Poziome maszyny typu FlowPack

Kliknij tu, aby wysłać zapytanie

Stworzyliście Państwo produkt, ale pojawia się trudność z jego zapakowaniem? A może jego pakowanie to zbyt długi i kosztowny proces? Jeśli tak, najwyższa pora to zmienić dzięki systemowi flowpack.

Flowpack to system pakowania produktów w folię, który idealnie sprawdza się zarówno przy produktach spożywczych, jak i produktach przemysłowych. Maszyna podaje folię od góry lub z dołu, precyzyjnie zabezpieczając produkt. Sprawdza się najlepiej przy produktach o regularnych i powtarzalnych kształtach czyli przy pakowaniu seryjnym. Można go stosować przy pakowaniu pojedynczych produktów, jak i wielu sztuk jednocześnie.  Maszyny flow pack są proste i łatwe w obsłudze. Ich wszechstronne działanie znacznie przyspieszy proces pakowania i wysyłki stworzonych przez Państwa produktów. Każda z maszyn może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb. W prosty sposób można zmienić ustawienia szerokości i długości opakowania w zależności od wymiarów produktu . Istnieje możliwość   wyposażenia maszyny   w datownik, drukarkę termotransferową lub etykieciarkę (aplikator etykiet).
Proponowane przez nas maszyny do pakowania stworzone są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje łatwość czyszczenia oraz trwałość.  
 
W naszej ofercie posiadamy różnorodne maszyny flow pack, które z łatwością dopasujemy do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Aby poznać ich dokładną specyfikację i możliwości, wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami. Nasz w pełni wykwalifikowany personel przedstawi indywidualną ofertę oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. 
Carina   Carina

Maszyna pakująca typu Flow-pack, model Carina    Flow-pack CARINA 450 z systemem podawania ...

Lyra   Lyra

Rama maszyny wykonana jest z lakierowanej stali RAL 9007 (srebrny metalik) Konstrukcja ...

Sirio   Sirio

Pozioma pół elektroniczna maszyna pakująca Flow-pack z obrotową szczęką i systemem podawania ...

Galaxy   Galaxy

Automatyczna maszyna pakująca typu Flow-Pack    Flow-pack Galaxy z systemem podawania ...

Orion   Orion

Automatyczna maszyna pakująca typu Flow-pack    Flow-pack Orion 700 z systemem podawania ...

Taurus   Taurus

Flow-Pack Taurus Flow-pack Taurus jest poziomą maszyną pakującą z systemem podawania folii od ...

 

Zobacz więcej zdjęć:

 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019