Saszetkarki

   

Saszetki płaskie 3 i 4 zgrzewowych
 Saszetki podłużne typu STICK
NOWOŚĆ - Saszetki EasySnap - łatwo wyciskane saszetki jednodozowe

 

 

Przedstawiamy Państwu specjalny rodzaj maszyny do pakowania, który powstał z myślą o małych opakowaniach i produktach tworzonych w małych porcjach. Za pomocą saszetkarek każdy produkt zostanie szczelnie zapakowany. Maszyny umożliwiają pakowanie produktów o różnych gramaturach i konsystencjach, dzięki czemu dopasują je Państwo do swoich potrzeb produkcyjnych.
 
Nasze urządzenie do pakowania saszetek zapewnia szybką i efektywną pracę. W trakcie jednej minuty można osiągnąć   50  cykli, a to oznacza spakowanie   3000  saszetek na godzinę . Pozwala to znacznie obniżyć koszty produkcji i zwiększyć efektywność pracy Państwa zakładu. Każde z urządzeń wyposażone jest w systemy informujące o braku folii do pakowania, fotokomórkę kontrolującą długość saszetki, 3 rzędową drukarkę daty. 
 
Jako jedni z nielicznych, oferujemy Państwo nowy rodzaj urządzenia do pakowania. Nasze saszetkarki umożliwiają obecnie pakowanie saszetek jednodozowych otwieranych jedną ręką przez złamanie saszetki, tzw. Easy Snap  . Jest to idealne rozwiązanie przy sprzedaży produktów w   saszetkach, takich jak mydła, szampony, płyny do dezynfekcji rąk, ale również ketchup, sos, dip lub miód. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne saszetki 3 i 4 zgrzewowe.
 
To jednak nie jedyne urządzenia pakujące, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. W celu poznania naszej pełnej oferty gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami, którzy zaprezentują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa.
 
© ZnakPak maszyny pakujące Warszawa 2019