na minutę. Dużym atutem produktów jest to, że cała obsługa sprzętu odbywa się przy pomocy ekranu dotykowego.  

Czym  powinny charakteryzować się saszetkarki?

Maszyny do pakowania w saszetki podłużne to urządzenia, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność podczas produkcji. Właśnie dlatego powinny one posiadać funkcje, które ułatwią i przyspieszą proces pakowania. Maszyny, które są wyposażone we wszystkie potrzebne opcje, będą bardzo cennym obiektem w firmie. Dodatkowo pozwalają na ograniczenie kosztów. Nasze urządzenia umożliwiają pakowanie płynów, produktów sypkich czy granulatów. Wybór odpowiedniej maszyny powinien być uzależniony wymaganiami, jakie przed nią postawimy oraz rodzajów produktów, które mają zostać zapakowane. Nasz bogaty asortyment zawiera maszyny trzyzgrzewowe oraz czterozgrzewowe. 

Urządzenia pozwalają na pakowanie nawet 1600 saszetek na minutę. Maszyny cechują się wytrzymałością, precyzją oraz dobrą jakością materiałów. Dostosowują się do ciężkich warunków, które panują na halach produkcyjnych. Istnieje możliwość dokupienia różnych akcesoriów, które jeszcze bardziej zwiększą możliwości maszyn, co jednocześnie przełoży się na przyspieszenie i ulepszenie procesu pakowania. W naszej ofercie znajdują się również takie maszyny jak saszetarki easysnap, które sprawiają, że otwieranie saszetki jest niezwykle łatwe i komfortowe. Warto wspomnieć, że taka saszetka jednodozowa może zastąpić szaszetki trzy i czterozgrzewowe. W naszym sklep znakpak.com.pl każdy znajdzie produkt, który odnajdzie swoje miejsce w branży przemysłowej. Dodatkowo zapewniamy opiekę posprzedażową.