Pionowe maszyny napełniająco-pakujące

 

Maszyny do pakowania w worki typu Pillow, Doypack, Stabilo, Block

Maszyny do pakowania w duże worki typu Pillow

Maszyny do pakowania w worki typu Stick

Saszetkarki

Jako firma produkująca jesteśmy znani z tego, że nasze maszyny tworzone są specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wiemy, że dedykowany sprzęt jest na wagę złota. Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę z myślą o naszych stałych i przyszłych klientach.
 
Wśród naszej szerokiej oferty maszyn do pakowania znalazły się również pionowe maszyny pakujące.  Ich zadaniem jest stworzenie worka z rolki folii, zadozowanie do niego odpowiedzniej ilości produktu i zamknięcie worka.
 
Pionowa maszyna pakująca umożliwia zastosowanie różnego rodzaju opakowań, w zależności od Państwa potrzeb. Dzięki  panelowi sterowania z ekranem dotykowym pracownicy mogą w intuicyjny sposób kontrolować pracę urządzenia oraz zmieniać parametry, jeśli zajdzie taka konieczność. Każda stworzona przez nas pionowa maszyna pakująca jest prosta w obsłudze. Posiada również intuicyjny system wymiany  tubusa formującego bez konieczności używania narzędzi.  
 
Czujnik końca folii zatrzyma urządzenie, a jego praca zostanie wznowiona dopiero w momencie uzupełnienia braku. Pionowe maszyny pakujące można bez żadnych przeszkód dostosować do produktu, który chcemy zapakować przez zastosowanie szerokiej gamy dozowników wagowych (wag liniowych i wielogłowicowych), dozowników kubełkowych dozujących granulaty, pomp dozujących ciecze oraz dozowników ślimakowych dozujących proszki. Dostępne są urządzenia o różnych parametrach, dzięki czemu dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie   zwiększy efektywność pracy Państwa zakładu. 
 
W celu bliższego poznania naszych maszyn zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi pracownicy chętnie przedstawią pełną ofertę oraz pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

 
 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019