Menu
Your Cart

Maszyny automatyczne

Model: 107
  ·         Osłony ochronne wykonane z przezroczystego polikarbonatu, z ramą wykonaną z anodowanego aluminium·         Drzwi ochronne wyposażone w mikrowyłączniki zabezpieczające przed otwarciam osłon w czasie pracy·         Taśmociąg wejściowy wykonany z gładkiego, syntetycznego materiału·         ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 105
Automatyczna linia do pakietowanie i pakowania w zgrzewkiAutomatyczna linia do układania produktów w pakiety zbiorcze i pakowania ich w zgrzewki z folii termokurczliwej. Może ona pakować produkty o kwadratowych, prostokątnych, cylindrycznych i owalnych kształtach.  Film ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 106
   Automatyczna linia pakująca CS MECC + Tunel obkurczający BM 2007 przeznaczona jest do pakowania cylindrycznych, kwadratowych i prostokątnych produktów z lub bez kartonowej podstawki wspierającej.·         Rama wykonana z lakierowanych płyt stalowych·         Osłony ochronne wykonane z przezroczys..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 242
Maszyna do pakowania w zgrzewki Lady Pack SJest to pierwsza na rynku maszyna pakująca w zgrzewki zaprojektowana w taki sposób, iż obie rolki znajdują się na dole maszyny.Sprawia to, że maszyna jest bezpieczniejsza dla operatora, ponieważ nie musi on dzwigać ciężkiej rolki, żeby umieścić ją na górnym..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Automatyczne zgrzewarki do pakowania w folię termokurczliwą. Zgrzewarki kątowe, zgrzewarki z ciągłym zgrzewem bocznym