Menu
Your Cart

Etykieciarki półautomatyczne

Model: 275
Półautomatyczna etykieciarka do produktów płaskichPółautomatyczna maszyna do aplikowania etykiet samoprzylepnych na przedmiotach płaskich lub owalnych.Etykietowanie produktów bardzo małych jak i dużych (pojemników 5 litrowych).Cyfrowy panel sterujący z wyświetlaczem, pozwalający na kontrolowanie i r..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 277
Półautomatyczna etykieciarka do tubekPółautomatyczna maszyna do aplikowania etykiet samoprzylepnych na tubkach. Cyfrowy panel sterujący z wyświetlaczem, pozwalający na kontrolowanie i regulację parametrów maszyny.Max wysokość etykiety 190 mm Wysokość etykiety 190 mm mmSzerokość etykiety ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 276
Półautomatyczna etykieciarka do wiaderPółautomatyczna maszyna do aplikowania etykiet samoprzylepnych na wiadrach i pojemnikach z uchwytem, np. puszki i wiadra z farbami itp.Cyfrowy panel sterujący z wyświetlaczem, pozwalający na kontrolowanie i regulację parametrów maszyny. Fi..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 273
Półautomatyczna maszyna do aplikowania etykiet samoprzylepnych model NINETTEPółautomatyczna maszyna do aplikowania etykiet samoprzylepnych na przedmiotach cylindrycznych różnego typu. Pozwala na etykietowanie butelek, słoików, tub, wiaderek z rączką, cienkich puszek itp.Cyfrowy panel sterujący z wyś..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Dlaczego warto zdecydować się na maszynę etykietującą?


 Sprzedawane produkty na terenie naszego kraju, zgodnie z obowiązującymi przepisami  prawa oraz międzynarodowymi standardami, muszą zawierać polską nazwę towaru oraz ważne informacje dla konsumentów. Szybkie i sprawne znakowanie towarów to gwarancja efektywności całego cyklu produkcyjnego. Etykietowanie to czynność, która jest niezbędna przy produkcji artykułów w różnych branżach, szczególnie w spożywczej, farmaceutycznej oraz w kosmetycznej. Etykiety znajdujące się na produktach zapewniają również estetyczny i profesjonalny wygląd produktu. To sprawia, że duża grupa przedsiębiorców wybiera etykieciarki. Są one doskonałym rozwiązaniem, które umożliwia spełnienie wymagań rynku oraz utrzymanie wydajności i efektywności pracy. Są to urządzenia mechaniczne, pozwalające na nanoszenie etykiet na towary. Mogą być integralną częścią linii produkcyjnej lub pracować samodzielnie. Dostępne są jako urządzenia automatyczne, półautomatyczne, ręczne oraz głowice etykietujące. Maszyny do etykietowania mogą być również zaprojektowane i wykonane pod indywidualne wymogi klienta. 

Poznaj funkcjonalności Etykieciarek półautomatycznych


Etykieciarka półautomatyczna to maszyna do znakowania opakowań. Pracuje w trybie półautomatycznym. Nanoszenie samoprzylepnych etykiet jest możliwe, gdy operator stanowiska ręcznie umieści produkt w określonym miejscu w urządzeniu. Obsługa maszyny polega na właściwym ustawieniu parametrów oraz sprawnym nakładaniu i zdejmowaniu produktów. Etykieciarki półautomatyczne doskonale nadają się do oklejania opakowań w krótkich seriach. Są niezbędnymi urządzeniami w przedsiębiorstwach produkcyjnych, które usprawnią pracę oraz pozwolą na wyeliminowanie ryzyka popełniania błędów. Rozwijający się rynek konsumencki skłania producentów do projektowania i tworzenia nowych, oryginalnych kształtów opakowań. Oferowane przez nasz sklep, półautomatyczne maszyny do etykietowania Ninette, umożliwiają nanoszenie etykiet na dowolne opakowania lub na ich części. Znakomicie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju pojemników: 

  • cylindrycznych – etykietowanie butelek, słoików, tub, wiaderek z rączką, cienkich puszek
  • płaskich – etykietowanie przedmiotów płaskich lub owalnych, zarówno bardzo małych, jak i dużych
  • tubek – etykietowanie tubek
  • wiader – etykietowanie wiader i  pojemników z uchwytem
Wyposażenie półautomatycznych maszyn do etykietowania w cyfrowy panel sterujący z wyświetlaczem umożliwia kontrolowanie i regulację parametrów tych urządzeń. Sprzęt można doposażyć w specjalne przystawki, które wpłyną na zwiększenie ich funkcjonalności. Nowoczesne maszyny do półautomatycznego etykietowania znajdują zastosowanie w różnych przemysłach: spożywczym, chemicznym, kosmetycznym oraz farmaceutycznym. Są niezbędnym, ostatnim elementem w procesie produkcji. Cechami charakterystycznymi maszyn do półautomatycznego etykietowania są: wydajność, nowoczesność oraz zaawansowana technologia. Wyróżniają się wysoką precyzją, dokładnością, niezawodnością oraz dobrą jakością etykietowania. Posiadają odporność na trudne warunki przemysłowe panujące na halach produkcyjnych oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. 

Postaw na sprawdzony sprzęt


Proponowane przez nas etykieciarki półautomatyczne do butelek pozwalają na aplikowanie etykiet samoprzylepnych na przedmiotach cylindrycznych różnego typu. Gwarantują dopasowanie do większości okrągłych opakowań dostępnych na rynku. Za pomocą etykieciarek półautomatycznych do butelek można umieścić etykiety na butelkach, słoikach, tubach, wiaderkach z rączką, cienkich puszkach, itp. Znajdują one duże zastosowanie w branży spożywczej, kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Pozwalają na precyzyjną aplikację etykiety we wskazanym miejscu i solidne umocowanie jej na opakowaniu. Maszyna wkleja etykietę przednią i tylną z jednej lub dwóch rolek. Cyfrowy panel sterujący kontroluje i reguluje parametry urządzenia. Kolejną maszyną ułatwiającą znakowanie opakowań jest etykieciarka półautomatyczna do kartonów. Umożliwia ona precyzyjne naniesienie etykiet na pudełkach o różnej wielkości i kształcie. Etykiety mogą być aplikowane na górnej, dolnej, jak również bocznej ścianie paczki. Obecnie konsumenci zwracają ogromną uwagę na estetykę nabywanych produktów, co wiąże się również z wyglądem opakowania oraz nałożoną równo na nie etykietą. Za pomocą etykieciarki półautomatycznej do kartonów osiągniesz wysoką dokładność, precyzję oraz wydajne etykietowanie. Pozwala ona na solidne mocowanie etykiet do opakowania. 

Firmy i przedsiębiorstwa, które działają w różnorodnych branżach, są nastawione na określone potrzeby i posiadają własne, sprecyzowane oczekiwania. Nasze etykieciarki półautomatyczne ceny mają skalkulowane w różnych przedziałach, w zależności od rodzaju maszyny. Wysokość cen wynika również ze zróżnicowania urządzeń w dostępne funkcje oraz wyposażenie ich w szereg dodatkowych cech. W przypadku etykieciarek półautomatycznych cena maszyny uzależniona jest również od jakości, parametrów oraz zastosowanej nowoczesnej technologii. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia odznaczają się wysoką wydajnością, trwałością i sprawnością. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.