Menu
Your Cart

Maszyny rozlewnicze, napełniające, płuczące, sterylizujące i zakręcające

maszyny rozlewnicze, napełniające, płuczące, sterylizujące i zakręcające
Model: 193
Maszyna korkującaMaszyna korkująca składa się z kolumny z głowicami korkującymi. Korki dostarczane są do głowic rynną zsypową. Zamykanie wykonywane jest przed nacisk stożkowej głowicy. W przypadku braku butelki głowica korkująca nie zwalnia korka. Dystrybutor korków w sposób ciągły podaje korki i wy..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 192
Zakręcarki butelekStacja zakręcająca składa się z kolumny z dystrybutorem nakrętek, podajnika nakrętek z rynną zsypową i głowicami zakręcającymi. Maszyna zakręcająca produkowana jest w dwóch wersjach:PPV – do nagwintowanych plastikowych nakrętek wyposażona w system „Pick&Place”. Stacja zakręcająca..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 194
Maszyny z systemem EFS - wydłużające czas życia produktu Maszyny z systemem przedłużającym okres przydatności do spożycia. Produkowane są również w wersjach ULTRACLEAN i ASEPTIC.Elektroniczny czujnik przepływu użyty w dozowniku dokonuje pomiarów na podstawie zmian pola powstałego w trakcie przepły..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 190
Maszyny nalewające ciecze gazowane Ten system nalewania jest stosowany do gazowanych cieczy w niskiej temperaturze lub temperaturze otoczenia. Zbiornik z produktem wytrzymuje ciśnienie 6 barów a jest testowany przy 9 barach.  Maszyna zgodna jest z dyrektywą PED (Pressure Equipment Directive) i zatw..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 187
Maszyny nalewające grawitacyjnieNapełnianie odbywa się przez grawitacyjne opadanie cieczy z głowicy napełniającej. Gdy osiągnięty zostanie żądany poziom, przepływ produktu zostaje zatrzymany. Zbiornik wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 316 tak jak i wszystkie inne części mające kontakt z produk..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 188
Maszyny nalewające grawitacyjnie z lekkim ciśnieniem W tym systemie, stałe ciśnienie wytworzone jest przez sterylne powietrze lub gaz obojętny wstrzykiwany do zbiornika z produktem. Wartość ciśnienia regulowana jest w zakresie 0,1 do 0,5 Barów. Napełnianie butelki jest ułatwione dzięki wytworzeniu t..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 191
Maszyny nalewające objętościoweSystem ten wyposażony jest w zestaw dysz dozujących, które pobierają produkt ze zbiornika znajdującego się  w centralnej części nalewarki. Ciecz jest odmierzana objętościowo i wstrzykiwana do pojemników. Jest to bardzo efektywny i dokładny system, który może być zarówn..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 189
Maszyny nalewające z podciśnieniem System napełniający wyposażony w pompę próżniową, która wytwarza podciśnienie w zbiorniku. Napełnianie jest przeprowadzane po fazie wytwarzania podciśnienia. Nadmiar produktu z dyszy jest zbierany w specjalnym dodatkowym zbiorniku i może być ponownie użyty w kolejn..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)