Menu
Your Cart

Materiały opakowaniowe

Folia stretch

Jeśli zależy Państwu na tym, aby stworzone produkty dotarły do klientów w stanie idealnym, warto rozważyć zastosowanie rozwiązania, które skutecznie utrudni ich uszkodzenie. Jednym z nich jest oferowana przez naszą firmę folia stretch. Ten rodzaj folii to jeden z najbardziej powszechnych, a zarazem najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie produktów podczas transportu.

Oferowana przez nas folia stretch sprawdzi się zarówno przy paletach pakowanych ręcznie, jak i przez owijarki do palet. Posiada wysoki stopień rozciągalności, ale jest jednocześnie odporna na rozrywanie. Folia stretch chroni produkt przed takimi czynnikami zewnętrznymi jak pył, kurz, brud czy wilgoć. Folie dostępne są w różnych kolorach . Za jej pomocą starannie można opakować zarówno małą przesyłkę, jak i ważące kilkaset kilogramów palety. Z łatwością dopasowuje się do kształtu paczki, nawet tej o nieregularnych kształtach.

Oferujemy wyłącznie folie najwyższej jakości. Nasz produkt cechuje się trwałością, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że produkt nie ucierpi podczas transportu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu poznania szczegółów oferty. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.


Tasiemki twistband i klipband
Tasiemki twistband i klipband

Materiały opakowaniowe